Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2016  (Przeczytany 1276262 razy)

Offline Czarosław

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ząbki
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1035 dnia: 13.03.2016, 20:48 »
Pięknie wyniki Panowie!
Ja mam postanowione, za tydzień ruszam na ryby nad zalew prawdopodobnie. Raczej obejrzę sie bez mojej ulubionej metody, ale chce złapać kontakt z ryba


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zapraszam do polubienia mojej strony!
https://m.facebook.com/FeederRadomTeam/
Pozdrawiam, Cezary 😜

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1036 dnia: 13.03.2016, 20:49 »
Kurde, ale płocisko. Taką ostatnio miałem w 2012. Nie mam szans z tymi rzecznymi wędkarzami! Choćbym się bardzo starał w tym sezonie.
Gratulacje!
Pozdrawiam
Mateusz

Offline Tomnick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 076
  • Reputacja: 103
  • Lokalizacja: Słupsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1037 dnia: 13.03.2016, 20:54 »
Moja pierwsza sesja w tym roku. Komercja, metoda. Nie ma tego dużo, ale cieszy jak diabli :D
Tomek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1038 dnia: 13.03.2016, 20:55 »
Gratulacje dla wszystkich łowców :bravo: :thumbup: Ja również byłem dzisiaj na rybach początek sesji to był totalny koszmar przeraźliwy wiatr tak zimny że musiałem uskuteczniać przepływankę w rękawiczkach do przecierania gliny. O siódmej dojechał mój wujek to zrobiło się trochę raźniej ze nie tylko ja marznę :) .
Po dwóch godzinach wujek zdecydował że się zwija bo nie wytrzyma dłużej, również miałem ochotę się poddać zważywszy że po 4 godz miałem na koncie zaledwie  okonia oraz jazia i raka
.


ale stwierdziłem że nie po to po nocy przecierałem te wszystkie gliny aby teraz zrezygnować. Gdy wujek kończył się pakować nagle wyszło słońce i zrobiło się odrobinę cieplej a gdy przyszedł się pożegnać nastąpiło branie i wyholowałem oto taką płoć 34 cm mój nowy rekord



Wyglądam na tym zdjęciu jak bym uciekł z wariatkowa ale musiałem się pochwalić nowym rekordem :P
w sumie złapałem 24 sztuki i ani jednej poniżej 25 cm dodatkowo złapałem jeszcze 4 jelce.


No to pokazołeś! :) :thumbup:
Arek

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1039 dnia: 13.03.2016, 21:14 »
U mnie się dziś trafiły tylko 2 takie sztuki po 30 parę cm, a szkoda, bo fajne odjazdy robią przy brzegu :) Dyzma - Szacun! :)
Krzysztof

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1040 dnia: 13.03.2016, 21:16 »
Dyzma :bravo:
Zbyszek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 733
  • Reputacja: 1988
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1041 dnia: 13.03.2016, 22:17 »
Dyzma, gratulacje! Piękne ryby! :thumbup:

Nie jestem pewien, czy to aby na pewno 'czysty' jelec - taki to już podchodziłby pod rekord UK!


Tomnick, ładny karpiszon! :bravo:
Lucjan

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1042 dnia: 13.03.2016, 22:30 »
Gratki Dyzma !!
Jesteś niesamowity.



A jeśli chodzi o mnie to MFT miał dziś 2 już w tym roku spotkanie i tym razem rządziłem ja. ;D

Ale to był naprawdę magiczny dzień. Niesamowity wręcz.
Zamiast się rozpisywać pozwolę sobie zacytować Brodzia bo był najbliżej mnie i wszystko widział. Kop3k też był świadkiem jednej takiej akcji.
Nie wiem jak to jest możliwe, ale Mario podchodził do swoich wędek tylko na parę sekund przed braniem. Chodził, rozmawiał z nami, po czym nagle odwracał się na pięcie, szedł spokojnym spacerkiem do wędek a po paru sekundach stania zacinał. Normalnie czułem się jak na planie jakiejś komedii. Ci, co siedzieli przy wędkach, nic.... a Mario ciągnął praktycznie rybę po rybie..... i gdzie ta sprawiedliwość :P
A poniżej pierwsza z wyjętych ryb.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline shmuggler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 031
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pruszcz Gdański
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1043 dnia: 14.03.2016, 09:03 »
Witam,
Siedzę od 7:30 na kanale i nic się nie dzieje ;(
Kumulacja u mnie. W nocy przymrozek. Wiatr wschodni i ciśnienie ponad 1030 ;(

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1044 dnia: 14.03.2016, 09:11 »
Gratki Dyzma !!
Jesteś niesamowity.



