Autor Wątek: (S) Kompletna podpórka, stojak dla feederowca, metodowca  (Przeczytany 1577 razy)

Offline Lewapiks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 429
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: bat
Witam, do sprzedania oferuję kompletny zestaw stojak pod wędki feederowe. Rozwiązanie, które stosuję od wielu lat. Bardzo wygodne i szybkie w rozkładaniu. Wbijamy jedną podpórkę i cały stojak pod wędki rozłożony. Zaraziłem tym rozwiązaniem już wiele osób, każdy kto to widzi nad wodą u mnie od razu chce to mieć. W skład zestawu wchodzą: podpórka teleskopowa wbijana w ziemię teleskopowa, ramię Caperlan (do tego najlepsze, bo najlżejsze i z szeroką możliwością ustawień kąta), buzz bar Anakonda z regulowaną szerokością i podpórki Guru te co na zdjęciach. Sprzedaję stojak w wersji bez dodatkowej podpórki Matrix, nie jest ona do niczego potrzebna (zaznaczona na fotce), wszystko jest stabilniejsze,  lżejsze jak wkręcamy buzz bar bezpośrednio do sztycy. Wartość sklepowa to ponad 400 zł. Z racji, że to sprzęt używany w pełni sprawny, myślę, że cena 230 zł z przesyłką kurierem DPD to dobra oferta. Zapraszam

Offline Lewapiks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 429
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: bat
Odp: (S) Kompletna podpórka, stojak dla feederowca, metodowca
« Odpowiedź #1 dnia: 27.05.2023, 14:19 »
Sprzedane, czekam na przelew.