Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 803758 razy)

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2295 dnia: 18.04.2017, 13:39 »
Panowie, ja zamówiłem zestaw sygnalizatorów Korum. Miał być z centralką a przyszedł bez i co ? I nic! Nie mam żadnych pretensji, po prostu źle się dogadaliśmy i tyle. Dziś wysyłam z powrotem, dopłacam różnicę i wymieniam na inny. Dla mnie żaden problem zapłacić za przesyłkę ponownie, więc nie traćcie energii na niepotrzebne dywagacje, 20 złotych do tyłka nikomu nie przyrośnie. Po drugie sklep spełnia wszelkie oczekiwania, jeśli chodzi o asortyment i obsługę klienta, więc nie ma o co kruszyć kopii. Wg mnie to już zbyt wiele, aby jeszcze odsyłać towar na koszt Predatora :facepalm:

Co ??? Zamierzasz płacić za to, że ktoś się pomylił i co więcej namawiasz innych do tego? :p
 :facepalm:
Ten wątek jest po to, żeby wyrażać opinie o sklepie - nie tylko chwalić ale pisać prawdę :)
Mi tam oni nie podpadli ale staram się obiektywnie ocenić sytuację Mariusza...
Sebula a może dorzuć im ze stówkę w kopercie gratis - co Ci szkodzi? :p

Ja kupiłem w Gozdawie 3 szt sygnałków Korum z rabatem 35% :p

Tak, jak pisałem zamierzam, bo nie uważam, że sklep zawinił. Zapłaciłem za zestaw bez centralki i za taki zapłaciłem. Chcę z centralką, więc dopłacę różnice i taki przyjdzie. Poza tym do niczego nikogo nie namawiam, bo to każdego sprawa. A propo, wiem o jakich sygnalizatorach piszesz - ja mam na myśli ten zestaw:

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/sygnalizatory-bra-korum/22118-zestaw-sygnalizatorow-elektronicznych-z-baza-korum-kbi-bite-alarm-and-reciver-set.html

Z tą stówą to całkiem dobry pomysł, ponieważ zapomniałem dokupić jeszcze kilka rzeczy m.in. nowy Booster Ringersa, więc im dorzucę :P
Pozdrawiam Seba

Offline n0cny

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 376
  • Reputacja: 50
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2296 dnia: 18.04.2017, 13:40 »
Ja nie zauważyłem większych różnic w cenie.

Mam w koszyku Ringersy i Pellet spicy sausage, razem z wysyłką 50,4 zł.

Jeśli już gdzieś znalazłem obydwie rzeczy, to cena z wysyłką najtaniej 52.9zł ;)

Offline yarousseau

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 434
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2297 dnia: 18.04.2017, 13:40 »
Dla mnie i tak trzeba ich ganić za ceny :p
Okazuje się, że mają ok 35-40% marży np na Korumie, Prestonie i Sonubaits skoro Gozdawa wyprzedaje z takim rabatem...
Sebula najpierw pisałeś co innego... W końcu zamawiałem z czy bez centralki? :p Pogubiłeś się w zeznaniach :p
yarousseau
Mazovia Fishing Team
https://www.facebook.com/mazoviaft/

Offline grych

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 53
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grunwald
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2298 dnia: 18.04.2017, 13:52 »
Dla mnie i tak trzeba ich ganić za ceny :p
Okazuje się, że mają ok 35-40% marży np na Korumie, Prestonie i Sonubaits skoro Gozdawa wyprzedaje z takim rabatem...

Podejrzewam, że najwięksi gracze na rynku generują taką marżę i nic na to nie poradzisz. Liczy się to, że sklep traktuje każdego kupującego tak samo, czyt. rzetelnie - czyli tak, jak powinno być :) (a niestety nie zawsze tak jest w innych sklepach)

Offline yarousseau

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 434
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2299 dnia: 18.04.2017, 13:54 »
Dla mnie i tak trzeba ich ganić za ceny :p
Okazuje się, że mają ok 35-40% marży np na Korumie, Prestonie i Sonubaits skoro Gozdawa wyprzedaje z takim rabatem...

Podejrzewam, że najwięksi gracze na rynku generują taką marżę i nic na to nie poradzisz. Liczy się to, że sklep traktuje każdego kupującego tak samo, czyt. rzetelnie - czyli tak, jak powinno być :) (a niestety nie zawsze tak jest w innych sklepach)

Gdybym miał na paczce zanęty wartej 20 pln 7 złotych zysku to też byłbym miły :p
Klientów też bym szanował  :)
yarousseau
Mazovia Fishing Team
https://www.facebook.com/mazoviaft/

KrzysztofS

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2300 dnia: 18.04.2017, 13:55 »

A ponoć taki zajebisty sklep

Pewnie, że zajebisty.
Złożyłem zamówienie na "paszę" i ramiona do feedera 6.04 - odbiór 7.04. Towar pilny bo 9.04 zawody. Jako, że nie mogłem osobiście odebrać paczkę przekierowałem na kolegę spod Warszawy. 7.04 koło południa telefon od kolegi - pasza jest, ramion do feedera brak. Jako, że płatność była przy odbiorze nie odebrał niepełnej paczki.
Dzwonię do chłopaków i przedstawiam sprawę z zaznaczeniem, że towar potrzebny na zawody. Później okazało się, że w paczkowalni GLS w Białymstoku ktoś rozdzielił paczkę (zanęty były zapakowane oddzielnie, ramiona oddzielnie i wszystko razem zafoliowane i oklejone).
Po wymianie kilku telefonów i ustaleniu, że nie ma już żadnego połączenia na linii Białystok - Warszawa prośba ze strony sklepu o podanie adresu domowego i obecność w domu w godzinach 18.00 - 20.00. O 18.30 telefon z prośbą o zejście i odebranie przesyłki. Zszedłem i widzę jakiś prywatny samochód z dwoma osobami w środku. Paczka dostarczona pod drzwi. Długo jeszcze byłem mile zdzwiony i zaskoczony. Myślę, że żaden inny sklep nie zakończyłby w ten sposób tej sprawy.

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2301 dnia: 18.04.2017, 13:59 »
Dla mnie i tak trzeba ich ganić za ceny :p
Okazuje się, że mają ok 35-40% marży np na Korumie, Prestonie i Sonubaits skoro Gozdawa wyprzedaje z takim rabatem...
Sebula najpierw pisałeś co innego... W końcu zamawiałem z czy bez centralki? :p Pogubiłeś się w zeznaniach :p

Odpisałem na priv, ponieważ nie chcę zaśmiecać wątku ;)
Pozdrawiam Seba

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2302 dnia: 18.04.2017, 13:59 »
Dla mnie i tak trzeba ich ganić za ceny :p
Okazuje się, że mają ok 35-40% marży np na Korumie, Prestonie i Sonubaits skoro Gozdawa wyprzedaje z takim rabatem...

Podejrzewam, że najwięksi gracze na rynku generują taką marżę i nic na to nie poradzisz. Liczy się to, że sklep traktuje każdego kupującego tak samo, czyt. rzetelnie - czyli tak, jak powinno być :) (a niestety nie zawsze tak jest w innych sklepach)

Gdybym miał na paczce zanęty wartej 20 pln 7 złotych zysku to też byłbym miły :p
Klientów też bym szanował  :)

Jarku, otwieraj sklep! Jeżeli będziesz miał taki asortyment jak Drapieżnik i zaproponujesz obsługę na równie wysokim poziomie, będę Twoim klientem. I obiecuję, że na ceny nie będę narzekał. Masz moje słowo ;)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2303 dnia: 18.04.2017, 14:00 »
Ja jestem drugi w kolejce 8)
Pozdrawiam Seba

Offline yarousseau

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 434
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2304 dnia: 18.04.2017, 14:06 »
Za mało Was... Ktoś jeszcze chętny?
yarousseau
Mazovia Fishing Team
https://www.facebook.com/mazoviaft/

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2305 dnia: 18.04.2017, 14:14 »
Szkoda :(

Dobrze, że inne sklepy nie oczekują podobnych deklaracji od przyszłych klientów ;)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Kinior

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 118
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2306 dnia: 18.04.2017, 14:17 »
Dostane rabat :) taki jak w Drapieżniku :)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Marcin

Mazovia Fishing Team

Offline grych

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 53
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grunwald
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2307 dnia: 18.04.2017, 14:17 »
Dla mnie i tak trzeba ich ganić za ceny :p
Okazuje się, że mają ok 35-40% marży np na Korumie, Prestonie i Sonubaits skoro Gozdawa wyprzedaje z takim rabatem...

Podejrzewam, że najwięksi gracze na rynku generują taką marżę i nic na to nie poradzisz. Liczy się to, że sklep traktuje każdego kupującego tak samo, czyt. rzetelnie - czyli tak, jak powinno być :) (a niestety nie zawsze tak jest w innych sklepach)



Gdybym miał na paczce zanęty wartej 20 pln 7 złotych zysku to też byłbym miły :p





Ty jesteś zadowolony z obsługi i wrócisz, oni bo sprzedali i mogą przypuszczać, że przy takiej obsłudze raczej wrócisz i być może przyprowadzisz kogoś nowego :)  A że marża jest taka, popatrz na rabaty dla stałych klientów, skądś się biorą, a sprzedającemu musi się też coś zostać :) 

Offline shmuggler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 031
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pruszcz Gdański
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2308 dnia: 18.04.2017, 14:33 »
Z ludźmi jest tak, że jak się docenia ich pracę to lepiej pracują, mili są dla klientów. Najlepszą motywacją do pracy jest dobra pensja, a żeby dobrze płacić pracownikom trzeba zarabiać. Nikt nie każe kupić Ci w Drapieżniku.

Już to było, ale pozwolę sobie powtórzyć, bo widzę, że nie każdy ogarnia. Jeżeli kupują paczkę za 13 zł brutto, a sprzedają za 20 zł brutto to nie mają 7 zł. Marżę liczy się on cen netto (VAT trzeba oddać do państwa). Zostaje netto 5,69 zł. Z tego trzeba zapłacić pracownikom, rachunki, itp. Z tego co zostanie trzeba zapłacić podatek dochodowy. Po odliczeniu podatku kasa, która została jest inwestowana, żeby był większy wybór dla klientów.


Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka


Chub

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2309 dnia: 18.04.2017, 14:34 »
Dla mnie i tak trzeba ich ganić za ceny :p
Okazuje się, że mają ok 35-40% marży np na Korumie, Prestonie i Sonubaits skoro Gozdawa wyprzedaje z takim rabatem...

Jak można porównywać ceny sklepu, który ma coś w ofercie ze sklepem, który jak napisałeś wyprzedaje towar bo zapewne mieć go już nie zamierza?

Zawsze można otworzyć własny sklep i dawać super ceny kolejki już zapewne czekają :D