Autor Wątek: Pellet Swim Stim F1 Dynamite Baits  (Przeczytany 1214 razy)

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Pellet Swim Stim F1 Dynamite Baits
« dnia: 21.01.2023, 19:35 »
Szukam opinii na temat ww pelletu Dynamite. Oprócz tego, że słodki to niewiele o nim wiem.
Miałem kiedyś Coarse i chyba ok minuty moczyłem i było ok, ale to dawno było. czy ta seria swim stim 2 mm moczy się jak skretting czy coppens czy raczej krócej?
Dostałem ostatnio próbkę od Drapieżnika i wydaje mi się, że lekko żółtawy jest. Czy rzeczywiście tak jest?
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 325
  • Reputacja: 598
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pellet Swim Stim F1 Dynamite Baits
« Odpowiedź #1 dnia: 21.01.2023, 20:32 »
Co Wy z tym moczeniem pelletu na czas. Sitka do namaczaniu pelletu dawno wyrzuciłem i namaczam go tak jak zanętę. Zalewam wodą tak, żeby nie było jej ponad powierzchnię pelletu, przemieszam i czekam, mieszając od czasu do czasu. Niezależnie jak szybko pije wodę, nie wypije jej więcej niż dostał. Oczywiście mniej rybne pellety wypiją mniej wody, dlatego do nieznanych pelletów dodaję jej na początek mniej. Jak z zanętą. Zawsze można po czasie domoczyć ale jak się zrobi papka to już nic się nie da zrobić. Jak z zanętą.
Zalewając pellet na sitku i odlewając potem wodę, odlewamy z nią część cennego "soku", który ułatwia klejenie się pelletu.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline MaRaS!

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 565
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowogard
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pellet Swim Stim F1 Dynamite Baits
« Odpowiedź #2 dnia: 21.01.2023, 20:43 »
Pellet świetny, używam go od dawna a moczenie wygląda że zalewam poniżej poziomu i tyle :)