Autor Wątek: Blog Moczykij  (Przeczytany 21920 razy)

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Blog Moczykij
« Odpowiedź #30 dnia: 16.03.2020, 08:30 »
Taki tekst jest w trakcie realizacji, ale jak inne moje wpisy przeszkadzają mogę nie umieszczać?  Czytając forum nie widziałem jakiś specjalnych artykułów dla.... Ja to wszystko robię w wolnym czasie którego jest coraz mniej, nie narzucam komuś, aby odwiedzał mój blog porostu informuje, że cos nowego się pojawiło. Pozdrawiam

Bardzo mnie cieszy, że taki tekst jest w realizacji, czekam na niego.

Popatrz po innych osobach, które na forum wrzucają stworzone przez siebie treści. Wiele z nich nie jest publikowanych poza forum, a stanowią wyłącznie materiał wstawiany tutaj. Natomiast pozostali (tworzący materiały pod kątem firm, które ich sponsorują, albo na potrzeby własnych stron czy blogów) przynajmniej zadają sobie trud, żeby materiał jaki chcą pokazać, pokazał się na forum. Wklejają tekst w posta, wstawiają grafikę. Nie rzucają tylko suchym linkiem z jakąś tam zajawką.

Ja rozumiem, że się napracowałeś nad tekstem dla swojej firmy. I że dzięki forum generujesz więcej wejść i większe zasięgi. Ale nie podoba mi się korzystanie z forum jak ze słupa ogłoszeniowego, służącego tylko przekierowaniu ruchu w internecie.

Offline Wojtas

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Płońsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Blog Moczykij
« Odpowiedź #31 dnia: 16.03.2020, 09:01 »
Taki tekst o feederach właśnie szykuje, jednak wszystkich nie ogarnę😣
A mógłbyś chociaż powiedzieć o których seriach feederów będzie ten tekst?

Offline Moczykij

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Blog Moczykij
« Odpowiedź #32 dnia: 16.03.2020, 09:32 »
Ok, postaram się wrzucać inne formy moich testów, nie chce żeby był tak odbierany.
Co do feederów będzie excellence, UV, light feeder, tsubame i dwa nowe, może jeszcze jakiś dojdzie.

Offline Moczykij

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Blog Moczykij
« Odpowiedź #33 dnia: 17.04.2020, 19:00 »
Witajcie, tak jak obiecałem napisałem coś o moich kijach, które używam bądź miałem. Nie za dużo chciałem Wam je przybliżyć, jeśli będziecie mieli pytania chętnie postaram się na nie odpowiedzieć, jeśli bedu potrafił. Poniżej link do wpisu, jeśli ktoś ma ochotę zapraszam. Ja pisząc to właśnie wedkuje i tego Wam również życzę, do zobaczenia nad wodą

https://moczykij.blogspot.com/2020/04/wiecej-sprzetu-niz-talentu-czyli-czym.html?m=1

Offline Wojtas

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Płońsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Blog Moczykij
« Odpowiedź #34 dnia: 17.04.2020, 20:38 »
Bardzo fajnie pokazane ugięcia poszczególnych patyków :thumbup: 
Sam posiadam Black drafta i uwielbiam na niego łowić. Szczytówki mega czułe.
Jeżeli możesz to wstaw zdjęcie przelotki startowej tej nowej serii MFT przy przelotce od np. UV method feeder. Myślę , że takie porównanie pomoże zobrazować wielkość przelotek , bo większość użytkowników zna serię UV. Ewentualnie mógłbyś podać jej średnicę wewnętrzną

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Blog Moczykij
« Odpowiedź #35 dnia: 17.04.2020, 21:06 »
Witajcie, tak jak obiecałem napisałem coś o moich kijach, które używam bądź miałem. Nie za dużo chciałem Wam je przybliżyć, jeśli będziecie mieli pytania chętnie postaram się na nie odpowiedzieć, jeśli bedu potrafił. Poniżej link do wpisu, jeśli ktoś ma ochotę zapraszam. Ja pisząc to właśnie wedkuje i tego Wam również życzę, do zobaczenia nad wodą

https://moczykij.blogspot.com/2020/04/wiecej-sprzetu-niz-talentu-czyli-czym.html?m=1

Dopiero co Koń Ci pisał o robieniu z forum słupa ogłoszeniowego. Są tu stosowne działy, utwórz nowy temat i tam poświęć się pisaniu o Mikado, robienie ciągle odnośników na Twój blog jest słabe.

Jak to zrobić to profesjonalnie i ubogacić tym forum pokazał Feeder Fans swoim tematem odnośnie marki Preston. Bierz przykład.
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Moczykij

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Blog Moczykij
« Odpowiedź #36 dnia: 17.04.2020, 21:55 »
Z całym szacunkiem nie nakazuje nikomu wchodzić na moją stronę-nie masz ochoty, to nie. nie mam aż tak dużo czas może jak grupa feder Fans,  ich jest kilku ja jestem sam. nie moge wygospodarować aż tyle czasu na dodawanie postów. Jeśli administratorzy negują taka formę proszę o usunięcie wątku. Pozdrawiam

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Blog Moczykij
« Odpowiedź #37 dnia: 17.04.2020, 21:59 »
No to skoro Twoja aktywność na forum ma polegać na dawaniu odnośników do swojego bloga to faktycznie podziękuję. Dla mnie to forma akwizycji a nie koleżeństwa.

Pozdrawiam
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Darek_Darek1968

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 538
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Działdowo
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Blog Moczykij
« Odpowiedź #38 dnia: 18.04.2020, 07:13 »
Mnie się podoba :thumbup:
Fajnie zaprezentowany sprzęt "niezamiliony" :D

Offline Moczykij

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Blog Moczykij
« Odpowiedź #39 dnia: 13.08.2021, 19:40 »
Witajcie dawno tu się nic nie działo, jeśli ktoś ma ochotę zapraszam do zapoznania się z moim ostatnim wpisem. Zbiór moich ostatnich wypraw, jak pewnie nie tylko mi na wszystko brakuje czasu, a więc wszystko zebrałem i połączyłem, zapraszam.

https://moczykij.blogspot.com/2021/08/z-pamietnika-moczykija.html

Offline Moczykij

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Blog Moczykij
« Odpowiedź #40 dnia: 29.01.2022, 16:07 »
Jeśli ktoś zainteresowany zapraszam
 https://moczykij.blogspot.com/2022/01/pierwszy-wyjazd.html

Offline Moczykij

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Blog Moczykij
« Odpowiedź #41 dnia: 02.07.2023, 19:11 »
Gdyby ktoś miał chwilę czasu zapraszam