Autor Wątek: Waftersy S-70 od McKarp  (Przeczytany 4148 razy)

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 493
  • Reputacja: 197
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Waftersy S-70 od McKarp
« Odpowiedź #30 dnia: 06.01.2023, 00:39 »
Jeżeli dopiero połączenie tych dwóch daje przyzwoite wyniki to powinni o tym trąbić wielkimi literami na opakowaniu. Osobiście nie rozumiem jaki mogłoby to mieć cel.

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 241
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Waftersy S-70 od McKarp
« Odpowiedź #31 dnia: 06.01.2023, 12:26 »
Michał :thumbup:

A co do Kolegi od "lekkiej drwiny" - stary już jestem i wyje...ne mam na to co Ty Sobie myślisz na ten temat. Napisałem jak jest i tyle a łowię dużo...zarówno rekreacyjnie, jak i na zawodach. Powiem więcej - taki zestaw dał mi o wiele więcej ryb niż ten wspaniały i tak bardzo ostatnio reklamowany przez wąską grupę ludzi towar z Anglii.
Ciekawe, że np.: Anglik łowiący na przynęty i zanęty tej samej firmy nikogo nie dziwi a z Polaka który używa krajowego towaru można już drwić i szydzić.
PS. Wagler & Slow Sinking Bomb też polecam.

Żebyś miał wy....ne we mnie jak uważasz nie płakałbyś, aby swój wariant uwiarygodnić, a z racji że widzę będąc nad wodą jak przebiega promocja makkarpia to tylko potęguje moje odczucie, że przyszedłeś wcisnąć nam trochę kitu, o przynęcie, która w 90% przypadków nie działa wcale magicznie zareaguje ze wspaniałą zanętą, którą starannie dobierała grupa specjalistów w garażu Pana Marka ;)

Jako osoba związana z marką, powinieneś mieć trochę lepsze argumenty niż cudze chwalicie swego nie znacie. Prosty przykład z rzeczami od Przemka Solskiego, da się zrobić coś konkretnie? Nie wszystko zawsze działa, ale bardzo często daje bardzo dobre wyniki i kupując zanęty czy przynęty masz prawie pewność, że towar będzie co najmniej dobry. W przypadku firmy, którą reprezentujesz niestety tak nie jest i tyle, potwierdza to znaczna część wędkarzy i to jest najlepsza wskazówka w tym temacie.

Pooglądaj najpierw te angielskie filmy i wróć do nas, żaden z wędkarzy reprezentujących markę nie siada z jedną przynętą i zanętą i wciska na siłę, że to działa tylko z tym, niezależnie od wszystkiego. Sam wybór zanęty i przynęty na dany dzień i porę roku jest dobrze uargumentowany, a same przynęty też wymieniane w oparciu o żerowanie ryb w danym dniu. Zobacz, że na te "reklamowane" ludzie potrafią łowić, a w tym Twoim zestawieniu muszą zajść specjalne okoliczności przyrody i towaru oraz odpowiednia faza księżyca, aby makkarp obudził w wodzie życie i jeszcze twierdzisz, że to wybór o wiele lepszy.

P.S. Jeszcze jedno Ci powiem, temu "polski marketing" nie działa, bo zamiast zabiegać o każdego wędkarza i próbować trafić do niego solidnie argumentując swoje wybory, stratujecie ze strategią jak na załączonym obrazku. Kto przeciw nam to nasz wróg ... ;)

Plum

KrzysztofS

  • Gość
Odp: Waftersy S-70 od McKarp
« Odpowiedź #32 dnia: 07.01.2023, 11:58 »
Michał :thumbup:

A co do Kolegi od "lekkiej drwiny" - stary już jestem i wyje...ne mam na to co Ty Sobie myślisz na ten temat. Napisałem jak jest i tyle a łowię dużo...zarówno rekreacyjnie, jak i na zawodach. Powiem więcej - taki zestaw dał mi o wiele więcej ryb niż ten wspaniały i tak bardzo ostatnio reklamowany przez wąską grupę ludzi towar z Anglii.
Ciekawe, że np.: Anglik łowiący na przynęty i zanęty tej samej firmy nikogo nie dziwi a z Polaka który używa krajowego towaru można już drwić i szydzić.
PS. Wagler & Slow Sinking Bomb też polecam.

Żebyś miał wy....ne we mnie jak uważasz nie płakałbyś, aby swój wariant uwiarygodnić, a z racji że widzę będąc nad wodą jak przebiega promocja makkarpia to tylko potęguje moje odczucie, że przyszedłeś wcisnąć nam trochę kitu, o przynęcie, która w 90% przypadków nie działa wcale magicznie zareaguje ze wspaniałą zanętą, którą starannie dobierała grupa specjalistów w garażu Pana Marka ;)

Jako osoba związana z marką, powinieneś mieć trochę lepsze argumenty niż cudze chwalicie swego nie znacie. Prosty przykład z rzeczami od Przemka Solskiego, da się zrobić coś konkretnie? Nie wszystko zawsze działa, ale bardzo często daje bardzo dobre wyniki i kupując zanęty czy przynęty masz prawie pewność, że towar będzie co najmniej dobry. W przypadku firmy, którą reprezentujesz niestety tak nie jest i tyle, potwierdza to znaczna część wędkarzy i to jest najlepsza wskazówka w tym temacie.

