Autor Wątek: Stowarzyszenie Łowisko No kill Cesarka  (Przeczytany 8555 razy)

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Stowarzyszenie Łowisko No kill Cesarka
« Odpowiedź #15 dnia: 16.07.2022, 12:54 »
Z tego co zaobserwowałem na profilu na Fejsie to chyba prowadzi go właśnie opiekun, czyli na bank to on kasuje nieprzychylne wpisy
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 499
  • Reputacja: 1975
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Stowarzyszenie Łowisko No kill Cesarka
« Odpowiedź #16 dnia: 16.07.2022, 13:27 »
Ale też, o ile mi wiadomo, to dzięki niemu i jego pracy to lowisko w ogóle istnieje...
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Ciapaty

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 147
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kocham grube mamuśki 😈 (oczywiście chodzi o 🦈 )
  • Lokalizacja: Wielkopolska - okręg kaliski
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Stowarzyszenie Łowisko No kill Cesarka
« Odpowiedź #17 dnia: 16.07.2022, 13:58 »
Ale też, o ile mi wiadomo, to dzięki niemu i jego pracy to lowisko w ogóle istnieje...
Może tak być, ale to nie jest agrument do bycia idiotą
Czytając wasze wpisy o tym łowisku wnioskuję, że przydałby mu się specjalista od psychologii.
FAT MOMMA LOVERS TEAM #PIKEHERO

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 499
  • Reputacja: 1975
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Stowarzyszenie Łowisko No kill Cesarka
« Odpowiedź #18 dnia: 16.07.2022, 14:12 »
Jansa sprawa, że nie jest. Dlatego byłem w szoku, gdy ten wpis się pojawił... :-\
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline KrzysztofeM

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
Odp: Stowarzyszenie Łowisko No kill Cesarka
« Odpowiedź #19 dnia: 16.07.2022, 20:50 »
Ale też, o ile mi wiadomo, to dzięki niemu i jego pracy to lowisko w ogóle istnieje...
O jakiej pracy mówisz jeśli mogę spytać? Od kwietnia jestem tam przynajmniej raz w tygodniu i nie widziałem by cokolwiek było robione. Palety które miały być stanowiskami są bezużyteczne gdyż zapadają się w wodzie. Trawa nie była ani razu koszona. Stanowiska każdy kto przyjeżdża musi wykaszać samemu bo nie ma praktycznie gdzie siadać. Spotkałem się z sytuacją gdzie przy brzegu pływał zdechły szczupak i karp. Poinformowałem pana S to mi  powiedział:
- takie życie....

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka


Offline Miwol

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 084
  • Reputacja: 130
  • Lokalizacja: Piaseczno
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Stowarzyszenie Łowisko No kill Cesarka
« Odpowiedź #20 dnia: 16.07.2022, 22:54 »
- Ch**a tu będziecie łapać.
Opiekun bierze swoje wędki i rzuca w nasze zestawy, plącząc je i ściągając na brzeg. Wielokrotnie powtarzamy żeby się uspokoił, ale opiekun nie daje za wygraną plącząc wszystkie zestawy szarpiąc swoimi wędkami.

Zawsze można spróbować zgłosić na policję zakłócanie ciszy dziennej. Może by się uspokoił, gdyby dostał parę mandatów.

Dla niewtajemniczonych, przykład zakłócenia ciszy dziennej: siedzi kobieta przy stoliku i pije kawę, po czym podchodzi do Niej menel i Ją zaczepia - "Hej maleńka".
Pozdrawiam,
Michał

Złów i wypuść

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 499
  • Reputacja: 1975
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Stowarzyszenie Łowisko No kill Cesarka
« Odpowiedź #21 dnia: 16.07.2022, 23:08 »
Ale też, o ile mi wiadomo, to dzięki niemu i jego pracy to lowisko w ogóle istnieje...
O jakiej pracy mówisz jeśli mogę spytać? Od kwietnia jestem tam przynajmniej raz w tygodniu i nie widziałem by cokolwiek było robione. Palety które miały być stanowiskami są bezużyteczne gdyż zapadają się w wodzie. Trawa nie była ani razu koszona. Stanowiska każdy kto przyjeżdża musi wykaszać samemu bo nie ma praktycznie gdzie siadać. Spotkałem się z sytuacją gdzie przy brzegu pływał zdechły szczupak i karp. Poinformowałem pana S to mi  powiedział:
- takie życie....

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka


O ile wiem... Pisałem.
To łowisko nie spadło z nieba, było przetrzebionym stawikiem przy hotelu. To on przekonał właścicieli do NK i ogarniał zarybienia.
Musisałbyś się cofnąć chyba z 5-6 lat.
Ale niech się ktoś wypowie, kto lepiej zna historię.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline KrzysztofeM

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
Odp: Stowarzyszenie Łowisko No kill Cesarka
« Odpowiedź #22 dnia: 18.02.2023, 13:47 »
Z racji usunięcia starego fanpage "Stowrzyszenie No Kill Cesarka" pragnę poinformować, że nowy fanpage nazywa się Łowisko No Kill „Kasor".
Opiekun akwenu jest cały czas ten sam a za sprawą negatywnych opinii jakie wypłynęły w zeszłym roku postanowił usunąć stary Fanpage i założyć nowy ;D ;D.
Powychodziły sytuacje gdzie ludzie widzieli zestawy źywcowe na jego wędkach. Gdy łowił na więcej niż regulaminowe dwie wędki. Koguty na wędkach spinningowych i UWAGA !!! HIT !!!
Przejazd quadem z łowiska w stronę restauracji z sandaczem w podbieraku ;D ;D ;D ;D