Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 802856 razy)

Offline elopento

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hellmahnen
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2850 dnia: 15.04.2018, 07:50 »
To ja doleję łyżkę dziegciu do Waszej beczki miodu lizusy Wy jedne Ja na paczkę czekałem tydzień  :facepalm: chociaż inne zamówienia zazwyczaj były na dzień drugi 
Bo pewnie zamawiales cos sobie indywidualnie :-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Co to znaczy indywidualnie? zamówiłem minispomba i pokrowiec na telefon do deepera , puki przyszło potwierdzenie o dostępności towaru ,to było po 14 ,a Drapieżnik ''chwali'' się że jak kasa będzie przed 14 to wysyła tego samego dnia :P potem w historii zamówień ciągle miałem że oczekują na kasę , wysłałem więc skan z banku że pieniądze przelane, na maila dostałem potwierdzenie że już wysyłają , ale po 2 dniach i tak musiałem się ''przypomnieć'' :o w końcu jednak zamówienie dotarło :thumbup:
DAM Quick Shadow + Mikado Apsara Clasic 3,9 match

Offline Kereloth

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 955
  • Reputacja: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Brodnica
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2851 dnia: 15.04.2018, 09:32 »
Zdarza się każdemu. A to nie jest wątek tylko do chwalenia , ale do oceniania. Inna sprawa że pozytywne oceny zdecydowanie są liczniejsze od negatywnych więc tak to wygląda. Zapytam tylko z ciekawości czy masz u nich założone konto?

Offline elopento

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hellmahnen
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2852 dnia: 15.04.2018, 11:32 »
Mam konto
DAM Quick Shadow + Mikado Apsara Clasic 3,9 match

Offline djbaloon

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 394
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp., Berlin
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2853 dnia: 15.04.2018, 12:34 »
To ja doleję łyżkę dziegciu do Waszej beczki miodu lizusy Wy jedne :P Ja na paczkę czekałem tydzień  :facepalm: chociaż inne zamówienia zazwyczaj były na dzień drugi  :thumbup:

Miałem podobnie, liczyłem że paczka dojdzie na piątek, a przyszła w poniedziałek, ale to chyba było spowodowane systemem do płatności bo dopiero kasę zaksięgowało koło 15. Ale to jedna wpadka na dziesięć :P idzie przeżyć hihi
Pozdrawiam Marcin ;-)

Offline kALesiak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 638
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2854 dnia: 15.04.2018, 13:12 »
Kilka razy robiłem w tym sklepie zakupy. Ponieważ towar zamawiam do firmy (wiadomo, dlaczego :P), a czasami gdzieś wybywam, zawsze płacę z góry po złożeniu zamówienia, które składam rano. Od razu generuję skan przelewu i wysyłam go mejlem z prośbą realizację zamówienia. Towar zawsze był na drugi dzień, chociaż to drugi koniec Polski. Śmiem twierdzić, że proporcjonalnie najdłużej trwa dostawa w moim mieście, choć to tylko kilometr od punktu dystrybucji  :D

Offline radek8

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wałbrzych
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2855 dnia: 15.04.2018, 15:30 »
A ja dodam od siebie tylko tyle: Sklep rewelacja, ale trzeba uważać na ta firmę kurierską. Bardzo nieprofesjonalna. Czekałem na kuriera. Wyszedłem do sklepu na dosłownie max 10 minut. A później dostałem smsa, że mam paczkę do odbioru w sklepie X, żadnego telefonu od kuriera. A najlepsze jest to, że smsa dostałem jak już sklep był zamknięty.
Jak zadzwoniłem na infolinię to szanowna pani powiedziała, że obowiązkiem klienta jeat siedzenie w domu i czekanie na kuriera. Żenada.Totalne olanie klienta.

