Autor Wątek: Sztyce Matrix Aquos Power 4m, Cresta Carpetition Xtreme 3.2m oraz Daiwa N'ZON 3m  (Przeczytany 3466 razy)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 499
  • Reputacja: 1975
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 187
  • Reputacja: 139
Dwóch moich kumpli już straciło mosiężny gwint w Aquosie.
Teraz wszyscy katujemy C-Drome 3,6 i póki co bez awarii.
Do czasu ;D już zajechałem dwa Cdromy 3,6m, gwint wytrzymuje u mnie jeden sezon. Jednak sztyca jest na tyle fajna, że dwie kolejne czekają w szafie.
Znajomi też prędzej czy później mieli problemy.

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Ktoś da namiar na te szybkozłączki, żeby były solidne? Ciekawy patent, aż zakupię i przetestuję w tym sezonie. Bo rzeczywiście patent z odpinaniem i możliwością zważenia ryby na szybko mocno na plus dla mnie.

Korzystam z Prologic Black NIGHT Quick RELEASE rozmiar L, nie mam w sumie im nic do zarzucenia, poza tym, że warto je "liznąć" jakimś smarem by nie dostawał się piach do nich, bo potem ciężko się wypinają, psiknąłem jakimś litowym bo miałem w sprayu i działają dobrze. Wyjmuję rybę, odpinam kosz i na matę czy wagę.

Online Thompson

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mazowieckie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Dwóch moich kumpli już straciło mosiężny gwint w Aquosie.
Teraz wszyscy katujemy C-Drome 3,6 i póki co bez awarii.
Do czasu ;D już zajechałem dwa Cdromy 3,6m, gwint wytrzymuje u mnie jeden sezon. Jednak sztyca jest na tyle fajna, że dwie kolejne czekają w szafie.
Znajomi też prędzej czy później mieli problemy.

Jak ktos ma dojscia to moze dorobic sobie tuleje z brazu i bedzie sztyca na wiecznosc. Poza tym mozna dokupic tuleje mosiezne, stara tuleja po rozwierceniu kolka i podgrzaniu opalarka w miare latwo wychodzi.

https://major-fishing.pl/tuleja-wew.do-sztycy-podbieraka

Offline Nextion

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 140
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Chciałem podczepić się pod wątek :) Zainteresowała mnie ta sztyca Matrixa, ale nigdzie nie widzę dostępnej wersji 4m. Czy wersja 3m jest podobnie pancerna co 4m? Ktoś testował może?