Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 804573 razy)

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1380 dnia: 25.08.2016, 13:19 »
18-20 zł za 900 g    fiu fiu

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline Merkusz

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 301
  • Reputacja: 15
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1381 dnia: 25.08.2016, 13:42 »
W drapieżniku pojawił się feeder baits - ceny jak dla mnie wysokie (w porównaniu jak renomowane firmy z zachodu....)
kto komu zabroni.....

Ale nie ma ich na stanie ???

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 315
  • Reputacja: 900
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1382 dnia: 25.08.2016, 13:44 »
Trza kupować podobno ryby same wyskakują do wękarza jak poczują te komponenty w wiadrze.....  :-X
Maciek

Offline majestic

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • góru porycia
  • Lokalizacja: Piotrków Tryb.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1383 dnia: 25.08.2016, 13:50 »
Trza kupować podobno ryby same wyskakują do wękarza jak poczują te komponenty w wiadrze.....  :-X
Ja słyszałem, że jak się wszystkiego nie zużyje i do samochodu schowa to trzeba szybko drzwi zamykać bo się ryby na siedzenia pakują prosto z wody.

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1384 dnia: 25.08.2016, 13:54 »
:D :D :D
Zbyszek

Offline Michał Mikuła

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 282
  • Reputacja: 118
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1385 dnia: 25.08.2016, 14:02 »
i dlaczego w całej Polsce dostawa  do paczkomatu kodztu 7,99 zł a u nich 10 zł.

Dopiero dzisiaj doszedłem do tego tematu ale skoro nikt tego nie napisał to ja się pokuszę.

Paczkomaty kosztują aktualnie 10,44 zł https://twoj.inpost.pl/pl/przesylki/paczkomaty. Jeżeli piszesz 7,99 zł bo tak jest na Allegro to taką mają umowę (choć i tu ma chyba lekko podrożeć).

Co do wysyłki za mniej niż 50 zł. Jak Ci bardzo zależy na czymś za 30, a nigdzie indziej tego nie ma to dobierzesz coś do tego. Zawsze czegoś brakuje. Jak dla mnie jest to zwykłe działanie zwiększające sprzedaż.

Ja patrzę też na to z perspektywy dużego producenta, lepiej by mi się rozmawiało ze sklepem, który sprzedaje 100 szt. koszyków tygodniowo niż z kimś kto sprzedaje ich 10.
Michał



Karp: 11 kg; 10 kg
Leszcz: 55 cm - 2,7 kg
Jesiotr - 105 cm
Karaś srebrzysty: 32 cm
Lin: 43 cm

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 632
  • Reputacja: 1992
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1386 dnia: 25.08.2016, 14:03 »
Ja mam jeszcze zaległą recenzję tych produktów (FB), tylko nie mam kiedy się zebrać.
Powiem Wam, że ta zanęta swoim zachowaniem zaskoczyła mnie równie mocno co MMM, gdy przesiadałem się na nią ze zwykłych spożywek. Jest to coś "innego".
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1387 dnia: 25.08.2016, 21:53 »
Przy następnych zakupach w tym sklepie FB na pewno trafi do mojego koszyka.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 632
  • Reputacja: 1992
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1388 dnia: 08.09.2016, 14:24 »
Drapieżnik znowu 11/10. Załatwili mi torbę od Trapera o kilkadziesiąt zł taniej niż cena katalogowa. Szybki i wyczerpujący kontakt mailowy. Jeszcze mi sprawdzili u producenta wymiary jednego pokrowca na wędki...
Tylko chwalić!
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 858
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1389 dnia: 08.09.2016, 23:14 »
A ja  jestem >:( . Zakupiłem w sklepie tą zanętę a w środku był podajnik uszkodzony - nie miał środkowych żeberek. Nie winię za to personelu sklepu tylko osobę która to pakowała.  Do tego wnerwia mnie to że zakupy muszę zrobić za minimum 50 zł. nie wiem czym jest to podyktowane przecież to ja płacę za przesyłkę. Poza tym jest ok.
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline Arcadius

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1390 dnia: 09.09.2016, 00:35 »
Zakupy za min 50 zł,bo w dupie się ma drobnego klienta. Trzymają się zasady,że trzeba się nachapać  wielką chochlą zamiast małymi łyżkami. Dobrze,że są inne sklepy naprawdę szanujące klienta. Nawet stacjonarne mające tańsze ceny jak w internecie na wiele produktów. Koszt wysyłki zostaje w kieszeni,do tego zawsze jakiś upust przy regularnych czy większych zakupach. Wiele sklepów w necie jest przereklamowanych przeważnie przez użytkowników różnych forum. 50 osób poleci sklep X bo np  akurat tylko w nim kupuje. Są też przedstawiciele firm czy sklepów wędkarskich ulokowanych po forach i oczywiście tylko zachwalają produkt X czy Y pod niebiosy,a reszta to szajs. Niestety marketing ma potężną siłę,a do tego dochodzi żądza pieniądza i tak się toczy to wszystko do przodu.

