Autor Wątek: Firma Jaxon  (Przeczytany 78458 razy)

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #135 dnia: 05.01.2016, 16:44 »
Witam
Ja się pochwalę co jeszcze posiadam z Jaxona, z takich trochę ciut droższych rzeczy niż krętlik:
Są różne wątki o konkretnych firmach, kto co nie ma, kto co posiada, kto na co łowił, na to co lubi, lub na co go stać. Mam swoje zdanie i będę się jej trzymał, mogę zostać wyśmiany - mam to gdzieś. Chciałem się tylko pochwalić i wstawić autentyczne moje zdjęcia, nie jakieś fikcyjne pożyczone z internetu:

Kosz do podbieraka z drobnej siatki.


Jedną wędkę mam z tej firmy.


Dwa kołowrotki, ten sam rozmiar.


No i torbę do siatki wyczynowej, bardzo wygodna z kieszenią z boku na pasku.


To takie większe i droższe rzeczy, które posiadam z tej firmy ;) I zdjęcia zamieściłem. Do niczego nie namawiam. Tylko chciałem się pochwalić moimi rzeczami z tej firmy.

Pozdrawiam

ps. a wątek jest o tej firmie, to chyba koledzy nie będą mieli pretensji. :)
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Artur Kraśnicki

  • Sklep Fish24.pl
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 296
  • Reputacja: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zielona Góra
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #136 dnia: 10.01.2016, 09:11 »
Firma jaxon to nr jeden z polskich producentów mają towar lepszy i gorszy ale najważniejsze w sezonie że,, mają,, inne firmy mają grube katalogi a w sezonie połowy towaru brak chciałbym nadmienić że jaxon ma w swojej ofercie jeszcze produkty innych firm jak owner, stonfo, middy czy carp zoom
Machaj wędą, ryby będą.
Pozdrawiam
Artur Kraśnicki

Offline DvD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 520
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Koło PZW nr 84 "Krokodyl" Wrocław
  • Lokalizacja: Wrocław / Włoszczowa (świętokrzyskie)
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #137 dnia: 10.01.2016, 09:13 »
Artur rozwiń myśl proszę. W sensie ze sprzedają pod swoją banderą ich produkty, ale jakie np od stonfo? Bo ownera mają haki. No i nieszczęsne śruciny 'dinsmores' o których pisałem wyżej..

Wysłane z moje Huawei P8 Lite przy użyciu Taptalka

Dawid

Offline Artur Kraśnicki

  • Sklep Fish24.pl
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 296
  • Reputacja: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zielona Góra
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #138 dnia: 10.01.2016, 09:22 »
DVD z firmy stonfo w swojej ofercie mają proce, końcówki do batów tuleje wewnętrzne takie drobiazgi zgadza się dims mores też mają w swojej ofercie zapomniałem dodać że zanety jaxona,, premium,,to jest traper który pakuje swoje zanety dla jaxona wszystkie te produkty mają w swojej ofercie w katalogu,dodatkowo skrzynki panaro i flambeu znam dobrze jaxona handluje nim ponad 10 lat w razie jakiś pytań postaram się pomóc :)
Machaj wędą, ryby będą.
Pozdrawiam
Artur Kraśnicki

Offline DvD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 520
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Koło PZW nr 84 "Krokodyl" Wrocław
  • Lokalizacja: Wrocław / Włoszczowa (świętokrzyskie)
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #139 dnia: 10.01.2016, 09:26 »
Dzięki :) fakt, plusem jest to że robią naprawdę wszystko i masa sprzętu jest od nich. Patrząc na allegro w kategorii wędkarstwo to chyba połowa to jaxon. Trafiają się dobre rzeczy, przeważnie drobne jak piszesz, które są serio ok, jeśli ktoś wie jak szukać. No i przeważnie są sporo tańsze.

Wysłane z moje Huawei P8 Lite przy użyciu Taptalka

Dawid

Offline Karolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 605
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Choszczno (zach.-pom.)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #140 dnia: 10.01.2016, 09:33 »
Jaxon jak to Jaxon szybko kopiuje rzeczy od innych i nie zawsze są dużo gorsze ;) Co za tym idzie można dostać dużo rzeczy podobnych do tych z innych drogich firm za mniejsze pieniądze i co najważniejsze są bardzo łatwo u nas dostępne :) Myślę, że to bardzo dobra dla nas alternatywa... Osobiście posiadam dużo drobiazgów z tej firmy i nie narzekam.

