Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 804607 razy)

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #510 dnia: 29.01.2016, 09:19 »
W takim razie że warto by było wydzielić dyskusję do nowego wątku, tak aby tutaj pojawiały się tylko oceny? ;)

Wysłane z mojego SM-G900F

Pozdrawiam,
Maciek

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #511 dnia: 29.01.2016, 09:34 »
Nie wiem czy to do końca dobre porównanie. Przepłacić za zakupy - co to oznacza? Że jak stacja benzynowa na końcu miasta ma litr diesla o 2 grosze niżej, to muszę tam jechać bo przepłacę? Jak kupię u siebie to co? Jestem frajer i przepłacam? ;) A jak jakiś Lidl ma serek homogenizowany tańszy, to idę kupić serek tam, a resztę towarów dokupuję  tam gdzie najtaniej? W każdym sklepie coś innego? To nie jest jakaś obsesja? A może ja wolę kupić u kogoś kto ma ładniejszy sklep, w którym czuję się lepiej, mam lepszą obsługę, szeroki wybór, wszystko w jednym miejscu i płacę za to ciut więcej? 
Cena to nie wszystko. Jest to jeden z czynników, które decydują o dobrych zakupach, wcale nie najważniejszy ;) Często kupujemy ponownie, te same rzeczy. Zaufany sklep to bardzo istotna sprawa. Za każdym razem sprawdzać ceny (w wielu sklepach) to lekkie szaleństwo, może się okazać, że zamiast spędzić czas na zrobieniu czegoś pożytecznego, siedzimy i kombinujemy jak koń pod górę, uczymy się nowych sklepów (bo nie jest łatwo odnaleźć to co nas interesuje), ciągle porównujemy, wrzucamy do koszyka, wyjmujemy... Dawniej przerabiałem takie rzeczy i teraz wolę polegać na sprawdzonych sklepach. A że zapłacę kilka funtów więcej...    8)

dałeś też porównanie, jeździć na drugi koniec miasta, po benzynę, a co ma kupowanie przez internet z jeżdżeniem po benzynę na drugi koniec miasta? :bravo: mnie chodziło o kupowanie przez internet, rzeczy niedostępnych w sklepach stacjonarnych u nas, czyli ogólnie kupując przez internet. I tak nie kupuje się na co dzień, tylko co jakiś czas. A że zarobki w Polsce mniejsze, a ceny towaru dużo wyższe, trzeba kombinować. Z tym się chyba każdy z kolegów zgodzi na tym forum. Ale zyjemy w innych krajach, inaczej myślimy, to fakt. A co do sklepów, to każdy sklep ma jakąś jakość. A co to jest jakość? Formułka? Dostarczanie klientowi wyrobów zgodnie z ich oczekiwaniem, poprzez konkurencyjną cenę i termin dostaw.

Pozdrawiam :)

ps. już się nie będę wypowiadał na ten temat, bo bez sensu.
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 779
  • Reputacja: 1990
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #512 dnia: 29.01.2016, 10:10 »
Sylwek, nie zgadzam się z tym co piszesz. Masz 30 zakładek różnych sklepów - to są dziesiątki godzin spędzone na analizie ich ofert, zapewniam Cię, że ceny się zmieniają jak w kalejdoskopie, więc musisz spędzać sporo czasu aby je aktualizować.  Może zakupy zajmują Ci chwilę, ale te analizy? Poza tym używasz argumentów nie mających nic wspólnego z samym sklepem - bo idąc takim tropem - każdy sklep ma jakieś towary droższe niż konkurencja. Wskaż mi jakiś a Ci to udowodnię... :)

To są jakieś prywatne preferencje, ja staram się być tutaj obiektywny. Lubisz kupować taniej - spoko, Twoja sprawa, nic do tego nie mam, każdy robi jak mu lepiej. Jednak ocena sklepu pod tym kątem jest krzywdząca. I to nie tylko drapieżnika, bo to może być każdy sklep, nawet ten w którym kupujesz w Kielcach. Jeżeli koszyk towarów ogólnie wychodzi drożej, to co innego, rozumiem - cena może być istotna (dla niektórych). Ale jeżeli są to wybrane towary?

