Autor Wątek: Trochę szkoda...  (Przeczytany 3463 razy)

Offline Druid

• Ekspert
  • Reputacja: 348
    • Galeria
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Trochę szkoda...
« Odpowiedź #15 dnia: 27.04.2017, 23:44 »
Moim zdaniem za duże wymagania odnośnie fotek , to po pierwsze.
Fota ryby z miarką ,na macie, druga z rybą i łowcą  .Za dużo tego. Jak zrobić ładną fotkę z ładnym Sandaczem czy metrowym Szczupakiem telefonem?

Po drugie .
Mało ludzi wie o tym temacie. Ja nie wiedziałem , a umieścił bym jakiegoś jazgarza ;).

Po trzecie  w tytule są "rekordy" więc nie jeden ma obiekcje czy  np  płoć 35 cm jest rekordem??

I na koniec.
Łowię np leszcza 60 cm.Dla mnie Rekord!!!! wielka ryba. Robię foty ,zadowolony chcę zamieścić fotkę .....a tu kolega  wcześniej wkleił leszcza 63 cm.Czyli rekordu nie ma.Więc po co będę taką fotkę wklejał???

Wymagania są dlatego takie, że na początku tej zabawy ustalaliśmy regulamin, to nie są tylko i wyłącznie moje wymysły. Chodzi tylko o to by uniknąć jakichś przekrętów.
Większość ludzi robi zdjęcia telefonem, w dzisiejszych czasach to nie problem bo aparaty w nich są dobre i proste w obsłudze. Oczywiście bywa, że trudno zrobić samemu zdjęcie - deszcz, noc itp.  jednakże uważam że wystarczy poprosić o pomoc byle jaką osobę i zrobi nam zdjęcie.
Co do ostatniej uwagi - to nie konkurs z nagrodami, nie ranking. Zamieszczasz leszcza 60 cm a ktoś inny 63 - czujesz się przez to przegranym? Nie jesteś przegranym bo zamieściłeś (czyli złowiłeś samodzielnie) - a tysiąc chłopa nie złowiło i nie zamieściło !!!
Pozdrawiam - Gienek

Offline Jarekb11

• Ekspert
  • Reputacja: 52
Odp: Trochę szkoda...
« Odpowiedź #16 dnia: 28.04.2017, 00:04 »
No więc jeśli nie konkurs z nagrodami to po co takie wymagania regulaminowe?

Ale niech będzie jak chcecie.
 Ps z tym ostatnim chodziło mi że ktoś to może odbierać jako rekordy forum.