Autor Wątek: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska  (Przeczytany 76994 razy)

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 936
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #855 dnia: 19.03.2023, 23:04 »
komentarze kibiców ... kultura w domu i zagrodzie

https://www.realmadryt.pl/news/119198-do-przerwy-1-1
;)

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 936
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #856 dnia: 17.05.2023, 23:04 »
https://www.realmadryt.pl/news/120637-rozjechani

komentarze w zasadzie pasują do kilku działów, min. humor, polityka, wyniki nad wodą na trawie ;)
;)

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 254
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #857 dnia: 28.01.2024, 23:09 »
Cisza w temacie a na wyspach taki szok.

Jurgen Klopp skraca swój kontrakt i odchodzi po sezonie z The Reds. Dla mnie, fana Live od 2001 roku ból jaki odczuwam jest ogromny. Ostatnie 9 lat to kawał historii, i Niemca śmiało można wpisać za wkład i osiągnięcia do legend klubu z Anfield.

Pytanie co dalej? Mówi się otwarcie o Alonso jako następcy , robi świetną robotę w Leverkusen, również De Zebri, Naglesman czy Flick to naturalnie kandydaci do zastąpienia The Normal One.

Ciężkie ale i pasjonujące czasy dla fanów zespołu z miasta Beatlesów.


Tymczasem w Barcelonie Xavi oświadczył że po sezonie odchodzi z zespołu Dumy Katalonii, podobne choć wciąż nieoficjalne informacje napływają z Emirates, gdzie Areta podobno też ma odejść z końcem maja.

Wkrótce ruszy giełda nazwisk, jedno jest pewne. Zbliżające się okienko transferowe moze być ciekawsze ze względu na szkoleniowców niż samych piłkarzy. Warto dodać też że gorące krzesła są w Juve, Bayernie, Manu czy Atletico. Będzie się działo 8)
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 678
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #858 dnia: 29.01.2024, 07:56 »
Xavi musi odejść z Barcy, bo nie potrafi sprawić, aby ta drużyna grała futbol odpowiedni dla niej. Oglądam każdy mecz Barcy i przez ostatnie miesiące mam skojarzenia z wizytą u dentysty, bo zęby bolą jak się to ogląda. Absolutnie nie winię tu Lewego, po prostu ta drużyna nie działa jak powinna, zawodzi praktycznie każda linia, większość zawodników. Taktyka Xaviego stała się przewidywalna i chyba większość drużyn pierwsza zdobywa bramkę na początku meczu, mając sposób na skuteczną kontrę. Przykro się to ogląda, w sobotę sobie odpuściłem i był to dobry wybór :( Pytanie co dalej? Problemem Barcelony może być spora ilość topowych drużyn szukających menadżerów jak i same problemy zespołu, zwłaszcza finansowe. Kto wie czy taki Klopp nie zdecyduje się na takie ciężkie zadanie, bo kasę na pewno zarobił juz sporą i bardziej szukać będzie wyzwań. Może sam Pep powróci? Bo plotki o degradacji Man City są coraz częstsze. Jakby nie było Jurgen odwalił kawał dobrej roboty i wprowadził Liverpool na topowy poziom, pomimo silnej konkurencji, zwłaszcza tej z Manchesteru. Szacun, to jeden z najlepszych menadżerów dzisiejszych czasów.

Lucjan

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #859 dnia: 29.01.2024, 08:18 »
Xavi musi odejść z Barcy, bo nie potrafi sprawić, aby ta drużyna grała futbol odpowiedni dla niej. Oglądam każdy mecz Barcy i przez ostatnie miesiące mam skojarzenia z wizytą u dentysty, bo zęby bolą jak się to ogląda. Absolutnie nie winię tu Lewego, po prostu ta drużyna nie działa jak powinna, zawodzi praktycznie każda linia, większość zawodników. Taktyka Xaviego stała się przewidywalna i chyba większość drużyn pierwsza zdobywa bramkę na początku meczu, mając sposób na skuteczną kontrę. Przykro się to ogląda, w sobotę sobie odpuściłem i był to dobry wybór :( Pytanie co dalej? Problemem Barcelony może być spora ilość topowych drużyn szukających menadżerów jak i same problemy zespołu, zwłaszcza finansowe. Kto wie czy taki Klopp nie zdecyduje się na takie ciężkie zadanie, bo kasę na pewno zarobił juz sporą i bardziej szukać będzie wyzwań. Może sam Pep powróci? Bo plotki o degradacji Man City są coraz częstsze. Jakby nie było Jurgen odwalił kawał dobrej roboty i wprowadził Liverpool na topowy poziom, pomimo silnej konkurencji, zwłaszcza tej z Manchesteru. Szacun, to jeden z najlepszych menadżerów dzisiejszych czasów.

Jako fan Barcelony nie wierzę w żadne duże nazwisko na trenerskiej ławce po odejściu Xaviego. Nie skuszą nikogo ani kasą, bo jej nie mają, ani "projektem" bo Barcelona to obecnie europejski średniak zarządzany przez niezbyt kompetentnych ludzi :(
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 678
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #860 dnia: 29.01.2024, 08:50 »

Jako fan Barcelony nie wierzę w żadne duże nazwisko na trenerskiej ławce po odejściu Xaviego. Nie skuszą nikogo ani kasą, bo jej nie mają, ani "projektem" bo Barcelona to obecnie europejski średniak zarządzany przez niezbyt kompetentnych ludzi :(

W punkt. Jednak można znaleźć kogoś młodego, kto ma dobre podejście, charyzmę. Przypomnę, że przed przyjściem Pepa Barca też była w kryzysie, a on wiele odmienił, pomimo, że nie miał wcale rozbudowanego CV, bo wielu rzeczy nie dokazał (nie miał okazji jeszcze). Ale zarządzanie kasą rzeczywiście jest dziwne, ciągnięcie drużyny do USA aby przytulić 5 mln dolców to przykład dziwnych ruchów, bo odbija się to później na zawodnikach, ich kondycji.

Natomiast mnie zastanawia, czy taki Klopp zawsze będzie szedł za kasą. Bo czy ona jest najważniejsza? Zapewne i tak zgromadził już niezły majątek. Więc kto wie :) Na pewno wyzwanie jest spore. Liverpool też tyłka nie urywał swoją postawą, co prawda za Rogersa nieźle im szło, ale były też sezony, gdy Everton był od nich lepszy w Premier League.  Zawodników z topu też tam nie było wielu. Może więc go to interesować, taka 'odbudowa'. Bo to zrobił z Liverpoolem właśnie. Guardiola co by nie mówić celował w kluby ze szczytu, mające kasę i wielkie możliwości. Mnie zastanawia to, że w podobnym momencie Xavi mówi o odejściu z Barcy a Klopp z Liverpoolu 8)
Lucjan

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 936
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #861 dnia: 29.01.2024, 09:19 »
Jako fan Barcelony (od niepamiętnych czasów) jestem smutny ... :'(

Marzenie na lato: Klopp. Rezerwowe marzenia: aktualni trener Brighton lub Motta z Włoch.

ewentualnie:

https://www.fcbarca.com/115650-el-nacional-hansi-flick-chcialby-trzech-transferow-w-tym-dwoch-z-bayernu.html
;)

Offline tench

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 424
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #862 dnia: 29.01.2024, 14:33 »

   Cześć!

  Z tego co mi wiadomo to mecze w USA rozgrywał również Real i jakoś ten wyjazd nie wpłynął na ich wyniki destrukcyjnie...
 
  A może problem słabych wyników osiąganych przez Barcelonę nie tkwi tylko w działaniach trenerskich - i nie mam w tym momencie na myśli bezpośrednich decyzji zarządców FCB - choć i te mogą bezpośrednio wpływać na atmosferę w zespole co przekłada się na gorsze wyniki.
 Ja uważam, że na dzisiaj problem tkwi w samych piłkarzach a mówiąc jaśniej w ich aktualnej formie...
 To co napawa mnie optymizmem - co do dalszych wyników FCB - jest fakt, że każdy kryzys się kończy, nie trwa wiecznie.
 

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 936
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #863 dnia: 11.04.2024, 09:53 »
ciekawe były mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów, moim zdaniem jeszcze wszystko możliwe w każdej konfrontacji, czekam na przyszły tydzień :)
;)