Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2016  (Przeczytany 1285124 razy)

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1260 dnia: 20.03.2016, 19:39 »
Gratuluje Panowie super wyniku :bravo: Ja również wybrałem się  na ostatnią sesje zimowo-rzeczną.
Niestety zaliczyłem najgorszą wyprawę tej zimy. Uczciwie muszę przyznać że nie poradziłem sobie z silnym wiatrem wiejącym z nurtem. Wynik sesji to zaledwie 2 jazie :'(

 
Krzysztof widzę rzeczke,  czyżby przeplywanka.  Ładne te jazie lepiej tak niż na zero jak ja dzisiaj. 

Offline Dyzma

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 515
  • Reputacja: 183
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1261 dnia: 20.03.2016, 19:44 »
Gratuluje Panowie super wyniku :bravo: Ja również wybrałem się  na ostatnią sesje zimowo-rzeczną.
Niestety zaliczyłem najgorszą wyprawę tej zimy. Uczciwie muszę przyznać że nie poradziłem sobie z silnym wiatrem wiejącym z nurtem. Wynik sesji to zaledwie 2 jazie :'(

 
Krzysztof widzę rzeczke,  czyżby przeplywanka.  Ładne te jazie lepiej tak niż na zero jak ja dzisiaj.
Tak to ostatnia przepływana tej zimy a od 1 kwietnia jezioro. Jestem rozczarowany bo w poprzednią niedziele złapałem na tym samym miejscu 24 płocie w tym jedną 34 cm   
Krzysztof

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1262 dnia: 20.03.2016, 19:57 »
Gratuluje Panowie ! :thumbup:
Krzysztof

Offline krisal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań/Pobiedziska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1263 dnia: 20.03.2016, 20:00 »
Mój dzisiejszy wynik przeszedł moje największe oczekiwania : trzy karpie 1,8 ;2,2 ; 2,8 ,dwie płocie , lin ,oraz jesiotr(!!!) 4,1 kg  :D
Krzysztof

Offline Czarosław

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ząbki
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1264 dnia: 20.03.2016, 20:16 »
Gratulacje dla łowców


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zapraszam do polubienia mojej strony!
https://m.facebook.com/FeederRadomTeam/
Pozdrawiam, Cezary 😜

Offline Zibi1961

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1265 dnia: 20.03.2016, 20:18 »
Dziękuję za kopalnię wiedzy, doskonały portal. Zapalenie płuc po hardkorowym wędkowaniu 4 tygodnie temu -3 stopnie C i zwolnienie lekarskie pozwoliło mi z wypiekami poczytać forum. Nakupiłem co nie co. Wybrałem się więc wczoraj na komercję pewny swego, cóż fachowe rady i moje przemyślenia. Łowisko komercja kilka stawów, jeden spory trzy takie 50 na 50. Co tam skazany na sukces. Taktyka tyczka, super delikatnie, nowy wynalazek mały kubek zanętowy zakładany na szczytówkę, naprawdę doskonały wynalazek. A w nim biszkopt upieczony, zmielony, mączka kukurydziana, mleko w proszku w konsystencji papki z brokatem, bo są pstrągi. Do tego jokers, pinka, ukatrupione kolorowe mady. Druga wędka metod feeder. Pelet Stalomax 2 mm i zanęta halibut Lorpio 1/4 w zanęcie. Pelet kukurydza i morwa . Zapach niesamowity, żarłoby się go łyżkami :) Poczytałem co nieco. Entuzjastów i malkontentów. Nawilżyłem go więc w garażu. Ok zamknę temat peletu. Dowilżyłem nad wodą po 30 minutach. Jeszcze nie było to. Po następnych 10 na moją wiedzę i pierwszą praktykę był ok. Zanęta wyglądała więc dobrze, pellet rozsypywał się i kleił fajnie. Jak ma się doświadczenie z zanętami każdy wędkarz da radę. Zachwycony byłem, bo i koszyczek nie kleił się do foremki, Drenan oczywiście. Cóż był przymrozek więc na 7:30 spokojnie nad wodę. I mały szok tyle ludzi, wcisnąłem się niby fajne miejsce. Dalej pewny sukcesu. Tym bardziej jak nazywacie leśny dziadek złowił karpia i amura w czasie mojego rozwijania się. Hmm znacie ten ból, tyle tego.... Ok teraz pozytywy, dalej już będzie gorzej :) Sprawdziłem w końcu w akcji odłożoną, niby ciężką zakupioną okazyjnie tyczkę Colmic 211 RDS 13 m. Dwa razy na wodzie i rozczarowanie, ale wymyśliłem, ze długości 11,5 m może być ok. I super się sprawdziła już ja kocham :) Założyłem gumę 1,4 plus pula bang, super wynalazek, polecam wygląda nieźle. Trochę zanęty z jokersem, unieruchomionymi madami. Hmm patent na uśmiercenie... w osobnym poście chyba nie widziałem na forum :) Cudownie spędzony czas nad wodą, pierwsze doświadczenia z metod feeder i tyle odnośnie poławianych ryb.... Leśny dziadek na 4 wędki tyle dozwolone opanował środek stawu około 1,5 m. Mady kukurydza, trochę zanęty. 4 karpie i 4 amury. A ja fachowiec? Na pozostałych stawach, jeden stały bywalec podobnie, reszta bez ryb. Ja wymeczyłem w końcu amura na tyczkę. Taki pierwszy mój post. Przemyślenia dodam :)

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 625
  • Reputacja: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1266 dnia: 20.03.2016, 22:26 »
Mój dzisiejszy wynik przeszedł moje największe oczekiwania : trzy karpie 1,8 ;2,2 ; 2,8 ,dwie płocie , lin ,oraz jesiotr(!!!) 4,1 kg  :D

:bravo:
Robert

Offline Artur Kraśnicki

  • Sklep Fish24.pl
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 296
  • Reputacja: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zielona Góra
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1267 dnia: 20.03.2016, 22:35 »
Artur :bravo: za rybk. Ta jedna płoć to chyba już wiosnę poczuła ,taka trochę w sianku :D
Spadła mi na ziemię, trochę ja oczyściłem, a że była godz 3:30 i temp. odczuwalna - 4 st, chciałem, żeby kolega szybko zrobił zdjęcie, żeby je wypuścić jak najszybciej.
Machaj wędą, ryby będą.
Pozdrawiam
Artur Kraśnicki

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1268 dnia: 20.03.2016, 22:42 »
Brawo zibi. Na przemyślenia czekam.
Marcin

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 625
  • Reputacja: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1269 dnia: 20.03.2016, 23:50 »
 
Robert

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1270 dnia: 21.03.2016, 00:14 »
Artur, kurde znowu piękne płociska. Koszyk i białe? W nocy te największe Ci podchodzą?

Witaj, Zibi! Dzięki za fajny opis! Mam nadzieję, że będą kolejne :)
Pozdrawiam
Mateusz

Offline Ostry

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 37
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1271 dnia: 21.03.2016, 08:06 »
Gratuluje wszystkim pięknych wiosennych wyników  :bravo:

Ja cała sobotę przesiedziałem na łowisku Okoń, niestety miałem tylko dwa brania i jedną spinkę, kombinowałem z przynętami jak mogłem ale na nic to się zdało. Źle wytypowałem miejsce, usiadłem na wejściu do zatoki ale ryba nie wyszła na płytszą wodą, stała dużo głębiej ale poza zasięgiem mojego rzutu.
Wędkarz obok złowił z głębokiej wody metrowego jesiotra i chociaż rybę widziałem  :)

Skoro nie mogę się pochwalić zdjęciem ryby to wrzucę moją skrzynkę przynętowo-zanętową w portalowej odsłonie  :fish:

Marcin

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1272 dnia: 21.03.2016, 08:34 »
Tylko jedna



Ale ładna :)
Marcin

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 811
  • Reputacja: 1992
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1273 dnia: 21.03.2016, 08:41 »
Piękne wyniki, gratulacje!

Artur, piękne płocie, szacun! :thumbup:
Katmay - ładny karpiszon, taki potrafi zawalczyć! :bravo:
Krzysiek, ładne jazie! :thumbup:

Ostry, piękne pudło, w sensie pojemnik! :D
Lucjan

grzesiek76

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1274 dnia: 21.03.2016, 09:38 »
Ładny ten jaź :)
Gratulacje dla wszystkich!