Autor Wątek: Atraktor Ringerrs sweet Energy  (Przeczytany 2959 razy)

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Atraktor Ringerrs sweet Energy
« dnia: 13.04.2022, 17:24 »
Miałem niemiłą przygodę z moją wypróbowaną i skuteczną zalewajką do pelletu /zanęty Dynamite baits pellet soak F1 sweet - kupiłem z nowej dostawy na 2022 rok dwie butelki i zfermentowały, każda od innego sprzedającego.
Stwierdziłem że coś Dynamite z konserwantami popsuło i trzeba szukać zastępstwa.
Kupiłem na próbę zalewajkę  Ringerrs Sweet Energy, miał ktoś z tym do czynienia działa to? jeszcze nie testowałem, pachnie zupełnie jak Energy drink.

https://sklepdrapieznik.pl/liquidy/45398-atraktor-w-plynie-ringers-liquid-500ml-sweet-energy.html
Paweł

Offline Cygnus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 56
Odp: Atraktor Ringerrs sweet Energy
« Odpowiedź #1 dnia: 13.04.2022, 20:17 »
Miałem niemiłą przygodę z moją wypróbowaną i skuteczną zalewajką do pelletu /zanęty Dynamite baits pellet soak F1 sweet - kupiłem z nowej dostawy na 2022 rok dwie butelki i zfermentowały, każda od innego sprzedającego.
Stwierdziłem że coś Dynamite z konserwantami popsuło i trzeba szukać zastępstwa.
Kupiłem na próbę zalewajkę  Ringerrs Sweet Energy, miał ktoś z tym do czynienia działa to? jeszcze nie testowałem, pachnie zupełnie jak Energy drink.

https://sklepdrapieznik.pl/liquidy/45398-atraktor-w-plynie-ringers-liquid-500ml-sweet-energy.html

Tego liquidu który pokazujesz nie używałem
Ale ten co Ci wyślę linka, u mnie robi cudeńka ;)

https://sklepdrapieznik.pl/liquidy/31322-atraktor-w-plynie-ringers-liquid-250ml-dark-shellfish.html


PS.
Mocno brudzi na zielono
"Nie można więc głosować za demokracją i wiecznie przeciwstawiać się gustom większości. To jest zakłamanie. Grzeszyć na ziemi i zgłaszać jednocześnie pretensje do nieba?!
Ale ja osobiście jestem szczery: zawsze głosowałem za kontrrewolucją"

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Atraktor Ringerrs sweet Energy
« Odpowiedź #2 dnia: 13.04.2022, 20:23 »
Trzeba będzie przetestować. Ringers raczej badziewia nie wypuszcza ale jak przetestuję to dam znać
Paweł

Offline Cygnus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 56
Odp: Atraktor Ringerrs sweet Energy
« Odpowiedź #3 dnia: 13.04.2022, 20:28 »
Trzeba będzie przetestować. Ringers raczej badziewia nie wypuszcza ale jak przetestuję to dam znać

 :thumbup: :beer:
"Nie można więc głosować za demokracją i wiecznie przeciwstawiać się gustom większości. To jest zakłamanie. Grzeszyć na ziemi i zgłaszać jednocześnie pretensje do nieba?!
Ale ja osobiście jestem szczery: zawsze głosowałem za kontrrewolucją"

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 325
  • Reputacja: 598
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Atraktor Ringerrs sweet Energy
« Odpowiedź #4 dnia: 13.04.2022, 21:25 »
F1 od Ringersa robi u mnie robotę. Nie wiem, czy lepszą od https://sklepdrapieznik.pl/zalewycsl/21704-liquid-carp-food-dynamite-baits-1l-csl.html
z Dynamit Baits. Ten ostatni u mnie sprawdzał się super ale się skończył. Mam jeszcze sporo F1, a na ten rok zamówiłem https://sklepdrapieznik.pl/szukaj?controller=search&s=Dynamite+Baits+Swim+Stim+Pellet+Soak+500ml+-+Betaine+Green. Zobaczymy, jak się sprawdzi.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Atraktor Ringerrs sweet Energy
« Odpowiedź #5 dnia: 13.04.2022, 21:31 »
Ja też Dynamita używałem dwa sezony albo F1 sweet albo Cold water , miałem bardzo dobre efekty po namoczeniu tym pelletu . Ale tak jak pisałem wcześniej kupiłem z nowej dostawy dwa F1 sweet i dwa się popsuły po dwóch tygodniach , chyba UE jakiś konserwantów zakazało i coś się przez to w składzie zmieniło, chyba ze pecha miałem . Ze starej dostawy mam jeszcze na dnie z tamtego roku  pellet soak F1 sweet i dalej pięknie pachnie.
Paweł

