Autor Wątek: Sklepy wękarskie w social mediach  (Przeczytany 1127 razy)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 145
  • Reputacja: 891
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Sklepy wękarskie w social mediach
« dnia: 27.01.2021, 11:26 »
Zauważyłem nowa tendecję w social mediach live z tego co mają sklepy na półkach lub tego co dostali w nowych zamówieniach.
Osobiście bardzo mi się to podoba na fejsie można zaobserwować co jest nowością co się sprzedaje ogólnie jak dla mnie na wielki plus.
Maciek

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepy wękarskie w social mediach
« Odpowiedź #1 dnia: 27.01.2021, 11:32 »
Od paru lat na YT Trotka co czwartek wieczorem robi live, i nie ukrywam, jak mam możliwość to chętnie obejrzę bo idzie czasem jakichś nowości podpatrzeć 🤔😀
Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 994
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepy wękarskie w social mediach
« Odpowiedź #2 dnia: 27.01.2021, 11:41 »
Ja zauważyłem trochę inny trend w social mediach, tzw. naganiaczy na grupach i forach którzy polecają sprzęt występujący tylko w danych sklepach, zalewając tym sposobem wątek i polecony nawet dobry sprzęt ginie w zamęcie informacyjnym.

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepy wękarskie w social mediach
« Odpowiedź #3 dnia: 27.01.2021, 11:53 »
Sklepy próbują dotrzeć do nas w każdy sposób :) Ja tego nie neguję. Rewolucja medialna już się dokonała i fajnie, że można zobaczyć wiele rzeczy nie ruszając się z domu :) Choć nie jestem jakimś sprzętowym maniakiem, to lubię wiedzieć co się dzieje w świecie. Nie trzymam w głowie specyfikacji technicznych i prezentacji, ale fajnie jest móc szybko do nich wrócić (przykład naszego Forum czy kanałów na YT).

Temat "naganiaczy" to druga sprawa. Nie należę do żadnych grup na FB itp., bo to nie ma moje nerwy. Subskrybuję za to sporo kanałów i profili w mediach społecznościowych. Oglądam/czytam kiedy mam ochotę i czas :)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 145
  • Reputacja: 891
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepy wękarskie w social mediach
« Odpowiedź #4 dnia: 27.01.2021, 12:28 »
Ja zauważyłem trochę inny trend w social mediach, tzw. naganiaczy na grupach i forach którzy polecają sprzęt występujący tylko w danych sklepach, zalewając tym sposobem wątek i polecony nawet dobry sprzęt ginie w zamęcie informacyjnym.

He... proceder znany - admini grup są dotowani to promują i pozwalają na dilerke niby ... coś... coś...tam skuteczne dobre...a prawda ?
Maciek