Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3893027 razy)

Online MetiusMate

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 728
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gronowo
  • Ulubione metody: podlodówka
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18660 dnia: 29.12.2020, 13:46 »
W weekend planuje testy nad wodą. Mam nadzieje ze coś złapie i wtedy mała recenzja za pewne się pojawi :) ;)

Offline mar_70

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 12
  • Lokalizacja: Lubaczów
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18661 dnia: 29.12.2020, 13:47 »
Kijek do przepływanki Kleniowo-Jaziowej 8) 8)

jaka jest waga tego kija?
pzdr
Pozdrawiam Marek

Offline rybarobert

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 1
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18662 dnia: 29.12.2020, 13:52 »
Nie będę cytował cytatów ale niestety Panie Robercie nie jest to mój nr telefonu i nie wiem z kim Pan rozmawiał ale zapewniam że to nie byłem ja. Brak profesjonalizmu z Pańskiej strony widać nie tylko w komunikacji z klientem ale także i w wypowiedziach na forum także może skończmy już ten temat i proszę się bardziej nie pogrążać. Jeszcze jedno... nie wylewałem swoich żali tylko podzieliłem się z Kolegami z forum swoimi doświadczeniami bo do tego między innymi ono służy, może komuś to w przyszłości lub teraźniejszości pozwoli rozwiązać dylemat związany z zakupem w tej czy tamtej firmie. Pozdrawiam
A szkoda bo z checia bym przeczytał co napisałem :) Nie jestem pracownikiem firmy Winner i to pan pierwszy podał moje  imie  i nazwisko a może sobie tego nie zyczyłem :)

Online MetiusMate

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 728
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gronowo
  • Ulubione metody: podlodówka
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18663 dnia: 29.12.2020, 13:54 »

Offline MaRaS!

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 565
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowogard
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18664 dnia: 29.12.2020, 14:20 »
Nie będę cytował cytatów ale niestety Panie Robercie nie jest to mój nr telefonu i nie wiem z kim Pan rozmawiał ale zapewniam że to nie byłem ja. Brak profesjonalizmu z Pańskiej strony widać nie tylko w komunikacji z klientem ale także i w wypowiedziach na forum także może skończmy już ten temat i proszę się bardziej nie pogrążać. Jeszcze jedno... nie wylewałem swoich żali tylko podzieliłem się z Kolegami z forum swoimi doświadczeniami bo do tego między innymi ono służy, może komuś to w przyszłości lub teraźniejszości pozwoli rozwiązać dylemat związany z zakupem w tej czy tamtej firmie. Pozdrawiam
A szkoda bo z checia bym przeczytał co napisałem :) Nie jestem pracownikiem firmy Winner i to pan pierwszy podał moje  imie  i nazwisko a może sobie tego nie zyczyłem :)

 Wystarczy przewinąć wątek do góry :facepalm: a co do imienia i nazwiska to podane było chociażby na livie "promującym" na kanale trotki... druga sprawa to z imienia i nazwiska to dziesiątki ludzi się tak samo nazywa natomiast nr telefonu już jest przypisany do konkretnej osoby. Kolejna kwestia to uważam że ta dyskusja jest bezcelowa bo swoje podejście już Pan pokazał zarówno jak i profesjonalizm, wieczorem w wolnej chwili wrzucą naszą rozmowę która jak powiedziałem wcześniej miała miejsce tylko przez komunikator messenger.

Online pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 005
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18665 dnia: 29.12.2020, 14:25 »
Jednak do promowania produktu/biznesu trzeba wybierać ludzi. W tym momencie wolałbym dopłacić niż dać zarobić firmie o takim poziomie komunikacji. Mieliście jakiekolwiek szkolenia jak prowadzić rozmowy z potencjalnymi klientami ? Gorzej niż za komuny, ciekawe czy Janusze z Fejsbukowych grup lecą na takim marketing ?

Offline rybarobert

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 1
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18666 dnia: 29.12.2020, 14:27 »
Nie będę cytował cytatów ale niestety Panie Robercie nie jest to mój nr telefonu i nie wiem z kim Pan rozmawiał ale zapewniam że to nie byłem ja. Brak profesjonalizmu z Pańskiej strony widać nie tylko w komunikacji z klientem ale także i w wypowiedziach na forum także może skończmy już ten temat i proszę się bardziej nie pogrążać. Jeszcze jedno... nie wylewałem swoich żali tylko podzieliłem się z Kolegami z forum swoimi doświadczeniami bo do tego między innymi ono służy, może komuś to w przyszłości lub teraźniejszości pozwoli rozwiązać dylemat związany z zakupem w tej czy tamtej firmie. Pozdrawiam
A szkoda bo z checia bym przeczytał co napisałem :) Nie jestem pracownikiem firmy Winner i to pan pierwszy podał moje  imie  i nazwisko a może sobie tego nie zyczyłem :)

 Wystarczy przewinąć wątek do góry :facepalm: a co do imienia i nazwiska to podane było chociażby na livie "promującym" na kanale trotki... druga sprawa to z imienia i nazwiska to dziesiątki ludzi się tak samo nazywa natomiast nr telefonu już jest przypisany do konkretnej osoby. Kolejna kwestia to uważam że ta dyskusja jest bezcelowa bo swoje podejście już Pan pokazał zarówno jak i profesjonalizm, wieczorem w wolnej chwili wrzucą naszą rozmowę która jak powiedziałem wcześniej miała miejsce tylko przez komunikator messenger.
Widzę że bardzo się Pan zaangażował . Ja kończę rozmowę życzę sukcesów wedkarskich :) bez odbioru

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 840
  • Reputacja: 311
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18667 dnia: 29.12.2020, 15:58 »
Proszę Moderatora o usunięcie/wydzielenie tej przepychanki, bo niczemu ona nie służy.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18668 dnia: 29.12.2020, 16:53 »
Tez nie rozumiem po kiego czorta załatwiać swoje sprawy publicznie?

Może do Fame MMA się szykują?
Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek

Offline Jacek Stępień

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 6
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18669 dnia: 29.12.2020, 18:36 »
Seria Trilogy Match jest zorientowana na rzeki i zaczyna się od 14' (w dwóch wariantach mocy). Dla miłośników komercyjnych króciaków Tri-Cast ma serię Excellence Waggler (10' - 13'):

https://www.anglingtimes.co.uk/fishing-tackle/rods/articles/tri-cast-excellence-waggler-10ft-review

Kluczowy punkt opisu 14' Trilogy X jest taki, że to obecnie najlżejsza 14' na rynku (142 g) :)

Modus, a jak wypada ten kij w porównaniu do ACOLYTE ULTRA tej samej długości? Są jakieś różnice pod względem akcji, czy c.w.? A może bliżej jej do Plusa? Napisz proszę ze dwa słowa, bo od dłuższego czasu przyglądam się Tri-Cast Trilogy.

Online pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 005
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18670 dnia: 30.12.2020, 13:24 »
O taki nowy zakup, dzięki Katmay za dostawę i pogawędkę, mam nadzieję, że się uda wiosnom wspólnie wyskoczyć na jakieś rybki.


Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 650
  • Reputacja: 1128
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18671 dnia: 30.12.2020, 20:27 »
Modus, a jak wypada ten kij w porównaniu do ACOLYTE ULTRA tej samej długości? Są jakieś różnice pod względem akcji, czy c.w.? A może bliżej jej do Plusa?

Producent szacuje maksymalne cw. 14' Trilogy X na 15 g, ale moim zdaniem spławiki > 6 - 8 g pasują do niej nieszczególnie. Górna połówka sprawia wrażenie znacznie mniej sztywnej niż 14' Acolyte Plus (semi-parabolik vs progres), choć sama końcówka szczytówki jest grubsza (podobnie jak w Maverowskich semi-parabolikach Signature Pro). Nie mam Acolyte Ultra w tej długości - na podstawie znajomości modelu 15' podejrzewam wszelako, że 14' będzie sztywniejsza od 14' X. Do Plusa zapewne bliżej omówionej poniżej wersji XS z cw. 20 g i wagą 154 g:

http://www.ukmatchangler.com/match/articles/reviews/tricast/trilogyxs.php

Seria Trilogy Match jest adresowana głównie do wędkarzy rzecznych, przy czym 14' X ma obsłużyć białoryb płociowo-jelcowo-krąpiowy, zaś 14' XS klenie i brzany. Wędki mają kilka niestandardowych elementów (firmowy uchwyt dokręcany od dołu, przelotki angielskiej firmy Seymo, puste dolne złącza) i oczywiście Union Jack na blanku ;)

Offline Jacek Stępień

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 6
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18672 dnia: 30.12.2020, 21:55 »
Dzięki serdeczne. Myślałem o 15' do 15 g, jako coś pomiędzy Ultrą a Equisem Prestona (obie 15'). I wygląda na to, że muszę się rozejrzeć za czymś innym.

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 650
  • Reputacja: 1128
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18673 dnia: 30.12.2020, 22:12 »
15', choć oznaczona jako "X", a nie "XS", jest najwyraźniej trochę mocniejsza/sztywniejsza od 14' X - na reklamowym filmiku Dave Roberts wspomina, że 15' "has that extra power for pacey swims with chub and barbel".

http://www.ukmatchangler.com/match/articles/reviews/tricast/trilogyx15.php

Dodam przy okazji, że wedle doniesień z angielskich forów modele 15' i 17' są w rzeczywistości wyraźnie lżejsze niż wedle danych rodem z firmowej strony, która generalnie nie jest mocną stroną firmy Tri-Cast ;) Np. 17' waży podobno około 220 g, a nie 282 g.

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18674 dnia: 30.12.2020, 22:31 »
O taki nowy zakup, dzięki Katmay za dostawę i pogawędkę, mam nadzieję, że się uda wiosnom wspólnie wyskoczyć na jakieś rybki.
Liczę na to. Oby dała tyle radości co mnie. Z ciężkim sercem, ale wiem, że w dobre ręce trafiła. Będę tęsknić.
Marcin