Autor Wątek: Jaki usztywniany pokrowiec na dwie wędki feederowe, 170-180 cm, 200-300 zł?  (Przeczytany 901 razy)

Offline ManiekPiekary

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Witam. Szukam usztywnianego, porządnego pokrowca na dwie feederowe z kołowrotkami w rozmiarze 5000 + miejsce na sztyce podbieraka i podpórki . Długość 170-180cm. Szukam sprawdzonego i przetestowanego pokrowca do 200- 300zł.
Ktoś ? Coś ? 😁

Offline kolunio21

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Reputacja: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tczew
  • Ulubione metody: method feeder
Ja używam flagman Armandale  i jestem zadowolony

Offline ManiekPiekary

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Ja używam flagman Armandale  i jestem zadowolony

Oglądałem, ale niestety jest albo 165cm albo dopiero 190cm....

Offline adamk

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 286
  • Reputacja: 50
  • Lokalizacja: Wawa
Zerknij sobie na Lorpio Excellent 180 jeśli możesz dołożyć 50-70 PLN. W porównaniu do "top" rynkowych widać dlaczego jest tańszy ale mimo wszystko sprawia wrażenie jakby miał posłużyć stosunkowo długo...

Offline marian190975

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 416
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraśnik
  • Ulubione metody: waggler i feeder

Offline ManiekPiekary

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Zerknij sobie na Lorpio Excellent 180 jeśli możesz dołożyć 50-70 PLN. W porównaniu do "top" rynkowych widać dlaczego jest tańszy ale mimo wszystko sprawia wrażenie jakby miał posłużyć stosunkowo długo...

Miałeś jakaś styczność z tym pokrowcem ? Wejdą wędki z kołowrotkiem 5000 ? :) skoro ten kosztuje prawie 400zł i nie jest top to ile kosztują top marki ? :D

Offline greg227

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bełchatów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
W granicach 200 zł. masz pokrowiec od robinsona 175.Komory są pakowne(ja upycham 4 odległościówki 2x4.5 i 2x4.2 plus sztycę i bata.) Minusem może być brak komory bocznej.

Offline adamk

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 286
  • Reputacja: 50
  • Lokalizacja: Wawa
Zerknij sobie na Lorpio Excellent 180 jeśli możesz dołożyć 50-70 PLN. W porównaniu do "top" rynkowych widać dlaczego jest tańszy ale mimo wszystko sprawia wrażenie jakby miał posłużyć stosunkowo długo...

Miałeś jakaś styczność z tym pokrowcem ? Wejdą wędki z kołowrotkiem 5000 ? :) skoro ten kosztuje prawie 400zł i nie jest top to ile kosztują top marki ? :D

Dokupiłem go niedawno, wchodzą 3 wędki i różne graty w kieszenie, nie wkładałem tam kołowrotków >4000, na "oko" powinny. Dla mnie relacja cena-pojemność-długość-jakość jest ok.
Top rynkowy to rząd wielkości 1,5-2x tyle przy długościach circa 190, niemniej jednak jakość idzie w parze z ceną.

Offline perkusista30

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 777
  • Reputacja: 36
Ja mam dwa pokrowce Lorpio 180 i 200. Jestem zadowolony z ich użytkowania. Kolor wyblakł trochę od słońca w tym 180.

Offline ManiekPiekary

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0

Offline ledi12

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 399
  • Reputacja: 225
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder


https://angryfish.pl/wedkarstwo-feederowe/pokrowiec-na-2-wedki-165cm-by-dome-team-feeder

Posiadam w wersji 4 komorowej. Świetny pokrowiec. Wytrzymały materiał i bardzo pakowny :)

Metodowy karpiarz
---------------------
Sum -> 22 kg
Karp -> 20 kg
Jesiotr -> 12 kg
Amur -> 10 kg

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Mam Daiwe Nzona i sie sprawdza , przede wszystkim kieszen na sztyce i podporki, przesuwane uchwyty na dolniki.


Pozdrawiam Łukasz

Offline kolunio21

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Reputacja: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tczew
  • Ulubione metody: method feeder
W tej cenie masz jeszcze wspomniany Robinson, solidny 175 cm dwie komory, usztywniany.