Offline elopento

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hellmahnen
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2856 dnia: 15.04.2018, 15:35 »
Ja wolę paczkomat :thumbup:
DAM Quick Shadow + Mikado Apsara Clasic 3,9 match

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2857 dnia: 15.04.2018, 16:00 »
A ja dodam od siebie tylko tyle: Sklep rewelacja, ale trzeba uważać na ta firmę kurierską. Bardzo nieprofesjonalna. Czekałem na kuriera. Wyszedłem do sklepu na dosłownie max 10 minut. A później dostałem smsa, że mam paczkę do odbioru w sklepie X, żadnego telefonu od kuriera. A najlepsze jest to, że smsa dostałem jak już sklep był zamknięty.
Jak zadzwoniłem na infolinię to szanowna pani powiedziała, że obowiązkiem klienta jeat siedzenie w domu i czekanie na kuriera. Żenada.Totalne olanie klienta.

GLS? Dziwne bo do mnie dzwonią zawsze przed przyjazdem. Co miasto to inny obyczaj.

Offline Mateusz Kujawski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 872
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drulity
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2858 dnia: 15.04.2018, 16:33 »
Jak do tej pory nigdy nie miałem żadnego problemu ze strony sklepu jak i również ze strony kuriera GLS. Zawsze dostaje telefon od kuriera 2h przed odbiorem paczki. 👍
10/10 pozdrawiam
🎣🎣🎣

Offline Majcher

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 332
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2859 dnia: 15.04.2018, 19:52 »
A do mnie nie zawsze kurier z GLS dzwoni,różnie to jest. Raz trafił się taki miły kurier że paczkę nawet do pracy mi przywiózł :-)

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2860 dnia: 15.04.2018, 19:59 »
Do mnie dzwoni i pyta, czy może podjechać, czy ma raczej dyskretnie paczkę podrzucić. Taki kurier to jak złoto.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2861 dnia: 20.04.2018, 14:53 »
Na pierwszym wyjeździe połamałem szczytówkę w moim Trabucco, 9 kwietnia napisałem maila do sklepu z prośbą o ściągnięcie nowej bo na stanie nie mają. Po 2 godzinach odp, że zmawiają w serwisie.  Przed chwilą odpalam pocztę i widzę info, żę szczytóweczka czeka na odbiór. Zrobię sobie spacer do sklepu za chwilę. Szybko, sprawnie  i skutecznie. Ode mnie chłopakom :bravo:
Adam

Offline elopento

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hellmahnen
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2862 dnia: 20.04.2018, 15:46 »
Do mnie wczoraj dotarły dwa kołowrotki które zamówiłem dzień wcześniej :bravo: dziś o 7 rano zamówiłem jeszcze jeden +żyłkę , przed 9 telefon ,czy może być inna żyłka (płatne z góry) bo ta którą zamówiłem jakaś wadliwa czy co? nie ma problemu paczka już w drodze 8)
DAM Quick Shadow + Mikado Apsara Clasic 3,9 match

Offline Alleius

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Reputacja: 45
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2863 dnia: 20.04.2018, 16:32 »
Nie pamiętam czy miałem okazję o tym napisać, ale w zeszłym roku przy odpakowywaniu paczki w aucie paczka haczyków wpadła mi pod fotel. Nie zauważyłem tego, napisałem do D i dwa czy trzy dni później odebrałem paczuszkę z brakującymi haczykami. Sprawa byłaby banalna, gdyby nie fakt, że zaraz po odebraniu tych haczyków znalazłem w aucie te haczyki. Wysłali bez szemrania, choć w systemie musiało się im przecież wyświetlić, że paczka była kompletna. Szacun.
PS. Oczywiście dopłaciłem im za te ponadprogramowe haczyki ;-)

Ryba1987

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2864 dnia: 25.04.2018, 16:50 »
Standartowo na plus jak zawsze wszystko :)
Nie wiem czy ktoś wie i używa "triku" na sprawdzenie sobie ilości magazynowej w drapieżniku, jak ?
Ano klikamy na plusik i wybieramy np 4 wędki matrix horizon, klikamy na dodaj do koszyka..
Wyskakuje nam albo podsumowanie koszyka albo komunikat



Schodząc z ilością w dół do stanu w którym pojawi się że produkty dodano do koszyka mamy informację ile danych produktów na stanie mają w drapieżniku bez mailowania/dzwonienia do nich :)