Autor Wątek: Plecionka do feedera  (Przeczytany 30145 razy)

Offline pioterniak

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 5
Odp: Plecionka do feedera
« Odpowiedź #120 dnia: 02.10.2019, 11:06 »
Witam

Jaka jest wasza opinia na temat koloru plecionki do łowienia feederem czy też metodą?
Ja osobiście lubię kolorowe plecionki ze względów praktycznych i estetycznych ale czy ma to jakiś wpływ na skuteczność łowienia  to nie wiem.

Offline Koń

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja: 386
« Odpowiedź #121 dnia: 02.10.2019, 11:09 »
Ja używam żarówiasto niebieskiej. Ale z odcinkiem żyłki strzałowej w czarnym kolorze. Nie sądzę, żeby kolor plecionki miał w takiej sytuacji znaczenie (a jeśli już, to pomijalne).
Mateusz

Offline N3su

• Ekspert
  • Reputacja: 177
  • Ulubione metody: slider
« Odpowiedź #122 dnia: 02.10.2019, 11:15 »
Raczej kolor linki głównej nie ma wpływu z moich obserwacji. Do tego przy plecionce dochodzi odcinek strzałowy. Więc kolor nie ma najmniejszego znaczenia już totalnie.

Offline elwood

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja: 80
  • Ulubione metody: method feeder
« Odpowiedź #123 dnia: 02.10.2019, 11:18 »
Na metodzie bez przyponu strzałowego jednak więcej brań miałem na plecionce niewidocznej, niż np fluo. Ale może to przypadek, nie jest to wieloletnia obserwacja. Teraz całości zestawów mam maskujące, bo tak ;)
Z pozdrowieniami - Marcin

Offline motov8

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja: 44
« Odpowiedź #124 dnia: 02.10.2019, 15:32 »
Jakby kolor miał znaczenie to każdy producent, który współpracuje technologicznie i logicznie z wieloma podmiotami, wędkarzami to by nie produkowali fluo, jeżeli ten kolor byłby widoczny, płoszył ryby itp.
Od lat łowię na plecionki fluo i nie zauważyłem, żebym miał gorsze efekty od kolegów.