Autor Wątek: Ciekawe oferty wędkarskie  (Przeczytany 473840 razy)

Offline meteo76

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja: 11
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #3030 dnia: 14.02.2019, 12:38 »
Kolejne bajkowe promocje i wyprzedaże gdy wyjściowa cena jest zawyżona o 20 % i po przecenie wychodzi drożej niż bez promocji u konkurencji :facepalm: masakra ;D
Dlatego kupuję w sklepach w całej Europie, bo tam bywają naprawdę bardzo dobre promocje lub wyprzedaże.

Prosimy zaczynać  zdania wielką literą i stosować interpunkcję.
Wojtek

Offline FlushC

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja: 13
  • Ulubione metody: feeder
« Odpowiedź #3031 dnia: 14.02.2019, 12:41 »
Kolejne bajkowe promocje i wyprzedaże gdy wyjściowa cena jest zawyżona o 20 % i po przecenie wychodzi drożej niż bez promocji u konkurencji :facepalm: masakra ;D
dlatego kupuję w sklepach w całej Europie bo tam bywają naprawdę bardzo dobre promocje lub wyprzedaże

Polecisz jakieś sklepy godne uwagi oprócz AnglingDirect i TackleUK ?

Offline meteo76

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja: 11
  • Ulubione metody: waggler i feeder
« Odpowiedź #3032 dnia: 14.02.2019, 12:46 »
nordfishing77.at ale najczęściej wpisuję w google przedmiot który mnie interesuję i szukam gdzie jest najtaniej i w tym sklepie patrzę co mają w promocji i w jakich cenach, generalnie są to sklepy w UK, DE, NL, BE chociaż zamawiałem też rzeczy z BG, CZ. Raczej unikam Hiszpanii i Italii bo oni "bardzo luźno" podchodzą do klienta.
Wojtek

Offline FlushC

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja: 13
  • Ulubione metody: feeder
« Odpowiedź #3033 dnia: 14.02.2019, 12:49 »
nordfishing77.at ale najczęściej wpisuję w google przedmiot który mnie interesuję i szukam gdzie jest najtaniej i w tym sklepie patrzę co mają w promocji i w jakich cenach, generalnie są to sklepy w UK, DE, NL, BE chociaż zamawiałem też rzeczy z BG, CZ. Raczej unikam Hiszpanii i Italii bo oni "bardzo luźno" podchodzą do klienta.

Dzięki :thumbup: