Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2023  (Przeczytany 142057 razy)

Offline Mariusz Wu

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 495
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Żory
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2023
« Odpowiedź #15 dnia: 07.01.2023, 18:51 »
płynął   dzik, w poprzek Wisły  zacząłem krzyczeć a był już poza połową,  na szczęście zawrócił, ufff zrobiło mi się wtedy gorąco

Kompletnie nie rozumiem podniety tymi dzikami, ludzie łykają jak pelikany brednie lobby myśliwskiego, jakie to szalenie niebezpieczne zwierzę bo alkoholicy z PZŁ próbują się wybielać ( zabijają dziki w walce z ASF a potem na pace pickupa wiozą zabite zwierzaki przez okoliczne miejscowości a krew leje się z paki po drodze, po polowaniu wpadają do najbliższego sklepu po wódę w ciuchach ubabranych krwią dzików  - i kto tu roznosi ASF dziki czy myśliwi?). Szlajam się po lasach praktycznie co drugi dzień po kilka godzin, nie raz nadziałem się na stada dzików i jakoś nic mi nie jest ( pogonił mnie za to i mojego psa jeleń) Pojedynczy, na dodatek przestraszony dzik po wyjściu na ląd po prostu by uciekł. Panowie z piórkiem wmawiają społeczeństwu że groźni jest dzik i wilk bo mają w tym interes. Nielegalnie odstrzelone dziki trafiają do knajp ( w mojej okolicy w  jest skup dziczyzny i knajpa tego samego właściciela w której nigdy nie dostaniecie paragonu) a wilki są konkurencją bo zjadają jelenie i dziki które myśliwi chętnie by na lewo zamienili na żywą gotówkę.
Nie wypada śmiać się z Ukraińców że mają prezydenta komika w sytuacji gdy ma się prezydenta klauna

Offline MetiusMate

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 730
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gronowo
  • Ulubione metody: podlodówka
Odp: Wyniki nad wodą 2023
« Odpowiedź #16 dnia: 07.01.2023, 18:52 »
Właśnie Sławku, a jak z kontrolą ;)
Była 8) :P

Online Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 345
  • Reputacja: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Wyniki nad wodą 2023
« Odpowiedź #17 dnia: 07.01.2023, 18:52 »
może to był przebrany strażnik ssr?
to dobrze że go przeginiłem bo w mojej legitymacji nadal brak znaczka na Wisłe,  jeszcze nie mają w kołach tego porozumienia.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka

Sławek

Online Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 345
  • Reputacja: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Wyniki nad wodą 2023
« Odpowiedź #18 dnia: 07.01.2023, 18:54 »
Właśnie Sławku, a jak z kontrolą ;)
Była 8)
Byli tylko myśliwi, mam nadzieję że już następnym razem będę siedział spokojnie

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka

Sławek

Online Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 345
  • Reputacja: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Wyniki nad wodą 2023
« Odpowiedź #19 dnia: 07.01.2023, 19:02 »
płynął   dzik, w poprzek Wisły  zacząłem krzyczeć a był już poza połową,  na szczęście zawrócił, ufff zrobiło mi się wtedy gorąco

Kompletnie nie rozumiem podniety tymi dzikami, ludzie łykają jak pelikany brednie lobby myśliwskiego, jakie to szalenie niebezpieczne zwierzę bo alkoholicy z PZŁ próbują się wybielać ( zabijają dziki w walce z ASF a potem na pace pickupa wiozą zabite zwierzaki przez okoliczne miejscowości a krew leje się z paki po drodze, po polowaniu wpadają do najbliższego sklepu po wódę w ciuchach ubabranych krwią dzików  - i kto tu roznosi ASF dziki czy myśliwi?). Szlajam się po lasach praktycznie co drugi dzień po kilka godzin, nie raz nadziałem się na stada dzików i jakoś nic mi nie jest ( pogonił mnie za to i mojego psa jeleń) Pojedynczy, na dodatek przestraszony dzik po wyjściu na ląd po prostu by uciekł. Panowie z piórkiem wmawiają społeczeństwu że groźni jest dzik i wilk bo mają w tym interes. Nielegalnie odstrzelone dziki trafiają do knajp ( w mojej okolicy w  jest skup dziczyzny i knajpa tego samego właściciela w której nigdy nie dostaniecie paragonu) a wilki są konkurencją bo zjadają jelenie i dziki które myśliwi chętnie by na lewo zamienili na żywą gotówkę.
Koledze to polecam taki jeden wiersz Marii Konopnickiej.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka

Sławek

Online e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 933
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2023
« Odpowiedź #20 dnia: 07.01.2023, 19:20 »
swoją drogą tez dzisiaj byłem nad Wisłą, ale bez wędek, za to w pięknych miejscówkach,
ciekawe ile km od Ciebie?
;)

