Autor Wątek: Podajniki Matrix Alloy Method Feeder  (Przeczytany 1154 razy)

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 868
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Podajniki Matrix Alloy Method Feeder
« dnia: 10.11.2022, 09:15 »
    Kilka dni temu na promce w drapieżniku wziąłem podajniki Matrixa rozmiar S 15 i 26g + foremka silikonowa. Sama foremka jak to foremka, nic nadzwyczajnego, jutro ją przetestuje, za to podajniki okazały się na tyle fajne, że postanowiłem się podzielić opinią.
   
   Podajniki bardzo starannie wykonane, mają wyciągane trzonki, w komplecie do każdego podajnika jest quick change leciutko wchodzacy w trzonek, ale nie blokujący się na stałe. Klipsik/pozycjoner przynęty można zdemontować - trzyma się na trzonku. Podajnik jest odlany z jednego kawałka stali z przesunięciem ciężaru na dół odlewu aby lepiej i celniej latały. Sam trzonek jest na tyle długi, że na pewno obsłuży podajniki w rozmiarze Medium (odpowiada rozm. L Prestona i ARC) i na 99% Large ( odpowiadają rozm. X-Large Prestona). Dodatkowo trzonek ma odlane wzdłużne pozycjonery, można go tylko i jednym ułożeniu osiowym wcisnąć do foremki, wchodzą na lekki ale wyczuwalny i wystarczająco dobrze trzymający klik.

    Rozmiary Medium pasują do standardowych foremek L Preston/ARC, rozmiar Large pasuje do foremki X-Large Prestona.

   Póki co nie ma dużego wyboru jak w Prestonie, ale jest wystarczający do 99% łowisk. Rozmiar S to 15g i 26g,  M 30g i 40g, L 30g i 45g oraz kilka podajników Open Feeder i kilka gramatur bombek zaczynających się ok 5 kończąc na 40g prawdopodobnie wymiennych z podajnikami na tym samym trzonku.

Jak dla mnie małe odkrycie roku.
Dzierżno uzależnia

Offline paparoach

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • Reputacja: 47
Odp: Podajniki Matrix Alloy Method Feeder
« Odpowiedź #1 dnia: 10.11.2022, 10:38 »
Miałem , korzystałem w czasach gdy jeszcze łowiłem metodą,
Pamiętam że podajniki były bardzo dobre , natomiast foremka
(miałem taką niebieską chyba do rozmiaru L ) nie była udana .
Towar się kleił , poziom mniej więcej foremek drennana .
Obecnie są lepsze na rynku .