Sylwek, bez urazy :beer: Masz mocne zdanie w wielu kwestiach, ja również :D To jest forum, więc dyskutujemy... :D
Lucjan

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #513 dnia: 29.01.2016, 11:47 »

Sylwek, bez urazy :beer: Masz mocne zdanie w wielu kwestiach, ja również :D To jest forum, więc dyskutujemy... :D

Haha , dokładnie każdy ma swoją racje i zasady których się trzyma odnośnie robienia zakupów.
Krzysztof

Offline dominik9166

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 329
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko C&R!
  • Lokalizacja: Podkarpacie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #514 dnia: 29.01.2016, 12:08 »
Ja też jestem zdania ze lepiej zapłacić trochę więcej a mieć pewność ze wszystko przebiegnie pomyślnie.
W każdym sklepie jest coś tańszego i droższego.
Jakbym mial tak kupować to by jeszcze więcej wyszło bo przesyłka też kosztuje :)
~Dominik

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #515 dnia: 31.01.2016, 01:12 »
Czy tylko ja po dokonaniu zakupów w Drapieżniku nie dostałem info. o wysyłce paczki? (tzn. Mam nadzieję, że już wysłali :D)
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 625
  • Reputacja: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #516 dnia: 31.01.2016, 07:48 »
Czy tylko ja po dokonaniu zakupów w Drapieżniku nie dostałem info. o wysyłce paczki? (tzn. Mam nadzieję, że już wysłali :D)
Nie tylko Filip, ja też tak mam :(
Robert

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #517 dnia: 31.01.2016, 08:16 »
Często tak się zdarza w Drapieżniku z tego co koledzy pisali parę dni temu również. Ja akurat co kupuje to dostaje E-mail z potwierdzeniem i później że juz przygotowane do wysłania lub też wysłane.
Krzysztof

Offline Karolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 605
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Choszczno (zach.-pom.)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #518 dnia: 31.01.2016, 08:49 »
Ja ostatnio jak robiłem zakupy to też nie dostałem żadnej informacji o wysyłce :/ po tygodniu musiałem się upomnieć :p

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #519 dnia: 31.01.2016, 21:01 »
A to ciekawe... Godzinę temu dostałem info. że paczka została wysłana. Wchodzę na stronę GLSa, w celu sprawdzenia gdzie znajduje się paczka, a tam informacja, że została nadana dopiero dziś o 20:03. Pierwszy raz się spotkałem z czymś takim spotkałem :D Zobaczymy czy jutro dojdzie :) :)
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #520 dnia: 31.01.2016, 21:03 »
Jak widać Drapieżnik pracuje do samego wieczora :D nawet w niedziele :)
Krzysztof

Offline kroszo

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #521 dnia: 01.02.2016, 14:57 »
Zamówienie wysłane w przeciągu dwóch godzin od złożenia.....powiem tyle... WOW!!! :bravo: :bravo: :bravo: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Dziki Wschód

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #522 dnia: 01.02.2016, 15:53 »
Ehh... Liczyłem na to, że gdy złożę zamówienie w Czwartek, to dziś będzie u mnie... Ale chyba coś "nie pykło" i muszę poczekać do jutra :)
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #523 dnia: 01.02.2016, 15:56 »
Ehh... Liczyłem na to, że gdy złożę zamówienie w Czwartek, to dziś będzie u mnie... Ale chyba coś "nie pykło" i muszę poczekać do jutra :)

Jak to mówią "cierpliwość jest cnotą bogów" ;)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline kshell66

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 26
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #524 dnia: 02.02.2016, 16:10 »
Kurcze w tamtym roku jak robiłem zakupy, przyszły mi dwa potwierdzenia. Pierwsze to potwierdzenie złożenia przeze mnie zamówienia, a drugie to było potwierdzenie od Drapieżnika, że towar posiadają. W drugim potwierdzeniu były też dane do przelewu.
Wczoraj złożyłem zamówienie i tym razem nie przyszło do mnie to drugie potwierdzenie. Nie wiem czy czekać czy szukać w historii mojego konta bankowego danych do przelewu.
Coś się zmieniło w funkcjonowaniu sklepu?