Autor Wątek: Uklejka - GP - O  (Przeczytany 3952 razy)

Offline Pyza

• Ekspert
  • Reputacja: 456
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Uklejka - GP - O
« dnia: 14.06.2016, 15:53 »
Witam

Oto moja wczorajsza zdobycz. Tak jak powiedziałem wczoraj, tak zrobiłem a słowny jestem.

Oto moja ryba, do GP :D Uklejka :)

Złowiona wczoraj metodą gruntową. Koszyczek na szubienicy, przypon 30 cm, żyłka 0.12, haczyk 10, 5 białych robaków, dipowanych w dipie proszkowym ananas CARP ZOOM. Branie ryby, sygnalizator do góry, przycięcie a tu nic. Myślałem, że się nie zacięło. Ściągnąłem zestaw a na końcu wisiała uklejka, zaczepiona pięknie o dolną wargę. Długość 19 cm. Jestem bardzo zadowolony, szczęśliwy :D Bo to ryba z wody ogólnodostępnej.

Pozdrawiam

PS. Grunt to dobra zabawa :)

Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Pyza

• Ekspert
  • Reputacja: 456
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Uklejka - GP - O
« Odpowiedź #1 dnia: 17.05.2017, 16:03 »
Witam

A więc pobiłem swój własny rekord w GP forumowiczów :) Tzn. rekord uklejki do tej pory należał do mnie i wynosił 19 cm, obecnie jest pobity o 3 cm, czyli wynosi 22 cm. Uklejka złowiona kilka dni temu na rzece Czarna Nida. Metoda - przepływanka, stick 1.5 g, przypon 0.10 mm, haczyk nr 16 Kamasan, przynęta pinka 3 sztuki na haku. Wody nie inaczej PZW :) A oto ryba:

A tutaj z moją osobą, tak jak w regulaminie widnieje zapis

Nie jestem na bieżąco, brak czasu, ale mam nadzieję, że nie zostałem zapomniany w tym konkursie - czy ten konkurs jest nadal aktualny, czy już przedawniony? Bo nawet z ogłoszeniem wyników za tamten sezon, nigdzie nie widziałem na forum. Zainteresowanie tym konkursem może jest małe, ale moim zdaniem nawet jeśli mało osób brało udział w tym konkursie GP, to też raczej byłoby fajnie to wszystko opisać w jednym poście dla reszty forumowiczów :) Bo zawsze na początku konkursów jest małe zainteresowanie nimi, dopiero później się wszystko rozkręca. :)

Pozdrawiam

ps. czekam na pobicie na mojego rekordu uklejki ;)

Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek