Autor Wątek: Dzikie Stawy Czeladź - Piaski  (Przeczytany 5003 razy)

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Dzikie Stawy Czeladź - Piaski
« Odpowiedź #15 dnia: 28.10.2016, 22:25 »
Jasne, że warto trzeba się tylko skrzyknąć i działać.

Z tego co wiem to w tej okolicy jest dużo takich zbiorników zdecydowanie więcej niż na mazowszu więc tylko pozostaje zwołać kilka osób które maja trochę wolnego czasu i chęci do działania

Może nadszedł na to czas jest nas coraz więcej na forum  , z Zagłębia Dąbrowskiego i okolic. Wszyscy wiemy jak wygląda sytuacja na wodach PZW. Katowice.  Można by pomyśleć nad jakimś wspólnym stowarzyszeniem(klubem)   na wzór tych z Mazowsza. Co wy na to panowie? Razem możemy zdziałać więcej, a takich bezpańskich wód u nas pod dostatkiem.

Offline ul-fan

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 2
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Dzikie Stawy Czeladź - Piaski
« Odpowiedź #16 dnia: 28.10.2016, 23:46 »
Jasne, że warto trzeba się tylko skrzyknąć i działać.

Z tego co wiem to w tej okolicy jest dużo takich zbiorników zdecydowanie więcej niż na mazowszu więc tylko pozostaje zwołać kilka osób które maja trochę wolnego czasu i chęci do działania

Może nadszedł na to czas jest nas coraz więcej na forum  , z Zagłębia Dąbrowskiego i okolic. Wszyscy wiemy jak wygląda sytuacja na wodach PZW. Katowice.  Można by pomyśleć nad jakimś wspólnym stowarzyszeniem(klubem)   na wzór tych z Mazowsza. Co wy na to panowie? Razem możemy zdziałać więcej, a takich bezpańskich wód u nas pod dostatkiem.


JESTEM ZA !!!!! :bravo: :bravo: :bravo: :thumbup: :beer:

Offline ul-fan

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 2
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Dzikie Stawy Czeladź - Piaski
« Odpowiedź #17 dnia: 30.10.2016, 22:13 »
No więc jak, robimy coś, czy tylko tak sobie popisaliśmy na forum?

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Dzikie Stawy Czeladź - Piaski
« Odpowiedź #18 dnia: 30.10.2016, 22:53 »
Ja jestem na tak. Tylko teraz potrzeba znaleźć chętnych do takiego przedsiębnięcia, z naszych okolic co by się na to pisali.