Autor Wątek: Program telewizyjny "Jedziemy na ryby"  (Przeczytany 9598 razy)

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 240
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Program telewizyjny "Jedziemy na ryby"
« Odpowiedź #30 dnia: 19.01.2023, 19:39 »
Poświęciłem dziś dość sporo swojego czasu i obejrzałem spora część materiału. Rozumiem wszystko, ale bodajże w 3cim odcinku, ekipa występująca w programie "złomowisko pl" wedkuje, używając zestawu zakończonego 5cioma haczykami...

Na śledziach?
Plum

Offline Oman

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 594
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Program telewizyjny "Jedziemy na ryby"
« Odpowiedź #31 dnia: 19.01.2023, 20:15 »
Wywnioskowałem ze chodzi o zwykły staw w okolicach Tłuszcza.
Dominik

Online carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 422
  • Reputacja: 259
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Program telewizyjny "Jedziemy na ryby"
« Odpowiedź #32 dnia: 19.01.2023, 20:32 »
A czy narzekając i hejtując taki program nie jesteście jeszcze gorsi od tych co narzekacie na nich? Te dwie ekipy wzięły kasę za udział i miały zagrać tak, żeby było wesoło dla widza i żeby była oglądalność. To program rozrywkowy a nie merytoryczny, chcecie merytoryki posłuchajcie sobie Adama Tańskiego, który może co nieco powiedzieć, a nie Lucia, który jeździ na ryby nie łowić a kręcić filmy z których ma hajs. Oglądając zrobiliście z siebie statystycznego widza i zasililiście konta polsatu utwierdzając ich w przekonaniu, że ma to sens. ;D
To program z cyklu Warsaw Shore, Rolnik szuka żony i inne tego typu szmiry-tego po prostu się nie ogląda. W zamian można popatrzeć na inne reżyserowane, ale na które przyjemnie się patrzy i oczy nie krwawią: Kołowrotek, Taaaki karp, Taaaka ryba, Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera, czy Rzeczne potwory z Jeremim Wadem-to z ramówek telewizyjnych, do tego kilka ciekawych kanałów z YT i panowie-przetrwacię tę zimę, a wiosna już za pasem i sami kulniecie się nad wodę ;)

Offline Mariusz Wu

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 495
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Żory
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Program telewizyjny "Jedziemy na ryby"
« Odpowiedź #33 dnia: 20.01.2023, 16:54 »
carl23 zorganizuj sobie śląską rejestrację i podjedź w takie choćby Bieszczady. Przez takie idiotyczne pokazywanie mieszkańców Śląska (aczkolwiek żaden ze mnie hanys) typu Bercik ze Świętej Wojny ( też nie jest hanysem) czy właśnie ten Mały Rekin potem masz zdziwione spojrzenia że nie jesz z talerza rękami i nie robisz dwójki do umywalki. Małego Rekina miałem wątpliwą przyjemność posłuchać gdy kręcili coś na Elektrowni Rybnik. Gdyby nie to że akurat byłem na spacerze z żoną a żonie przed ślubem obiecałem że będę odpuszczał i dokąd wkurzający typ będzie mnie wkurzał tylko wokalnie to jego fizyczność nie ucierpi, film by nie powstał.
Nie wypada śmiać się z Ukraińców że mają prezydenta komika w sytuacji gdy ma się prezydenta klauna

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 982
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Online carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 422
  • Reputacja: 259
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Program telewizyjny "Jedziemy na ryby"
« Odpowiedź #35 dnia: 21.01.2023, 11:30 »
carl23 zorganizuj sobie śląską rejestrację i podjedź w takie choćby Bieszczady. Przez takie idiotyczne pokazywanie mieszkańców Śląska (aczkolwiek żaden ze mnie hanys) typu Bercik ze Świętej Wojny ( też nie jest hanysem) czy właśnie ten Mały Rekin potem masz zdziwione spojrzenia że nie jesz z talerza rękami i nie robisz dwójki do umywalki. Małego Rekina miałem wątpliwą przyjemność posłuchać gdy kręcili coś na Elektrowni Rybnik. Gdyby nie to że akurat byłem na spacerze z żoną a żonie przed ślubem obiecałem że będę odpuszczał i dokąd wkurzający typ będzie mnie wkurzał tylko wokalnie to jego fizyczność nie ucierpi, film by nie powstał.
Mariusz-nie można zabronić idiocie bycia idiotą, ale można zawsze go ominąć, nie słuchać, czy nie oglądać i to taka ogólna maksyma dotycząca dzisiejszego świata. Tobie nie musi się to podobać, a mimo to kanały Lucia czy Rekina mają po 100 tys subskrybentów (i więcej), więc ludziom taki sposób przedstawienia wędkarstwa jak widać się podoba. Tak samo kanał Rafisha, Imoda, Bergara czy innych młodych chłopaków-robią to co lubią, czyli jeżdżą na ryby i kręcą to, sama forma nam się nie musi podobać i wtedy znajdujemy inny kanał na YT, który nam leży bardziej. Zobacz jakie to genialne w swej prostocie i nie potrzeba się szarpać fizycznie z nikim :)

Offline Oman

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 594
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Program telewizyjny "Jedziemy na ryby"
« Odpowiedź #36 dnia: 21.01.2023, 14:00 »
carl23 zorganizuj sobie śląską rejestrację i podjedź w takie choćby Bieszczady. Przez takie idiotyczne pokazywanie mieszkańców Śląska (aczkolwiek żaden ze mnie hanys) typu Bercik ze Świętej Wojny ( też nie jest hanysem) czy właśnie ten Mały Rekin potem masz zdziwione spojrzenia że nie jesz z talerza rękami i nie robisz dwójki do umywalki...

Nie zgodzę się z Tobą, pochodzę z jednego z najbardziej tradycyjnych śląskich  miast,  leżącego w sercu GOP,  jeżdżę samochodem z rejestracją rozpoczynająca się STA... a ostatni wyjazd wakacyjny spędzałem w centrum Bieszczad - Solinie / Polańczyku. Jestem hanysem, potrafię posługiwać się gwarą niemal na takim samym poziomie jak językiem polskim i nie zauważyłem sytuacji o jakiej wspominasz.  Nie generalizowałbym.

Pozdro
Dominik

Offline Tadek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 994
  • Reputacja: 176
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Program telewizyjny "Jedziemy na ryby"
« Odpowiedź #37 dnia: 22.01.2023, 09:58 »
Fit rybkę oglądam od dawna. Startuje w spławiku, często wygrywa zawody w kole rywalizując z mężczyznami, obija się o GP okręgu. Pracuje w wędkarskim, jej ojciec stratuje w spławiku i feederzy. Przyjemny content ;) ;)

Fit Rybka ma bardzo fajny kanał na tik toku, sklep wędkarski prowadzi razem z tatą. Oprócz spławika spinninguje też


Gdzie ten sklep? Był ktos?

Sklep jest w Gryfinie. Około 35 km na południe od Szczecina.

Co do samego serialu "Jedziemy na ryby", to poprzestałem na fragmencie pierwszego odcinka. Usiadłem przed telewizorem z zaciekawieniem, ale jak zobaczyłem Lucia i Małego rekina to zemdliło mnie. Unikam w życiu ludzi z takim zachowaniem, tym bardziej unikam ich nad wodą, więc goszczenie ich w domu (via TV) zupełnie nie wchodzi w grę.

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 986
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Program telewizyjny "Jedziemy na ryby"
« Odpowiedź #38 dnia: 01.02.2023, 20:59 »
Leci właśnie na Super Polsat na żywo...oglądam twardo ;D


Pozdrawiam Łukasz

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 793
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Program telewizyjny "Jedziemy na ryby"
« Odpowiedź #39 dnia: 01.02.2023, 21:29 »
W którymś filmie na Y-T Mały Rekin tłumaczył ideę tego programu. Że ma być luźno, wesoło, bez spinki. No tak - połowę załatwi alkohol, drugą połowę tandetny scenariusz.
Czyli ma być lekko, łatwo i przyjemnie, bez niepotrzebnego angażowania szarych komórek.

[EDIT]
Właśnie znalazłem ten "prolog" w wydaniu małego rekina

Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.