Offline Luuki

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 215
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1391 dnia: 09.09.2016, 01:00 »
Zakupy za min 50 zł,bo w dupie się ma drobnego klienta. Trzymają się zasady,że trzeba się nachapać  wielką chochlą zamiast małymi łyżkami. Dobrze,że są inne sklepy naprawdę szanujące klienta. Nawet stacjonarne mające tańsze ceny jak w internecie na wiele produktów. Koszt wysyłki zostaje w kieszeni,do tego zawsze jakiś upust przy regularnych czy większych zakupach. Wiele sklepów w necie jest przereklamowanych przeważnie przez użytkowników różnych forum. 50 osób poleci sklep X bo np  akurat tylko w nim kupuje. Są też przedstawiciele firm czy sklepów wędkarskich ulokowanych po forach i oczywiście tylko zachwalają produkt X czy Y pod niebiosy,a reszta to szajs. Niestety marketing ma potężną siłę,a do tego dochodzi żądza pieniądza i tak się toczy to wszystko do przodu.

Nie zgodzę się z tym, To nie jest sklep o ilości osób która mogłaby obsłużyć tak wiele małych zamówień a pomimo tego maja ogromny asortyment w dobrych cenach ( o którego w wielu okolicach można zapomnieć) chyba, że masz taka moc produktów u Siebie. Pomimo wszystko leci dla nich + ;)
Łukasz

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 779
  • Reputacja: 1990
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1392 dnia: 09.09.2016, 02:22 »
Zakupy za min 50zł,bo w dupie się ma drobnego klienta. Trzymają się zasady,że trzeba się nachapać  wielką chochlą zamiast małymi łyżkami. Dobrze,że są inne sklepy naprawdę szanujące klienta. Nawet stacjonarne mające tańsze ceny jak w internecie na wiele produktów. Koszt wysyłki zostaje w kieszeni,do tego zawsze jakiś upust przy regularnych czy większych zakupach. Wiele sklepów w necie jest przereklamowanych przeważnie przez użytkowników różnych forum. 50 osób poleci sklep X bo np  akurat tylko w nim kupuje. Są też przedstawiciele firm czy sklepów wędkarskich ulokowanych po forach i oczywiście tylko zachwalają produkt X czy Y pod niebiosy,a reszta to szajs. Niestety marketing ma potężną siłę,a do tego dochodzi żądza pieniądza i tak się toczy to wszystko do przodu.

Arcadius, a dlaczego jak piszesz  '50 osób poleci sklep X bo np  akurat tylko w nim kupuje' ? to czy to przypadek, że 50 osób kupuje własnie tam? Zapewniam Cię, że nie. Drapieżnik oferuje najwyższy poziom obsługi klienta, do tego ma świetną ofertę, błyskawiczną wysyłkę. To nie jest standard w Polsce! Zastanawiam się, dlaczego wysuwasz oskarżenia pod czyimś adresem, pośrednio pod moim? Piszesz 'zachwalają produkt X czy Y pod niebiosy,a reszta to szajs'.  To też do mnie uwaga? Dzielę się tym co mi się sprawdza, nie wiem dlaczego zostaje to dziwnie odbierane. Jakbym nie pokazywal czego używam to byłoby to OK? 

Ja uważam,że każdy ma swój rozum, i kupuje tam gdzie mu jest najwygodniej. Szkoda, ze wydajemy takie opinie 'Zakupy za min 50zł,bo w dupie się ma drobnego klienta'. Na pewno jest to coś co Drapieżnik czy inny sklep może rozpatrzyć, ale pisanie, że się ma w dupie drobnego klienta to przesada. Nie wiem, może samo zapakowanie i nadanie czegoś niedużego jest dla nich mało opłacalne? Czasochłonne?  Po co takie mocne opinie? Ja uważam, że dobre sklepy obronią się same. Właśnie to co piszesz brzmi jakbyś faworyzował kogoś innego, jakby nie w smak Ci było, że dobrze im idzie? Chcę być sprawiedliwy tutaj. Drapieżnik akurat to przykład jak można się zareklamować poprzez dobrą obsługę. Inne sklepy mogą robić to samo - forumowicze sami to zweryfikują. Jako wędkarze powinniśmy się cieszyć, że mamy takie sklepy i takie standardy. Są sklepy, gdzie szlag człowieka trafia, jak nie z powody braku towaru, to chociażby przez kiepską lub chamską obsługę.

Pomyśl - czy to co napisałeś jest właśnie sprawiedliwe. Wydaje mi się, że nie. Nie chodzi mi o bronienie interesów sklepów, Drapieżnika tutaj - bardziej o to co chcemy promować na forum. Normalność. Taką jest traktowanie klienta w odpowiedni sposób. To ma być obsługa na wysokim poziomie a nie standard znany z filmów Barei. Jeżeli chodzi o ofertę dla spławikowca lub grunciarza, Drapieżnik ma rewelacyjną, najszerszą w Polsce, lepszą niż sklepy w UK! Nie wiem dlaczego tego nie doceniać, po co narzekać i doszukiwać się spisków? Ja czekałem 3 tygodnie na towar z Tackleuk, jednego z największych sklepów na Wyspach, musiałem dzwonić i się upominać. Zamawiam z Fosters of Birmingham, i dostaję połowę, resztę dosyłają w ratach. To przykłady z jakimi mam do czynienia. Taki Drapieżnik rozpieszcza ludzi w Polsce - ja się dziwię dlaczego pojawiają się takie komentarze?  Najśmieszniejsze jest to, że oni sami to wypracowali, bez żadnych układów, płatnych czy sponsorowanych wybiegów, ukrytych przedstawicieli. Dlaczego tego nie uszanować???
Lucjan

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1393 dnia: 09.09.2016, 05:39 »
Luk :thumbup: :)
Zbyszek

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1394 dnia: 09.09.2016, 05:46 »
Luk widzisz, my to w Polszy mamy lepsze sklepy wędkarskie  :P
Krzysztof