Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 803902 razy)

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 140
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5145 dnia: 17.11.2022, 05:23 »
Podajniki Preston flat po 12zł, żałuję, że zamówiłem zhibo po 8. Zanęta sonu po 41zł

Jak można żałować, że się zamówiło Zhibo :o
Nie pasują do foremki(xl) Prestona I znowu muszę zamówić..
Nie chce szlifować foremki ani tracić czas na wciskanie podajnika zhibo do prestonowskiej.

Online Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 045
  • Reputacja: 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5146 dnia: 17.11.2022, 08:39 »
Podajniki Preston flat po 12zł, żałuję, że zamówiłem zhibo po 8. Zanęta sonu po 41zł

Jak można żałować, że się zamówiło Zhibo :o
Nie pasują do foremki(xl) Prestona I znowu muszę zamówić..
Nie chce szlifować foremki ani tracić czas na wciskanie podajnika zhibo do prestonowskiej.

Foremki Zhibo są świetnej jakości,zamów od razu dwie bo spodobają Ci się. Natomiast weź wersję płytszą,czyli standardową.

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 454
  • Reputacja: 262
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5147 dnia: 17.11.2022, 09:23 »
Podajniki Preston flat po 12zł, żałuję, że zamówiłem zhibo po 8. Zanęta sonu po 41zł

Nie wiem ile rocznie tracisz podajników, ja kilka i po 3 czy 4 latach z różnymi, w tym najdłużej Mikado Douglas QMF przeszedłem pod koniec sezonu na inLine prestonowskie, kupiłem różne podajniki do systemu, oczywiście też lapsus mają, bo do trzonka od L nie nałożysz XL, więc najlepiej od razu trzonek XL nałożyć i wtedy w dół pasuje wszystko. Dziś domówiłem sobie kilkanaście sztuk w cenie 12zł uważam że nie ma co kombinować z innymi i mieszaniem foremkami etc. Tym bardziej, że po łowieniu zdejmuję tylko podajnik reszta zestawu zostaje, więc rozpoczęcie kolejnego wędkowania trwa chwilę, Zhibo nie daje tego komfortu, dodatkowo znowu wskakujesz w inny system, osobiście sprzedałbym Zhibo i dokupił Prestona.
* chyba że tracisz na tyle dużo podajników, że w zestawieniu rocznym jest to spora suma więc oszczędności uzasadnione.

Offline GSK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5148 dnia: 17.11.2022, 10:54 »
Naprawdę fajny tydzień ze zniżkami w D.

Preston, Korum, Sonu - 25% :)

Transition Ruckbag za 300 złotych ;) Sztos

Nieźle to Drapieżcy wymyślili, co tydzień robię zakupy :)
Sztyca Preston C-Drome 3,6 m za 254 zł to śmiech na sali. Jakiś czas temu używaną sprzedałem za 3 stówki.

Niestety sztyce już wyprzedane.

Offline GSK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5149 dnia: 17.11.2022, 11:00 »
Podajniki Preston flat po 12zł, żałuję, że zamówiłem zhibo po 8. Zanęta sonu po 41zł

Nie wiem ile rocznie tracisz podajników, ja kilka i po 3 czy 4 latach z różnymi, w tym najdłużej Mikado Douglas QMF przeszedłem pod koniec sezonu na inLine prestonowskie, kupiłem różne podajniki do systemu, oczywiście też lapsus mają, bo do trzonka od L nie nałożysz XL, więc najlepiej od razu trzonek XL nałożyć i wtedy w dół pasuje wszystko. Dziś domówiłem sobie kilkanaście sztuk w cenie 12zł uważam że nie ma co kombinować z innymi i mieszaniem foremkami etc. Tym bardziej, że po łowieniu zdejmuję tylko podajnik reszta zestawu zostaje, więc rozpoczęcie kolejnego wędkowania trwa chwilę, Zhibo nie daje tego komfortu, dodatkowo znowu wskakujesz w inny system, osobiście sprzedałbym Zhibo i dokupił Prestona.
* chyba że tracisz na tyle dużo podajników, że w zestawieniu rocznym jest to spora suma więc oszczędności uzasadnione.

Można rówież dokupić trzonki Preston ICS IN-LINE Stem Kit - Long 85mm i z nich korzystać.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 027
  • Reputacja: 221
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5150 dnia: 17.11.2022, 14:05 »
Naprawdę fajny tydzień ze zniżkami w D.

Preston, Korum, Sonu - 25% :)

Transition Ruckbag za 300 złotych ;) Sztos

Nieźle to Drapieżcy wymyślili, co tydzień robię zakupy :)
Sztyca Preston C-Drome 3,6 m za 254 zł to śmiech na sali. Jakiś czas temu używaną sprzedałem za 3 stówki.

Niestety sztyce już wyprzedane.
Ja kupiłem przedostatnią o 01:00 :) a miałem zostawić zakupy do rana, bo już nie miałem siły, ale sprawdziłem i szybko kupiłem jak zauważyłem, że zostały 2 sztuki.

Offline krzysiokk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5151 dnia: 17.11.2022, 14:26 »
Naprawdę fajny tydzień ze zniżkami w D.

Preston, Korum, Sonu - 25% :)
E
Transition Ruckbag za 300 złotych ;) Sztos

Nieźle to Drapieżcy wymyślili, co tydzień robię zakupy :)
Sztyca Preston C-Drome 3,6 m za 254 zł to śmiech na sali. Jakiś czas temu używaną sprzedałem za 3 stówki.

Można jeszcze taniej ... 199zł
https://allegro.pl/oferta/sztyca-preston-c-drome-power-handle-3-0m-12827241754

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, pisałem o sztycy 3,6 m Ty o 3,0 m, która w Drapieżniku kosztuje w tej chwili 186,70. Najpierw popatrz , potem zamieszczaj komentarz.


Więcej kultury kolego! Takie informacje można przekazać spokojniej!
Poza tym racz zauważyc ze sztyca jest w promocji (25%).
Nawet w tym układzie z przesyłką koszt zakupu wyniesie 202,75 PLN (wysyłka 16zł)
Kiedy za kilka dni skończy się promocja ta cena naturalnie wzrośnie.

Offline GSK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5152 dnia: 17.11.2022, 15:21 »
Naprawdę fajny tydzień ze zniżkami w D.

Preston, Korum, Sonu - 25% :)

Transition Ruckbag za 300 złotych ;) Sztos

Nieźle to Drapieżcy wymyślili, co tydzień robię zakupy :)
Sztyca Preston C-Drome 3,6 m za 254 zł to śmiech na sali. Jakiś czas temu używaną sprzedałem za 3 stówki.

Niestety sztyce już wyprzedane.
Ja kupiłem przedostatnią o 01:00 :) a miałem zostawić zakupy do rana, bo już nie miałem siły, ale sprawdziłem i szybko kupiłem jak zauważyłem, że zostały 2 sztuki.

W którym miejscu widać ile sztuk produktu jeszcze zostało?

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 027
  • Reputacja: 221
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5153 dnia: 17.11.2022, 16:06 »
Nie widać, dlatego na dole jak są różne modele to wpisujesz 9999999 i ci system automatycznie pokaże maksymalna ilość sztuk jaka jest dostępna.