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 240
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Atraktor Ringerrs sweet Energy
« Odpowiedź #6 dnia: 14.04.2022, 08:51 »
Ja na ten rok zainwestował w Dynamite Baits Hot Fish & GLM, Robin Red i CLS, świeża partia z datami do 12/2024, więc mogą leżeć :) Klasykiem na ciepły okres jest Ringersowy orange chocolate liquid, poduszka 10 mm od ringersa i zanęta Dynamite Baits Orange Chocolate :) Taka bomba słodkich zapachów ogłupia niesamowicie karpie, bo biorą jak szalone. Polecam zwłaszcza na mocno kwitnącą wodę.
Plum

Offline Nextion

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Atraktor Ringerrs sweet Energy
« Odpowiedź #7 dnia: 17.11.2022, 11:22 »
Chciałem lekko odświeżyć temat z uwagi na zbliżające się BF. Co polecacie z liquidów, które używaliście w tym roku? Co na zimną a co na ciepłą wodę stosowaliście? ;)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Atraktor Ringerrs sweet Energy
« Odpowiedź #8 dnia: 17.11.2022, 11:32 »
Chciałem lekko odświeżyć temat z uwagi na zbliżające się BF. Co polecacie z liquidów, które używaliście w tym roku? Co na zimną a co na ciepłą wodę stosowaliście? ;)

Generalnie to często gęsto te wszystkie liquidy gówno dają. Do tego niektóre to po prostu straszą ryby. Jeśli chcesz już coś kupić, nie szukaj świętego graala, tylko weź coś słodkiego na lato, śmierdzącego na zimę z porządnej firmy jak Ringers, DB czy Sonu. I tyle.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 421
  • Reputacja: 259
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Atraktor Ringerrs sweet Energy
« Odpowiedź #9 dnia: 17.11.2022, 16:10 »
Chciałem lekko odświeżyć temat z uwagi na zbliżające się BF. Co polecacie z liquidów, które używaliście w tym roku? Co na zimną a co na ciepłą wodę stosowaliście? ;)

Solbaits Sweet Tuna -jak dłużej nie brały-dawałem kilka kropel na wierzch, czasami była poprawa, chociaż jednoznacznie i tak ciężko powiedzieć, natomiast używałem często do doklejania pelletu jak mi się rozsypywał przy rzucie (szybko obsychał). Sweet Gold-zero reakcji ryb na to.
Pozostałe....cały arsenał śmierdzieli i słodkich od Dynamite, Feeder Bait i inne marki (których na szybko nie pamiętam co miałem)-zero reakcji ryb i wnioskó co do polepszenia. Jak biorą na sam pellet czy z zanętą to łowiłem, jak nie brały to żeby zaklinać efekt był mizerny.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
  • Reputacja: 215
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Atraktor Ringerrs sweet Energy
« Odpowiedź #10 dnia: 17.11.2022, 16:12 »
Ja kupuję tylko CLS. Polecam od DB sweet tiger jest spoko. Czy to coś daje, nie wiem.

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 845
  • Reputacja: 389
Odp: Atraktor Ringerrs sweet Energy
« Odpowiedź #11 dnia: 17.11.2022, 16:44 »
Jeśli liquid to taki który coś "wnosi" a nie tylko aromat i barwnik. Proponuję spojrzeć na oferte CC moore.