Pooglądaj najpierw te angielskie filmy i wróć do nas, żaden z wędkarzy reprezentujących markę nie siada z jedną przynętą i zanętą i wciska na siłę, że to działa tylko z tym, niezależnie od wszystkiego. Sam wybór zanęty i przynęty na dany dzień i porę roku jest dobrze uargumentowany, a same przynęty też wymieniane w oparciu o żerowanie ryb w danym dniu. Zobacz, że na te "reklamowane" ludzie potrafią łowić, a w tym Twoim zestawieniu muszą zajść specjalne okoliczności przyrody i towaru oraz odpowiednia faza księżyca, aby makkarp obudził w wodzie życie i jeszcze twierdzisz, że to wybór o wiele lepszy.

P.S. Jeszcze jedno Ci powiem, temu "polski marketing" nie działa, bo zamiast zabiegać o każdego wędkarza i próbować trafić do niego solidnie argumentując swoje wybory, stratujecie ze strategią jak na załączonym obrazku. Kto przeciw nam to nasz wróg ... ;)

Kit...garaż...stajnie...reprezentowanie firmy...co jeszcze wymyślisz??? :facepalm:
Ja napisalem tylko jedno zdanie z sugestią, kiedy ta konkretna przynęta u mnie dobrze działa.
Człowieku - pij więcej wody to uspokaja.
Czytanie ze zrozumieniem ma przyszłość ;D

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 241
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Waftersy S-70 od McKarp
« Odpowiedź #33 dnia: 07.01.2023, 15:20 »
Kupiłbym Makkarpia na uspokojenie, ale jest jeden problem. Wszyscy wiedzą, że nie działa 8) ;D
Plum

Offline KotKoi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 003
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Waftersy S-70 od McKarp
« Odpowiedź #34 dnia: 07.01.2023, 15:32 »
Kupiłbym Makkarpia na uspokojenie, ale jest jeden problem. Wszyscy wiedzą, że nie działa 8) ;D


Dokładnie :D :D :D :D O:) :bravo: :beer:

Offline Papi_feeder

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 406
  • Reputacja: 48
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Waftersy S-70 od McKarp
« Odpowiedź #35 dnia: 07.01.2023, 15:57 »
No to ja włożę kij w mrowisko 😉 u mnie wielokrotnie sprawdził się chilli pieprz tyle, że to dumbels jest. Co do tematycznych przynęt też mam ale szału nie ma.
"Jestem podejrzliwy wobec ludzi, którzy nie lubią psów, ale ufam psu, który nie lubi jakiegoś człowieka". Bill Murray

Online carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 434
  • Reputacja: 260
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Waftersy S-70 od McKarp
« Odpowiedź #36 dnia: 07.01.2023, 18:05 »
Żaden to kij w mrowisko, bo przecież wszelkie kombinowanie to jakiś tam rozwój, choć osobiście z miliona różnych słoiczków mam obecnie z 8 pojemników a i tak najczęściej sięgam po 3-4, reszta potem tylko leżakowała. Z obserwacji-jak ryba żeruje, to połowimy na wiele kulek, problem zaczyna się gdy nie ma brań a chcemy coś zmienić, wtedy okazuje się, że kilery na danej wodzie rybę dadzą, a druga wędka z innym cukierkiem przez całe wędkowanie nie daje oznak życia. Z zanętami podobnie, ub sezon w większości łowiłem na swój mix i od wiosny przez lato aż do jesieni był skuteczny, a wydumki wszelakie-raz połowią a dziesięć nie. Także trzeba znaleźć sposób na swoją wodę i to co tam rybom pasuje a potem to stosować.
Jakież to proste ;) :P ;D

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 863
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Waftersy S-70 od McKarp
« Odpowiedź #37 dnia: 07.01.2023, 18:36 »
Kupiłbym Makkarpia na uspokojenie, ale jest jeden problem. Wszyscy wiedzą, że nie działa 8) ;D

zimową porą styczeń-marzec połowiłem na Method mix tutti frutti od mckarp zmieszany ze skrettingiem 2,3mm, na samego skrettinga jak i samego method mixa brań nie było ;D
Dzierżno uzależnia

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 241
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Waftersy S-70 od McKarp
« Odpowiedź #38 dnia: 07.01.2023, 18:49 »
U mnie sprawdził się jedynie w momencie kiedy oddawałem przynęty dzieciakom ze szkółki wędkarskiej. Uśmiechy bezcenne :D i też jakieś pojedyncze ryby na nie miałem, ale z regularnym łowieniem nic wspólnego to nie miało, a zimą tylko dynamit z napisem zimna woda w tzw. cebulowym mixie, czyli kilo skreta mielonego i paczka zanęty, bo droga ;D
Plum