Autor Wątek: Ringers Dark Green i Bag-up  (Przeczytany 1625 razy)

Offline koperek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: 30
Ringers Dark Green i Bag-up
« dnia: 22.02.2023, 18:52 »
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tytułowymi zanętami? Chodzi mi głównie o ich strukturę, kleistość i ilość wody którą należy do nich dodać aby prawidłowo je nawilżyć? Kupiłem je dość spontanicznie ponieważ spodobał mi się ich zapach. Mój nos podpowiedział mi, że są dość treściwe i chyba tłuste ? Czy tak jest faktycznie ?

Offline koperek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: 30
Odp: Ringers Dark Green i Bag-up
« Odpowiedź #1 dnia: 02.03.2023, 17:14 »
Ponad 200 odsłon i na prawdę nikt nie używał tych zanęt ? W takim razie w sezonie sam postaram się dopisać co nieco na ich temat w tym wątku bo na pierwszy niuch nosa wydają się ok.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ringers Dark Green i Bag-up
« Odpowiedź #2 dnia: 02.03.2023, 17:44 »
Przyjacielu na rynku jest tyle towaru ,że bania mała ,mnie nie dziwi wcale ,że nikt się tutaj w temacie nie wypowiedział ;) :beer:

Offline LUKAPIO

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ringers Dark Green i Bag-up
« Odpowiedź #3 dnia: 02.03.2023, 17:47 »
Ja używałem dark green. Dobra markowa zanęta na mączkach. Wymyślona przez braci Ringers więc raczej bubla nie wypuścili. Nietypowy kolor, który może zmniejszyć efekty, dlatego raczej nie zaliczam jej do grupy zanęt uniwersalnych na każde łowisko.
Profil na Instagramie: lukapio_fishing
Profil na Facebooku: Lukapio Fishing

Offline koperek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: 30
Odp: Ringers Dark Green i Bag-up
« Odpowiedź #4 dnia: 05.03.2023, 11:31 »
Wiem, że towaru jest ogrom ale akurat w przypadku marki Ringers spodziewałem się odzewu. Ich waftersy zna i używa niemal każdy metodowiec więc liczyłem, że zanęty też są dość popularne.

Tak jak napisałem sam postaram się gruntownie je przetestować w tym sezonie i porównać do Sonubaitsa na którym opierałem moje łowienie w zeszłym roku.

Offline LUKAPIO

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ringers Dark Green i Bag-up
« Odpowiedź #5 dnia: 05.03.2023, 12:22 »
Wiem, że towaru jest ogrom ale akurat w przypadku marki Ringers spodziewałem się odzewu. Ich waftersy zna i używa niemal każdy metodowiec więc liczyłem, że zanęty też są dość popularne.

Tak jak napisałem sam postaram się gruntownie je przetestować w tym sezonie i porównać do Sonubaitsa na którym opierałem moje łowienie w zeszłym roku.

Nie ma odzewu bo te zanęty nie są tak popularne jak np. Sonubaits. Ringers nie ma też tak szerokiej oferty w przypadku zanęt. Poza tym są drogie (choć Sonu już od dawna stoi z ceną podobnie)
Profil na Instagramie: lukapio_fishing
Profil na Facebooku: Lukapio Fishing