Offline Artur Kraśnicki

  • Sklep Fish24.pl
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 296
  • Reputacja: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zielona Góra
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #141 dnia: 10.01.2016, 10:38 »
Jaxon ma bardzo duży sztab ludzi którzy śledzą rynek wędkarski i dlatego szybko wprowadzają nowinki i rzeczy które są ma topie a cenowo są tańsze głównie jeśli chodzi o akcesoria chociaż sprzęt też  w nowym katalogu są już Kije jaxona sygnowane do method feeder z serii monolith, gotowe przypony z hakami i wiele ciekawych,, pierdulek,,  nie to żebym reklamowal jaxona bo mikado na ten rok też ma fajne rzeczy z method duży program karpiowy tylko potem w sezonie jak kupuje towar to jaxon 99procent ma od ręki a mikado czy konger nie ma :)
Machaj wędą, ryby będą.
Pozdrawiam
Artur Kraśnicki

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #142 dnia: 10.01.2016, 10:45 »
U nas  w sklepach jest masa produktów Jaxona ponieważ jest to tani towar do importowania, najwięcej tego idzie, najwięcej ludzi tzw niedzielnych wędkarzy kupuje ten towar ponieważ łowią rzadko i nie potrzeba im nie wiadomo jakiego sprzętu za nie wiadomo jakie kwoty. Natomiast drogi towar renomowanych firm typu Shimano też jest w sklepach ale schodzi go mniej, kupują go wędkarze którzy mają pojęcie większe o wędkowaniu niż niedzielny wędkarz i wymagania ich są większe. Nie powiem że bardziej doświadczony wędkarz nie ma sprzętu Jaxona , bo oczywiście każdy ma coś z niższych półek, nikogo nie stać tylko na sprzęt z wyższych półek, szukamy zamienników , to normalne.
Krzysztof

glizdziarz

  • Gość
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #143 dnia: 10.01.2016, 10:54 »
Generalnie z poważniejszego sprzętu (kije, kołowrotki) omijam Jaxona. Za to w drobniejszym sprzęcie i osprzęcie często sięgam po tą firmę. Towary mają za rozsądną cenę i często gęsto nie gorsze od innych firm. W poprzednim sezonie zaskoczyła mnie pozytywnie wypuszczonymi koszykami do metody wraz z foremką. Niczym się nie różniły od Drennana. Kilka lat temu kupiłem ich żyłkę Jaxon Alasca. Żyłka była jak na swoją cenę i grubość bardzo wytrzymała i bardzo trwała.

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #144 dnia: 10.01.2016, 10:59 »
Z Jaxona mogę polecić rękawy PVA (siatki)  duży wybór chyba większy niż w jakiejkolwiek innej firmie jeżeli chodzi o duże rozmiary. No i cena około 30% niższa, jakością sam rękaw nie odbiega od droższych firm aczkolwiek ich opakowanie nie jest zbyt szczelne.

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #145 dnia: 10.01.2016, 11:03 »
Ja gdzieś czytałem że słabo się rozpuszczają te siatki i worki PVA z Jaxona... Ale ile w tym prawdy to nie wiem ...
Krzysztof

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #146 dnia: 10.01.2016, 11:11 »
Na temat worków się nie wypowiem bo nie mam. Siatek używam z ESP i Jaxona różnica jest tylko taka ze siatka ESP to jakieś arcydzieło jest dokładna i drobna w Jaxona siatce są większe oczka i nie jest tak dokładna ale do pelletów powyżej 2 mm się nada. Rozpuszcza się nawet szybciej niż ESP.

Offline Piotr Bogdanowicz

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ruda Śląska
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #147 dnia: 10.01.2016, 11:12 »
Używam siatek i worków pva z Jaxona i nie narzekam rozpuszczają się dobrze i nie śmierdzą octem i chemią tak jak np Mikado :) więc mogę polecić i cena jest atrakcyjna. Mam jeszcze dwa federy Jaxon Crystalis i nie powiem złego słowa na nie tak samo jak na pickera do 20 gr wyrzutu czasem udaje im się wypuścić coś dobrego no i asortyment karpiowy niektóre rzeczy cena mała a i jakość dobra :)
Pozdrawiam Piotr

Offline Karolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 605
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Choszczno (zach.-pom.)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #148 dnia: 10.01.2016, 11:13 »
Ja gdzieś czytałem że słabo się rozpuszczają te siatki i worki PVA z Jaxona... Ale ile w tym prawdy to nie wiem ...

Słabo czyli dłużej?? W pewnym sensie to nawet może być na plus.. Myślę tu o znacznych głębokościach ;) A to może być ciekawe.. :D

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #149 dnia: 10.01.2016, 11:14 »
Jeden mówi dłużej inny szybciej bądź tu mądry :)