Autor Wątek: Amatorska odległościówka blog  (Przeczytany 1347 razy)

Offline Adas_Gdansk

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: slider
Amatorska odległościówka blog
« dnia: 22.01.2023, 23:45 »
Witam jestem nowym użytkownikiem tego forum, założyłem konto dopiero teraz, choć czytam wpisy od dawna. napisałem poradnik dla amatorów matcha, niestety nie wiem jak je przenieść na te forum, więc podam link do strony gdzie go można przeczytać. https://web.fishsurfing.com/blog/3992/
ewentualnie dla osób które nie chcą tworzyć konta na wyżej wymienionym portalu mam bloga na WebWave  https://rg6zvg.webwave.dev/ jest tu więcej zdjęć ponieważ na fishsurfing można ich ododać tylko 10,  strona ma dziwna nazwę ponieważ nie wykupiłem domeny, która by brzmiała normalnie, Przepraszam ;)

Mam nadzieje że się spodoba i komuś pomoże jeśli tak do dajcie LAJKA pod artykułem , pozdrawiam i dzięki za przeczytanie całości. :)

Jeśli ma ktoś pytania odnośnie moich wypocin chętnie tutaj odpowiem ; )

Offline Miwol

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 089
  • Reputacja: 130
  • Lokalizacja: Piaseczno
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Amatorska odległościówka blog
« Odpowiedź #1 dnia: 23.01.2023, 11:20 »
Najtańsze domeny .pl są w OVH. Przy wyborze dostawcy nigdy nie patrz na cenę, którą oferuje na początku, ale na cenę, którą będziesz musiał zapłacić przy odnawianiu. Obecnie odnowienie w OVH to 73 zł, a dla porównania w nazwa.pl kilka lat temu (nie wiem, jak obecnie) było 123 zł. Niby niewiele, ale jeśli ktoś ma większą ilość domen, to różnica robi się znaczna.
Pozdrawiam,
Michał

Złów i wypuść

Offline Adas_Gdansk

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: slider
Odp: Amatorska odległościówka blog
« Odpowiedź #2 dnia: 23.01.2023, 11:41 »
Dzięki za informację, jednak ja chcę się podzielić informacjami z wędkarzami za darmo, i też nie chce do tego dopłacać. Ps. strona  https://rg6zvg.webwave.dev/ jest czytelna tylko na laptopie/komputerze ; )

Offline hakon

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 338
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Amatorska odległościówka blog
« Odpowiedź #3 dnia: 23.01.2023, 13:29 »
Szkoda że tylko z kompa. :(
"To ludzie stworzyli potwory na swoje podobieństwo"
Znalezione w necie

Offline Adas_Gdansk

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: slider
Odp: Amatorska odległościówka blog
« Odpowiedź #4 dnia: 23.01.2023, 16:04 »
Na fishsurfing dziala na telefonie

Offline Miwol

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 089
  • Reputacja: 130
  • Lokalizacja: Piaseczno
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Amatorska odległościówka blog
« Odpowiedź #5 dnia: 24.01.2023, 13:11 »
@Adas_Gdansk posiedziałem trochę nad tą stroną i stworzyłem style, dzięki którym jako tako da się to czytać na komórkach. Niestety nie ma możliwości wstawienia tutaj kodu, dlatego napisz proszę na priv, jeśli interesuje Ciebie to, co wykombinowałem lub zmiana tej strony.

Strona jest złożona z różnych elementów, pozycjonowanych według współrzędnych, dopasowanych tylko do czytania na komputerze, które dodatkowo są między sobą poprzeplatane i czasami niektóre z nich sztucznie przesuwane w górę lub w dół. Niestety przez to nie da się zrobić nic lepszego. Tak w ogóle, to szablon chyba został zapożyczony z innej strony, ponieważ na samej górze pojawia się napis "Wspinaczka skalna".
Pozdrawiam,
Michał

Złów i wypuść