Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 803891 razy)

Online Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 358
  • Reputacja: 328
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1950 dnia: 06.02.2017, 18:57 »
Oferta sklepu stale się powiększa, ostatnio doszło tyle nowości że głowa mała, panowie mamy mega sklep i na dodatek z najlepszą obsługą. Jakbym miał się do czegoś przyczepić, to brakuje mi w ich ofercie typowo karpiowych ciężarków, z krętlikiem i centrycznych, mają jakieś z Mikado, ale to nie to, skoro weszli w asortyment Foxa, to można by było od nich je ściągnąć, tego brakowało mi w koszyku i musiałem zamówić w innym sklepie, taka moja sugestia do obsługi sklepu.
Zacytuje swój wpis, nie było ciężarków Foxa w ofercie sklepu, i proszę już są, można? - można, już nie będę robił zakupów w innych sklepach, teraz mam wszystko do metody i karpiowania w jednym sklepie, dziękuję Drapieżnik, pozdrawiam obsługę!
Sławek

Offline Matysekmm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 978
  • Reputacja: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1951 dnia: 06.02.2017, 21:51 »
A ja pochwalę chłopaków i Panią z Drapieżnika za to że jeśli czegoś nie mają to starają się pomóc i ściągają daną rzecz pod klienta. I to jest coś mało spotykanego gdzie indziej. Ja spotkałem się z tak fantastycznym podejściem tylko u Drapieżców i w Grubej Rybie. :bravo:
Pozdrawiam

Marek

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 877
  • Reputacja: 155
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1952 dnia: 07.02.2017, 17:04 »
Co ten Drapieżnik?

http://sklepdrapieznik.pl/sklep/mikado/20832-x-plode-method-feeder-350-120g.html

Ciężar wyrzutowy: ≤120g (IDEALNY KIJ NAWET DO 20g KOSZYKÓW, NASZY ZDANIEM C.W. WYNOSI MAX 80g)

To nie wiedzą co sprzedają i przypuszczają, że producent kłamie :D
Rafał
Sandacz 52 cm
Jesiotr 115 cm
Karp 75 cm
Leszcz 59 cm
Lin 40 cm
Karaś 43

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1953 dnia: 07.02.2017, 17:06 »
To znaczy, że nie zgadzają się z opisem producenta :D
Pozdrawiam
Mirek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 604
  • Reputacja: 1987
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1954 dnia: 07.02.2017, 17:11 »
Dziwny wniosek wysnułeś z tego opisu, bo dla mnie wynika z niego, że właśnie doskonale wiedzą, co sprzedają.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 877
  • Reputacja: 155
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1955 dnia: 07.02.2017, 17:31 »
Dziwny wniosek wysnułeś z tego opisu, bo dla mnie wynika z niego, że właśnie doskonale wiedzą, co sprzedają.

Wybacz, że ośmielę się wyrazić sprzeciw na Twoje słowa, ale jeśli produkt ma ujawniony mankament, to cena powinna być skorygowana :) Raczej taka oferta nie nadaje się do działu nowości a bardziej wyprzedaż.
Rafał
Sandacz 52 cm
Jesiotr 115 cm
Karp 75 cm
Leszcz 59 cm
Lin 40 cm
Karaś 43

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 604
  • Reputacja: 1987
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1956 dnia: 07.02.2017, 17:34 »
Dziwny wniosek wysnułeś z tego opisu, bo dla mnie wynika z niego, że właśnie doskonale wiedzą, co sprzedają.

Wybacz, że ośmielę się wyrazić sprzeciw na Twoje słowa, ale jeśli produkt ma ujawniony mankament, to cena powinna być skorygowana :) Raczej taka oferta nie nadaje się do działu nowości a bardziej wyprzedaż.
Oczywiście możesz się ze mną nie zgadzać :D
Tak jak ja nie zgadzam się z Tobą. TO nie jest ujawniony mankament tylko ukłon ze strony sklepu, że to sprawdzili i napisali. Wejdź sobie do innego sklepu i kup ten kij z zamiarem użytkowania go tak, jak jest on opisany przez producenta. Jak się złamie albo nie będzie obsługiwał danego ciężaru odpowiednio, to napiszesz, ze sklep jest gówniany, czy że firma X wyprodukowała gówniany kijek?
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Chub

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1957 dnia: 07.02.2017, 17:39 »
Każdy powód dobry żeby się przy...powiedzmy czepić...chcieli dobrze wyszło jak wyszło mentalności niektórych nie zmienią..

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 877
  • Reputacja: 155
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1958 dnia: 07.02.2017, 17:49 »
Dziwny wniosek wysnułeś z tego opisu, bo dla mnie wynika z niego, że właśnie doskonale wiedzą, co sprzedają.

Wybacz, że ośmielę się wyrazić sprzeciw na Twoje słowa, ale jeśli produkt ma ujawniony mankament, to cena powinna być skorygowana :) Raczej taka oferta nie nadaje się do działu nowości a bardziej wyprzedaż.
Oczywiście możesz się ze mną nie zgadzać :D
Tak jak ja nie zgadzam się z Tobą. TO nie jest ujawniony mankament tylko ukłon ze strony sklepu, że to sprawdzili i napisali. Wejdź sobie do innego sklepu i kup ten kij z zamiarem użytkowania go tak, jak jest on opisany przez producenta. Jak się złamie albo nie będzie obsługiwał danego ciężaru odpowiednio, to napiszesz, ze sklep jest gówniany, czy że firma X wyprodukowała gówniany kijek?

Jaki ukłon? Jeśli produkt nie spełnia specyfikacji a sprzedawca o tym wie, to albo należy się klientowi stosowna obniżka albo towar należy wycofać z oferty. Sprzedawca dbający o klienta by tak zrobił. Niestety w Polsce trudno o takich... Zwróć uwagę jest różnica aż 40 g czyli 1/3 podanej specyfikacji to sporo. 
Rafał
Sandacz 52 cm
Jesiotr 115 cm
Karp 75 cm
Leszcz 59 cm
Lin 40 cm
Karaś 43

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 604
  • Reputacja: 1987
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1959 dnia: 07.02.2017, 17:56 »
Poddaję się...
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Online Semit

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 286
  • Reputacja: 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tomek
  • Lokalizacja: Warszawa/Janów Podlaski
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1960 dnia: 07.02.2017, 17:57 »
No widzisz i ten co chciał mocniejszy kij da sobie z nim spokój a ten co chciał delikatniejszy weźmie go pod uwagę. Masz wybór, a jak już masz wybór to bardzo dużo. Ukłon w stronę sklepu, uczciwie podchodzą do sprawy. :bravo:
Tomek

Online Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 358
  • Reputacja: 328
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1961 dnia: 07.02.2017, 17:59 »
Sławek

Offline ju-rek

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 342
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mazury
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1962 dnia: 07.02.2017, 18:04 »
Sporo wędek feederowych ma zawyżone C.W. Nie znaczy to jednak, że złamią się przy podanych przez producenta ciężarach (zazwyczaj). Raczej chodzi tu, o obciążenie pozwalające na komfortowy wyrzut i te może być niższe. Ja tak to widzę.

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 877
  • Reputacja: 155
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1963 dnia: 07.02.2017, 18:14 »
Sporo wędek feederowych ma zawyżone C.W. Nie znaczy to jednak, że złamią się przy podanych przez producenta ciężarach (zazwyczaj). Raczej chodzi tu, o obciążenie pozwalające na komfortowy wyrzut i te może być niższe. Ja tak to widzę.

No właśnie nie zostało to doprecyzowane :) Bo ja to odebrałem jako mankament wędki, że lepiej nie przekraczać 80 g, bo może się złamać.
Rafał
Sandacz 52 cm
Jesiotr 115 cm
Karp 75 cm
Leszcz 59 cm
Lin 40 cm
Karaś 43

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 877
  • Reputacja: 155
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1964 dnia: 07.02.2017, 19:23 »
Rafał. Sam wiesz, że takie opisowe kwiatki to u nas norma. Ja podzielam zdanie kolegów. Fajnie, że sklep wprowadza własny opis. Nikt nie zmusza do zakupu. Miałem Daiwy 300% droższe, które miały się nijak do deklarowanych parametrów.

No właśnie ten kwiatek opisowy chciałem wyjaśnić :) Co autor miał na myśli, nie wiem, ale jako klient sklepu (zadowolony) jestem zainteresowany tą wędką. I fajnie, że sklep informuje o takich rzeczach tylko zdziwiło mnie to, że w moim odczuciu sprzęt z wadą znalazł się w ofercie i nie jest przeceniony. Możliwe, że znajdą se klienci którzy podobnie pomyślą jak ja i zrezygnują z zakupu. Natomiast jeśli ów opis tyczy się komfortu zarzutu to zwracam honor i nie było tematu :)
Rafał
Sandacz 52 cm
Jesiotr 115 cm
Karp 75 cm
Leszcz 59 cm
Lin 40 cm
Karaś 43