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 454
  • Reputacja: 262
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5154 dnia: 17.11.2022, 16:12 »
Podajniki Preston flat po 12zł, żałuję, że zamówiłem zhibo po 8. Zanęta sonu po 41zł

Nie wiem ile rocznie tracisz podajników, ja kilka i po 3 czy 4 latach z różnymi, w tym najdłużej Mikado Douglas QMF przeszedłem pod koniec sezonu na inLine prestonowskie, kupiłem różne podajniki do systemu, oczywiście też lapsus mają, bo do trzonka od L nie nałożysz XL, więc najlepiej od razu trzonek XL nałożyć i wtedy w dół pasuje wszystko. Dziś domówiłem sobie kilkanaście sztuk w cenie 12zł uważam że nie ma co kombinować z innymi i mieszaniem foremkami etc. Tym bardziej, że po łowieniu zdejmuję tylko podajnik reszta zestawu zostaje, więc rozpoczęcie kolejnego wędkowania trwa chwilę, Zhibo nie daje tego komfortu, dodatkowo znowu wskakujesz w inny system, osobiście sprzedałbym Zhibo i dokupił Prestona.
* chyba że tracisz na tyle dużo podajników, że w zestawieniu rocznym jest to spora suma więc oszczędności uzasadnione.

Można rówież dokupić trzonki Preston ICS IN-LINE Stem Kit - Long 85mm i z nich korzystać.
Rano dorzuciłem kilka do zamówienia. Natomiast nie zmienia to faktu, że to lekkie faux pax od prestona skoro wydumał system że wszystko pasuje, a jednak nie pasuje :)

Offline GSK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5155 dnia: 17.11.2022, 16:58 »
Nie widać, dlatego na dole jak są różne modele to wpisujesz 9999999 i ci system automatycznie pokaże maksymalna ilość sztuk jaka jest dostępna.
Dzięki za hinta przyda się.

Offline Lewapiks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 429
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: bat
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5156 dnia: 17.11.2022, 17:22 »
Naprawdę fajny tydzień ze zniżkami w D.

Preston, Korum, Sonu - 25% :)
E
Transition Ruckbag za 300 złotych ;) Sztos

Nieźle to Drapieżcy wymyślili, co tydzień robię zakupy :)
Sztyca Preston C-Drome 3,6 m za 254 zł to śmiech na sali. Jakiś czas temu używaną sprzedałem za 3 stówki.

Można jeszcze taniej ... 199zł
https://allegro.pl/oferta/sztyca-preston-c-drome-power-handle-3-0m-12827241754

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, pisałem o sztycy 3,6 m Ty o 3,0 m, która w Drapieżniku kosztuje w tej chwili 186,70. Najpierw popatrz , potem zamieszczaj komentarz.


Więcej kultury kolego! Takie informacje można przekazać spokojniej!
Poza tym racz zauważyc ze sztyca jest w promocji (25%).
Nawet w tym układzie z przesyłką koszt zakupu wyniesie 202,75 PLN (wysyłka 16zł)
Kiedy za kilka dni skończy się promocja ta cena naturalnie wzrośnie.
Nie jestem twoim kolegą to po pierwsze, a po drugie mówimy o obecnych cenach, a nie co będzie za kilka dni. Na allegro również za przesyłkę się płaci. A w przypadku Drapieżnika, wystarczy, że dorzucisz na 250 zł ( a z reguły tak się dzieje, rzadko się kupuje jedną rzecz) przesyłkę masz darmową. I kultury mnie nie ucz, bo pewnie mógłbym być twoim ojcem a poza tym w moim wpisie nic niekulturalnego nie było. Miłego dnia.

Offline Miwol

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 101
  • Reputacja: 131
  • Lokalizacja: Piaseczno
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5157 dnia: 18.11.2022, 16:16 »
Pozdrawiam,
Michał

Złów i wypuść

Offline Zander 112

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja: 12
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5158 dnia: 18.11.2022, 16:28 »
Ma ktoś jakieś przecieki ile % rabatu będzie na najbliższe BF?

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 027
  • Reputacja: 221
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5159 dnia: 18.11.2022, 16:44 »
Ma ktoś jakieś przecieki ile % rabatu będzie na najbliższe BF?
Nie, nie ma żadnego info, a to już za tydzień.
Ja bym brał z obecnych promocji -25% jak Cię interesują dane marki, bo na BF raczej tyle nie będzie.
A do wiosny pewnie trafisz swoją markę na -25%.