Autor Wątek: Escafeeder przynęty  (Przeczytany 13847 razy)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 224
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #75 dnia: 14.03.2023, 19:37 »
Maciek, ja nadal nie widzę, gdzie Ty tu widzisz hejt czy gnojenie towaru? Wskaż konkret w tym wątku. Sadzisz się praktycznie bezpodstawnie. Jedni pochodzą z dystansem inni ufają bezgranicznie, a Ty sobie coś między wiersze dodajesz. Jeżeli ktoś nie lubi chociażby osób, które towar wrzucają na obieg to co w tym złego? Każdy ma wybór i dobrze wiedzieć co się od kogo kupuje. Dla niektórych widać, że jest to istotne.

Wyluzuj, meliska czy coś.

Luknij na te kilka stron tego tematu....
I napisz merytoryke w stosunku do tytułu tematu.
Nie bij piany ... napisałem czy ktoś merytorycznie podejdzie do oceny tych przynęt.
Nikt nic nie napisał bo nikt z krytyków ich nawet w łapach nie miał ale około temat puchną.
A ty dalej ..wiersze ...wywody...
Pogadaj o tych przynętach.....A nie o historii której temat nie dotyczy.
Maciek

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 249
  • Reputacja: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #76 dnia: 14.03.2023, 19:39 »
Maciek, ja nadal nie widzę, gdzie Ty tu widzisz hejt czy gnojenie towaru? Wskaż konkret w tym wątku. Sadzisz się praktycznie bezpodstawnie. Jedni pochodzą z dystansem inni ufają bezgranicznie, a Ty sobie coś między wiersze dodajesz. Jeżeli ktoś nie lubi chociażby osób, które towar wrzucają na obieg to co w tym złego? Każdy ma wybór i dobrze wiedzieć co się od kogo kupuje. Dla niektórych widać, że jest to istotne.

Wyluzuj, meliska czy coś.
Czyli jak,załóżmy robią goście towar zajebisty ,ale ich oleje nie dam im zarobić  bo ich nie lubię a może bo to Polacy, to jest dopiero dziecinada ,weźniemy ringersa ,Steva wszyscy lubią i towar angielski więc najlepszy na świecie :facepalm:

Dam Ci skrajny przykład i towary z Rosji. Mogą robić zajebisty towar i mieć najlepsze przynęty na świecie, ale ja tego nie kupię, bo z Rosji. Równie dobrze z jakiegoś powodu, mogę nie lubić sklepu sąsiada, który ma najlepsze pomidory w okolicy i po prostu od niego nie kupuję, bo mam o nim złe zdanie lub w jakiś sposób nadepnął mi na piętę. Co w tym dziecinnego? Co jest nie tak? Muszę kupować, bo to Polacy robią? Co Wy macie z tym pro polskim argumentem? Piąty biznes, który otwierają co może wypali? Ich sprawa! :) Mam prawo wyrazić wątpliwości i to, że do mnie osobiście nie przemawia dana marka. Wystarczy poszanować czyiś wybór. Musimy jednogłośnie śpiewać psalmy, bo adorowani jutuberzy tym się zajmują? No nie :) Jak przeczytacie wątek nikt nie powiedział, że towar jest do dupy. Zobaczymy po sezonie :beer:
Plum

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 249
  • Reputacja: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #77 dnia: 14.03.2023, 19:40 »
Maciek, ja nadal nie widzę, gdzie Ty tu widzisz hejt czy gnojenie towaru? Wskaż konkret w tym wątku. Sadzisz się praktycznie bezpodstawnie. Jedni pochodzą z dystansem inni ufają bezgranicznie, a Ty sobie coś między wiersze dodajesz. Jeżeli ktoś nie lubi chociażby osób, które towar wrzucają na obieg to co w tym złego? Każdy ma wybór i dobrze wiedzieć co się od kogo kupuje. Dla niektórych widać, że jest to istotne.

Wyluzuj, meliska czy coś.

Luknij na te kilka stron tego tematu....
I napisz merytoryke w stosunku do tytułu tematu.
Nie bij piany ... napisałem czy ktoś merytorycznie podejdzie do oceny tych przynęt.
Nikt nic nie napisał bo nikt z krytyków ich nawet w łapach nie miał ale około temat puchną.
A ty dalej ..wiersze ...wywody...
Pogadaj o tych przynętach.....A nie o historii której temat nie dotyczy.

Czyli ludzie, którzy tworzą markę i w jaki sposób to robią nie jest istotne? ;) Mi się wydaje, że to nieodłączna część tego tematu. Jedyny spuchnięty wydajesz się być Ty, bo ktoś sprawdził jakie koneksje ma firma. Czekamy na testerów i wyniki
Plum

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 224
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #78 dnia: 14.03.2023, 19:43 »
Co chce pokazać tą dyskusją.
Kilka lat temu sig  był portalem w którym można było dowiedzieć się wiele...pojawiał się temat, była dyskusja.
Były oceny. Dobre złe...
Ale poparte testami użytkowaniem.
Obecnie wnioski są oparte na opowieściach nie mających nic wspólnego z Realem.
Dla tego piszę piszmy o realu.
Ja już wiem jak się te przynęty prezentują jak się w wodzie zachowują.
Ale po co to pisać skoro goście wiedzą lepiej co i jak nie mając przynęty w ręce....
I tak jest praktycznie w każdym temacie...  towarowo - sprzętowym.
Bo ktoś coś wie lepiej o towarze nie mając z nim styczności....
Maciek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 224
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #79 dnia: 14.03.2023, 19:45 »
Maciek, ja nadal nie widzę, gdzie Ty tu widzisz hejt czy gnojenie towaru? Wskaż konkret w tym wątku. Sadzisz się praktycznie bezpodstawnie. Jedni pochodzą z dystansem inni ufają bezgranicznie, a Ty sobie coś między wiersze dodajesz. Jeżeli ktoś nie lubi chociażby osób, które towar wrzucają na obieg to co w tym złego? Każdy ma wybór i dobrze wiedzieć co się od kogo kupuje. Dla niektórych widać, że jest to istotne.

Wyluzuj, meliska czy coś.

Luknij na te kilka stron tego tematu....
I napisz merytoryke w stosunku do tytułu tematu.
Nie bij piany ... napisałem czy ktoś merytorycznie podejdzie do oceny tych przynęt.
Nikt nic nie napisał bo nikt z krytyków ich nawet w łapach nie miał ale około temat puchną.
A ty dalej ..wiersze ...wywody...
Pogadaj o tych przynętach.....A nie o historii której temat nie dotyczy.

Czyli ludzie, którzy tworzą markę i w jaki sposób to robią nie jest istotne? ;) Mi się wydaje, że to nieodłączna część tego tematu. Jedyny spuchnięty wydajesz się być Ty, bo ktoś sprawdził jakie koneksje ma firma. Czekamy na testerów i wyniki

Bo większość ludzi ma wywalone i nie pisze. A co mnie to obchodzi kto za czymś stoi...
Jeżeli jest dobre i daje ryby.
Jak kupujesz bułkę i ci smakuje to idziesz do piekarni i pytasz czy Pan Franek gniutł czy Ela masowała.
Jesteś poważny....
Maciek

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #80 dnia: 14.03.2023, 19:49 »
Osobiście lubię teksty typu nie znam gości ale ktoś powiedział,napisał i już też ich nie lubię ,to takie polskie ,a założe się że nie jeden towar miałeś w życiu od ruskich ;) :beer:

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 224
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #81 dnia: 14.03.2023, 19:53 »
Osobiście lubię teksty typu nie znam gości ale ktoś powiedział,napisał i już też ich nie lubię ,to takie polskie ,a założe się że nie jeden towar miałeś w życiu od ruskich ;) :beer:

 :thumbup:
Maciek

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #82 dnia: 14.03.2023, 20:01 »
Osobiście lubię teksty typu nie znam gości ale ktoś powiedział,napisał i już też ich nie lubię ,to takie polskie ,a założe się że nie jeden towar miałeś w życiu od ruskich ;) :beer:

 :thumbup:
Osobiście uważam ,że powinniśmy się cieszyć ,że na rynek weszła kolejna polska marka ,dać jej szansę zaistnieć w świecie i być dumnym że może nasi tez potrafią k..rwa zrobić towar konkret ,który śmiało może będzie rywalizował z innymi zachodnimi producentami ,a tu psioczenie o koneksjach powiązaniach k..rwa jakby Esce stworzyła  Gomorra  :-\

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 249
  • Reputacja: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #83 dnia: 14.03.2023, 20:05 »
Osobiście lubię teksty typu nie znam gości ale ktoś powiedział,napisał i już też ich nie lubię ,to takie polskie ,a założe się że nie jeden towar miałeś w życiu od ruskich ;) :beer:

Fajna ta logika, taka niezbyt logiczna. Czyli jeżeli chcę się wypowiedzieć negatywnie o działalności gościa to muszę go poznać? Nieważne, że przez kilka lat jego działalności na rynku można sobie pewne zdanie wyrobić. To powinienem cofnąć słowa o Rosji, bo nie znam Putina... ;) Tylko ktoś coś powiedział i napisał, a ja im uwierzyłem... :)

Bardzo się cieszę, ze teraz nie mam i mam kilka innych wyborów w życiu podyktowanych tym, kto i w jaki sposób oraz z jaką szkodliwością prowadzi swój biznes. Wy nie musicie tak robić, a to są luźne przykłady.

