Autor Wątek: Rybka Centrum Wędkarskie  (Przeczytany 9429 razy)

Offline Bolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
Rybka Centrum Wędkarskie
« dnia: 09.02.2019, 12:57 »
Witam, zna może ktoś sklep Rybka Centrum wędkarskie Lublin często bywałem w Lublinie ale nie wiedziałem ze tam jest taki kolos.

W życiu pewne są tylko dwie rzeczy, jest to śmierć i podatki

Pozdrawiam
Sławek

timken

  • Gość
Odp: Rybka Centrum Wędkarskie
« Odpowiedź #1 dnia: 09.02.2019, 13:00 »
Znam, bywam ;) Właściciel uprzejmy do bólu. Dobra opcja to gwarancja najniższej ceny. Wybierając się na zakupy warto mieć przygotowane oferty z konkurencyjnych sklepów. Rybka zawsze daje niższą cenę. Asortyment naprawdę bogaty, zawsze wychodzę z odchudzonym portfelem :P

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
  • Reputacja: 215
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rybka Centrum Wędkarskie
« Odpowiedź #2 dnia: 09.02.2019, 13:02 »
To nie sklep, a market wędkarski 8)

Offline tata1959

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Radymno
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rybka Centrum Wędkarskie
« Odpowiedź #3 dnia: 09.02.2019, 13:36 »
http://skleprybka.pl/
Asortyment i ceny zadowalające
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Offline Świtek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 166
  • Reputacja: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: lubelskie
Odp: Rybka Centrum Wędkarskie
« Odpowiedź #4 dnia: 09.02.2019, 15:30 »
Ja bym się tak nie zachwycał.

Byłem tam z 5 może 6 razy i trzy razy wróciłem z pustymi rękami.

Raz pojechałem z zamiarem zakupu żyłek i podpórek do feedera To było rok temu na wiosnę
Trabucco T-force - BRAK
Browning Cenex - BRAK
A z podpórek mieli tylko takie typu grzebień.
Całe stoisko z żyłkami w szpulkach mierzyło 1,5X1,5m i nie było tam nic co mnie interesowało.

Drugim razem pojechałem po feeder 3,9m 120g w cenie do 400 zł do niego chciałem kołowrotek z wolnym biegiem też w tej samej cenie
Z federów mieli wystawione tylko daiwy, cormorany i jaxony plus jakieś mikado uv a ja celuję w firmy typu trabucco albo dragon ale nic z takiego nie znalazłem.
Z kołowrotkami było podobnie z okumy tylko ceymar a reszta to drogie modele shimano.

Po ponad godzinie oglądania sprzętu podszedł do mnie sprzedawca i powiedział że na sklepie mają tylko część wystawionego towaru a reszta znajduje się na zapleczu.  Kazałem mu sprawdzić czy nie maja czegoś czego szukam, ale koleś jak poszedł tak zginął na 30 min, później widziałem go jak doradzał innym. Pewnie sobie o mnie zapomniał.

Z całą pewnością mogę powiedzieć że ceny są  naprawdę dobre i sklep jest duży. Niestety jak dla mnie asortyment nie jest przemyślany a już na pewno nie jeśli chodzi o feeder. Po co wystawiać wszystkie serie federów jaxona a z dragona żanego kija i może jeden shimano.

Na całym sklepie naliczyłem może pięciu sprzedawców co jest stanowczo za mało jak na taki sklep, bo jak zjawi się 50 klientów to żeby się o coś zapytać trzeba ustawić się w kolejce.

No ale ostatni raz tam byłem z 8 miesięcy temu i za każdym razem, jak tam zajeżdżałem widziałem duży przyrost towaru.
Z całą pewnością jeszcze tam zajadę bo ostatnio często w lublinie jestem.





Offline Mikon

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 697
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
Odp: Rybka Centrum Wędkarskie
« Odpowiedź #5 dnia: 09.02.2019, 15:56 »
Co do feederów, to ostatnio mieli Trabucco. A że ogromny sklep, nie znaczy, że mają wszystko.

Offline rosti

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 9
Odp: Rybka Centrum Wędkarskie
« Odpowiedź #6 dnia: 20.02.2019, 18:44 »
Panowie, po waszych wpisach sprawdziłem stronę sklepu. Super, tylko 90% kołowrotków w promocji niedostępne, słabo.

Offline marian190975

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 416
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraśnik
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rybka Centrum Wędkarskie
« Odpowiedź #7 dnia: 20.02.2019, 19:35 »
Sklep duży, najlepiej  być na miejscu i szukać towaru. Oferta ogromna i tak naprawdę nie wiem czy ktoś jest  w stanie ogarnąć to prowadząc sprzedaż w internecie. Pewnie połowy nie ma w ofercie sprzedaży w necie. Bardzo podoba mi się negocjacja ceny,  laptop do dyspozycji na miejscu, szukamy najtaniej w sieci i z tej kwoty jeszcze coś urywamy. Obsługa miła i dbająca o klienta.

Offline Mikon

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 697
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
Odp: Rybka Centrum Wędkarskie
« Odpowiedź #8 dnia: 20.02.2019, 19:38 »
Zgadza się. Strona internetowa kuleje.

Offline Rafallub900

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 852
  • Reputacja: 130
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rybka Centrum Wędkarskie
« Odpowiedź #9 dnia: 20.02.2019, 19:48 »
Byłem w piątek z ciekawości.  Sklep robi wrażenie,  trzeba czasu żeby obejść wszystko.  Podobała mi się ekspozycja wędek, są rozłożone na stojakach i posegregowane dlugosciami,  szybko można porównać kijki . Żeby nie wyjść z pustymi rękami kupiłem trochę zanet sensasa mają przecene . Przy kasie miła niespodzianka rabat  coś koło 20 % .  Obsługa w porządku .

Offline marian190975

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 416
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraśnik
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rybka Centrum Wędkarskie
« Odpowiedź #10 dnia: 20.02.2019, 20:21 »
Rybka to nie jest sklep gdzie się wpada na chwilę, chyba że chcesz kupić robaki, a kumple siedzą w samochodzie i silnik pracuje. Powiem tak, że dla wędkarza być w Lublinie i nie zajść do Rybki to jak być w Rzymie i Papierza nie widzieć.

Offline Riverside

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 1
Odp: Rybka Centrum Wędkarskie
« Odpowiedź #11 dnia: 03.04.2019, 20:04 »
Bardzo duży wybór wszystkiego. Super market wędkarski, warto pytać pracowników jak czegoś nie ma . Mam czasami wrażenie że czasami oni sami nie wszystko wiedzą gdzie co mają. Wchodzisz na chwilę a nie mijają dwie godziny.

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Rybka Centrum Wędkarskie
« Odpowiedź #12 dnia: 03.04.2019, 21:02 »
Kurna, serce się raduje, gdy człowiek widzi taki sklep. W mojej okolicy są sklepy, które oferują gwarancję najwyższej ceny. Np. plecionka Mikado Nihonto Fine kosztuje w popularnym serwisie aukcyjnym 25 zł za 150 m, u mnie 50 zł! :)
Jacek

Offline marian190975

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 416
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraśnik
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rybka Centrum Wędkarskie
« Odpowiedź #13 dnia: 03.04.2019, 21:04 »
Lubię ten sklep i promocje które tam są, poszedłem po  pokrowiec  Rameau HOUSSE FEEDER 185cm 3C cena 385,00 zł, w promocji 339,00 zł, a zapłaciłem 280 zł. http://skleprybka.pl/sklep/torby-pokrowce/pokrowiec-rameau-housse-feeder-185cm-3c/

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Rybka Centrum Wędkarskie
« Odpowiedź #14 dnia: 03.04.2019, 21:17 »
Przewertowałem ceny wędzisk w tym sklepie, i wychodzi na to, że mają ceny "internetowe" (niskie, jak w serwisie Allegro). Szok.
Jacek