A jeśli chodzi o mnie to MFT miał dziś 2 już w tym roku spotkanie i tym razem rządziłem ja. ;D

Ale to był naprawdę magiczny dzień. Niesamowity wręcz.
Zamiast się rozpisywać pozwolę sobie zacytować Brodzia bo był najbliżej mnie i wszystko widział. Kop3k też był świadkiem jednej takiej akcji.
Nie wiem jak to jest możliwe, ale Mario podchodził do swoich wędek tylko na parę sekund przed braniem. Chodził, rozmawiał z nami, po czym nagle odwracał się na pięcie, szedł spokojnym spacerkiem do wędek a po paru sekundach stania zacinał. Normalnie czułem się jak na planie jakiejś komedii. Ci, co siedzieli przy wędkach, nic.... a Mario ciągnął praktycznie rybę po rybie..... i gdzie ta sprawiedliwość :P
A poniżej pierwsza z wyjętych ryb.
Jaka przynęta była dominującą w tym dniu ?
Krzysztof

Offline Dyzma

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 515
  • Reputacja: 183
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1045 dnia: 14.03.2016, 09:35 »


Chciałbym wyjaśnić gatunek tej ryby bo bardzo mnie to ciekawi a nie jestem specjalistą od ryb rzecznych ryba z mojego foto ma zdecydowanie bardziej czerwone płetwy niż w rzeczywistości bo w telefonie mam nastawioną opcje nasycania kolorów jeżeli ta ryba z tego zdjęcia to jelec
to moja też bo tak właśnie wyglądała była bardzo srebrna. W rzecze na której łowie jazie są bardziej białe i bardzo  grube ten był cienki jak żyletka, jaź z tej rzeki

i najważniejsza sprawa hol tej ryby nie dało się wyholować gigantyczna siła uciekała w nurt wyskakiwała z wody coś niesamowitego. Najbardziej skłonił bym się do teorii Luka że to hybryda ale 4 szt ??. Okoliczni wędkarze mówią że są to jelce więc sam już nie wiem może ktoś z kolegów mi to wyjaśni :beg:
Bardzo dziękuje wszystkim za gratulacje i gratuluje tym co przedstawili swoje wyniki pomnie :beer: :bravo:     
Krzysztof

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 940
  • Reputacja: 415
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1046 dnia: 14.03.2016, 09:52 »
Sam jestem bardzo ciekawy. Jelce łowiłem na kilku rzekach Podkarpacia i żaden nie miał czerwonych płetw, ale kształtem podobne. Natomiast zgadzam się, że to waleczna rybka jak na swój rozmiar. Jak byłem na studiach to czasami polowałem na brzany na Dunajcu w okolicach Zakliczyna. Wtedy cześć złowionych rybek regularnie zjadałem. Zdarzało się, że brania większych ryb (brzany, certy, świnki, klenie, leszcze) były słabe - to wtedy wcinaliśmy 23-24 cm jelce, których tam było wtedy dość dużo. Były dość waleczne, zdarzało mi się, że już myślałem - coś większego, a tu jelec. Największe sztuki, o których słyszałem miały chyba ok. 35 cm (ja takiej nie złowiłem).
;)

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1047 dnia: 14.03.2016, 10:05 »
Gratki Dyzma !!
Jesteś niesamowity.



A jeśli chodzi o mnie to MFT miał dziś 2 już w tym roku spotkanie i tym razem rządziłem ja. ;D

Ale to był naprawdę magiczny dzień. Niesamowity wręcz.
Zamiast się rozpisywać pozwolę sobie zacytować Brodzia bo był najbliżej mnie i wszystko widział. Kop3k też był świadkiem jednej takiej akcji.
Nie wiem jak to jest możliwe, ale Mario podchodził do swoich wędek tylko na parę sekund przed braniem. Chodził, rozmawiał z nami, po czym nagle odwracał się na pięcie, szedł spokojnym spacerkiem do wędek a po paru sekundach stania zacinał. Normalnie czułem się jak na planie jakiejś komedii. Ci, co siedzieli przy wędkach, nic.... a Mario ciągnął praktycznie rybę po rybie..... i gdzie ta sprawiedliwość
A poniżej pierwsza z wyjętych ryb.
Jaka przynęta była dominującą w tym dniu ?
Ananas i ochotka.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1048 dnia: 14.03.2016, 10:32 »
Dyzma sesja marzenie, zazdroszczę :) chciałbym tak połapać płoci :) gratulacje :beer:
Pozdrawiam
Marcin

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #1049 dnia: 14.03.2016, 11:16 »
Gratki Dyzma !!
Jesteś niesamowity.



A jeśli chodzi o mnie to MFT miał dziś 2 już w tym roku spotkanie i tym razem rządziłem ja. ;D

Ale to był naprawdę magiczny dzień. Niesamowity wręcz.
Zamiast się rozpisywać pozwolę sobie zacytować Brodzia bo był najbliżej mnie i wszystko widział. Kop3k też był świadkiem jednej takiej akcji.
Nie wiem jak to jest możliwe, ale Mario podchodził do swoich wędek tylko na parę sekund przed braniem. Chodził, rozmawiał z nami, po czym nagle odwracał się na pięcie, szedł spokojnym spacerkiem do wędek a po paru sekundach stania zacinał. Normalnie czułem się jak na planie jakiejś komedii. Ci, co siedzieli przy wędkach, nic.... a Mario ciągnął praktycznie rybę po rybie..... i gdzie ta sprawiedliwość
A poniżej pierwsza z wyjętych ryb.
Jaka przynęta była dominującą w tym dniu ?
Ananas i ochotka.

O proszę 😃  ananas, jestem pod wrażeniem 😃
Krzysztof