Offline KotKoi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 003
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Wyniki nad wodą 2023
« Odpowiedź #21 dnia: 07.01.2023, 21:29 »
Pięknie Panie. Ładuj baterie , odpoczywaj , zdrówko wróci .
Mój Ty nauczycielu :) :) :) :) :) :)

Offline mav3rick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 038
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Przewóz
Odp: Wyniki nad wodą 2023
« Odpowiedź #22 dnia: 07.01.2023, 22:33 »
płynął   dzik, w poprzek Wisły  zacząłem krzyczeć a był już poza połową,  na szczęście zawrócił, ufff zrobiło mi się wtedy gorąco

Kompletnie nie rozumiem podniety tymi dzikami, ludzie łykają jak pelikany brednie lobby myśliwskiego, jakie to szalenie niebezpieczne zwierzę bo alkoholicy z PZŁ próbują się wybielać ( zabijają dziki w walce z ASF a potem na pace pickupa wiozą zabite zwierzaki przez okoliczne miejscowości a krew leje się z paki po drodze, po polowaniu wpadają do najbliższego sklepu po wódę w ciuchach ubabranych krwią dzików  - i kto tu roznosi ASF dziki czy myśliwi?). Szlajam się po lasach praktycznie co drugi dzień po kilka godzin, nie raz nadziałem się na stada dzików i jakoś nic mi nie jest ( pogonił mnie za to i mojego psa jeleń) Pojedynczy, na dodatek przestraszony dzik po wyjściu na ląd po prostu by uciekł. Panowie z piórkiem wmawiają społeczeństwu że groźni jest dzik i wilk bo mają w tym interes. Nielegalnie odstrzelone dziki trafiają do knajp ( w mojej okolicy w  jest skup dziczyzny i knajpa tego samego właściciela w której nigdy nie dostaniecie paragonu) a wilki są konkurencją bo zjadają jelenie i dziki które myśliwi chętnie by na lewo zamienili na żywą gotówkę.
Widać masz pojęcie o myślistwie nawet pelikan by tyle głupot nie łykał co Ty Kolego wypisujesz...

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Wyniki nad wodą 2023
« Odpowiedź #23 dnia: 07.01.2023, 23:22 »
Dzisiaj nad wodą było pięknie. Byłem otworzyć sezon nad Białą. Brań nie było, ale fajnie było sobie siedzieć na skarpie i machać kijkiem. Zdjęcie telefonem. Kto by pomyślał, że z początkiem stycznia będzie taka pogoda.



Offline KotKoi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 003
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Wyniki nad wodą 2023
« Odpowiedź #24 dnia: 08.01.2023, 15:34 »
Witam. Dziś spacerek z Żoną. Zbiornik wodny "Liga". Kilka osób z tyczkami już się bawiło nad wodą. Pogoda idealna na spacerek. Parę fotek dołączę do relacji.
Pozdrawiam serdecznie .

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka


Online Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 345
  • Reputacja: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Wyniki nad wodą 2023
« Odpowiedź #25 dnia: 08.01.2023, 15:45 »
Witam. Dziś spacerek z Żoną. Zbiornik wodny "Liga". Kilka osób z tyczkami już się bawiło nad wodą. Pogoda idealna na spacerek. Parę fotek dołączę do relacji.
Pozdrawiam serdecznie

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Piotrek a gdzie wędki?, spacerek z żonką dobry ale branie jeszcze lepsze,  no chyba że w głowie masz dziś inne branie

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka


Edit: Prosimy o to aby nie cytować takich wątków z wieloma zdjęciami lub długim tekstem, należy je wyciąć z tekstu, w innym przypadku robi się to trudne do przeglądania. Dzięki!

Sławek

Offline KotKoi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 003
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Wyniki nad wodą 2023
« Odpowiedź #26 dnia: 08.01.2023, 15:55 »
Cześć Sławek!!!
Celujesz dobrze Panie.
Coś w ten deseń ;D ;D ;D ;D ;D O:)

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 828
  • Reputacja: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2023
« Odpowiedź #27 dnia: 08.01.2023, 22:50 »
Ciągnie Kota do ryby albo na ryby ;)

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 434
  • Reputacja: 260
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Wyniki nad wodą 2023
« Odpowiedź #28 dnia: 09.01.2023, 16:29 »
Wczoraj -1*, zimny, mocny wiatr, no ale ileż można czekać z otwarciem sezonu? Lód zszedł 2 tyg temu, zatem nie omieszkałem pojechać i zarzucić wędek na metodę. 2 godzinki relaksu i jak się okazuje nawet owocnego, 2 tłuste, ładne karasie (jeden ponad kilogram) i młody, najeżony karpiszon.







Offline KotKoi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 003
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Wyniki nad wodą 2023
« Odpowiedź #29 dnia: 10.01.2023, 07:19 »
Carl pięknie :bravo: :thumbup: :beer: