Autor Wątek: Method Feeder Polska Cup 2018  (Przeczytany 1028 razy)

Offline Wojtek_Z

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Method Feeder Polska
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: method feeder
Method Feeder Polska Cup 2018
« dnia: 09.06.2018, 18:06 »
Czołem!
W dniach 27-29 lipca tego roku odbędzie się oficjalny zlot grupy Method Feeder Polska. W ciągu trwania imprezy, 28 lipca rozegramy zawody. Całość odbędzie się na "Tęczowym Łowisku" koło Nidzicy w województwie warmińsko-mazurskim. Woda nie jest typową wanną z karpiami, występują ładne stadka leszczy, liny, karasie, płocie, karpie, amury. W związku z tym każdy dobry wynik będzie trzeba sobie wypracować, między innymi doborem taktyki. Zawody rozegramy w 2 turach jednego dnia, miedzy turami przyjedzie opłacony catering dla zawodników.

Co do regulaminu to połów na jedną wędkę, metoda ogólnie gruntowa, feeder klasyczny, method feeder i pochodne. Jako sygnalizator tylko drgająca szczytówka. Każdy musi posiadać własną siatkę, najlepiej min. 3 metry. Większe sztuki i tak będziemy ważyć na bieżąco.

Sam zlot zaczyna się wieczorem 27 lipca w piątek. Początek w piątek jest ukłonem dla osób które jadą z daleka i chcą się przespać przed sobotą. W piątek wieczorem zrobimy powitalne ognisko. Możliwość spania we własnym namiocie lub wynajęcia domku/pokoju we własnym zakresie na łowisku. Sobota to tak jak już wspominałem zawody. Po zawodach robimy dużą integrację, opłacony grill, piwo z nalewaka itp. Na początku integracji rozdamy nagrody dla zwycięzców. Udało się pozyskać kilku ciekawych sponsorów, dla każdego uczestnika upominki, między innymi okolicznościowa koszulka. Na zlocie pojawi się parę znanych i zacnych wędkarzy, np. Dawid z kanału "Wędkarstwo jedziemy Na Ryby", który przyleci z UK. Niedziela to już łowienie rekreacyjne dla chętnych i zakończenie imprezy.

Wpisowe 120 zł. Obejmuje to opłatę za wędkowanie, obiad między turami zawodów, udział w integracji oraz miejsce pod ewentualny namiot na dwie doby. Możliwość wzięcia udziału w samych zawodach 28 w sobotę. Zapisy pod nr tel.506 988 250. Zapraszam jako organizator ;)