Nie testowałem firmy, nie będę i póki co. Szkoda mi pieniędzy na następną szeptaną reklamę przez ludzi, którzy do tematu podchodzą któryś raz. Może tym razem się uda i nie pogryzą się o kasę. Kto wie ;) Ma prawo do mnie nie przemawiać cała otoczka? No ma :) Wam polecam po prostu zacząć szanować zdanie innych zamiast klepać się po pleckach :beer:

Czekam na testy, może Maciek "kiedyś na forum to było" pokaże nam jak robią to starzy forumowi wyjadacze.
Plum

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #84 dnia: 14.03.2023, 20:11 »
Osobiście lubię teksty typu nie znam gości ale ktoś powiedział,napisał i już też ich nie lubię ,to takie polskie ,a założe się że nie jeden towar miałeś w życiu od ruskich ;) :beer:

Fajna ta logika, taka niezbyt logiczna. Czyli jeżeli chcę się wypowiedzieć negatywnie o działalności gościa to muszę go poznać? Nieważne, że przez kilka lat jego działalności na rynku można sobie pewne zdanie wyrobić. To powinienem cofnąć słowa o Rosji, bo nie znam Putina... ;) Tylko ktoś coś powiedział i napisał, a ja im uwierzyłem... :)

Bardzo się cieszę, ze teraz nie mam i mam kilka innych wyborów w życiu podyktowanych tym, kto i w jaki sposób oraz z jaką szkodliwością prowadzi swój biznes. Wy nie musicie tak robić, a to są luźne przykłady.

Nie testowałem firmy, nie będę i póki co. Szkoda mi pieniędzy na następną szeptaną reklamę przez ludzi, którzy do tematu podchodzą któryś raz. Może tym razem się uda i nie pogryzą się o kasę. Kto wie ;) Ma prawo do mnie nie przemawiać cała otoczka? No ma :) Wam polecać po prostu zacząć szanować zdanie innych zamiast klepać się po pleckach :beer:

Czekam na testy, może Maciek "kiedyś na forum to było" pokaże nam jak robią to starzy forumowi wyjadacze.
Logika taka nie logiczna a może zagrywka psychologiczna ;)

Offline koperek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 31
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #85 dnia: 14.03.2023, 20:17 »
Panowie litości. Co trochę zaglądam do wątku z nadzieją, że ktoś w końcu napisze coś rzeczowego o przynętach i pelletach tej firmy, a tu ciągle przepychanki słowne.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #86 dnia: 14.03.2023, 20:18 »
Panowie litości. Co trochę zaglądam do wątku z nadzieją, że ktoś w końcu napisze coś rzeczowego o przynętach i pelletach tej firmy, a tu ciągle przepychanki słowne.
Przyjacielu to nowość opini nie zdobędziesz ,ja na testy mam waftersy Power Corn i Kanibal mini zapach jest mega Kolorki też spoko ,zobaczymy w praniu :beer:

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 868
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #87 dnia: 14.03.2023, 20:21 »
Jutro po południu sprawdzę jak balansują się duże Canibale, wrzucę jakieś zdjęcia. Szkoda, że zdjęcia zapachu nie można wrzucić, bo jest nader ciekawy, takiego jeszcze nie było na rynku. Są owszem podobne, ale nie taki, ja w Canibalach pokaładam dużą nadzieję, właśnie ze względu na zapach i również kolor, który ginie w kupce zanęty, może to być coś fajnego do ostrożnych ryb i na pellet waggler :)
Dzierżno uzależnia

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 224
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #88 dnia: 14.03.2023, 20:23 »



Ja wziołem 10mm pod haki kurv shanki nr 10 z Kordy.
Pięknie stoją hak leży..
Kolory wyraźne ,wmiare twarde. Można porównać do solbaitsa salmona.
Maciek

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #89 dnia: 14.03.2023, 20:26 »


https://splawikigrunt.pl/forum/gallery/334_14_03_23_8_22_48.jpeg
Czy trzeba więcej 4 smaki waftersów plus 3 rodzaje pelletu ,jak się towar sprawdzi trzymać jakość a będzie git :beer: