Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 801807 razy)

Offline Bułkowski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 8
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3180 dnia: 27.04.2019, 21:48 »
Prawdopodobnie problem z plikami cookies. Zrób z nimi porządek i powinno być ok.

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3181 dnia: 27.04.2019, 21:48 »
Sprawdziłem przed chwilą. U mnie wszytko gra.
Adam

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3182 dnia: 27.04.2019, 21:50 »
Dzięki.
Robert

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 187
  • Reputacja: 139
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3183 dnia: 07.05.2019, 22:56 »
Wrzuciłem do koszyka towaru za 900zł, pokrowiec, zanęty, drobiazgi i koszulkę Daiwy.
Rozmiarówka odzieży nigdzie nie jest dostępna na stronie drapieżnika, ani nawet w katogu na stronie szkockiej Daiwy.
Do koszyka wrzuciłem xxl, w zamówieniu napisałem, że potrzebuje 115cm w klatce piersiowej, napisałem na fb również prośbe o rozmiarówkę.
W odpowiedzi dostałem info:
"Widzieliśmy status , 2 xxl to jedyny wybór był , w klatce będzie wiecej niż 115".
Nadmieniam, że na stanie jest dostępna "xl".
Koszulka, którą otrzymałem ma 135cm w klatce piersiowej, jest za szeroka o 20cm!! Koszulka fabrycznie zapakowana, nikt jej nie wyciągnął z worka żeby zmierzyć
Na pytanie na fb czy kogoś poje@ło zostałem zablokowany.
Brak szacunku mojego czasu i pazerność.
Byle spakować paczkę i skasować hajs a potem niech ktoś sobie odsyła.


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 265
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3184 dnia: 07.05.2019, 23:38 »
Wyjątek potwierdzający regułę. Spróbuj normalnie z nimi pogadać, chłopcy są ugodowi na wszystko i też są tylko ludźmi.

To jest najlepszy sklep wędkarski w Europie centralnej i sytuacja faktycznie przykra ale na pewno z wolą naprawy z ich strony
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3185 dnia: 07.05.2019, 23:43 »
Czy tak nigdzie to ja nie jestem taki pewny ;)
Wystarczy wklepać w Google kod produktu i zawsze coś się znajdzie
https://archiwum.allegro.pl/oferta/koszulka-polo-daiwa-black-red-xl-i7285466369.html
Robert

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 187
  • Reputacja: 139
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3186 dnia: 08.05.2019, 00:04 »
Czy tak nigdzie to ja nie jestem taki pewny ;)
Wystarczy wklepać w Google kod produktu i zawsze coś się znajdzie
https://archiwum.allegro.pl/oferta/koszulka-polo-daiwa-black-red-xl-i7285466369.html
No nigdzie, ani na stronie sklepu, ani w katalogu producenta.
Ta znaleziona przez Ciebie jest wyssana z palca i ma się nijak do rzeczywistości...
Sugerujesz, że zamiast prosić sklep mam szukać rozmiarów na archiwalnych aukcjach?
Bo nie wiem jaki sens ma Twój post..

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3187 dnia: 08.05.2019, 00:16 »
To tylko może świadczyć o złej woli sprzedawcy z Allegro :(
Nic Tobie nie sugeruję, tylko napisałem, że ja bym tak zrobił.
Robert

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 187
  • Reputacja: 139
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3188 dnia: 08.05.2019, 00:24 »
A jaka była wola sklepu drapieżnik.pl?

Zmierzenie koszulki w obwodzie to nie budowa promu kosmicznego, trochę dobrej woli i pięć minut roboty. Naiwnie zawierzyłem, że pracownik sklepu jest w stanie to zrobić i poświeciłem czas na istotniejsze rzeczy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3189 dnia: 08.05.2019, 00:34 »
Na pytanie na fb czy kogoś poje@ło zostałem zablokowany.
Chyba ich pojebało, że zablokowali Cię za to że zapytałeś na ich FB czy kogoś pojebało. Ogólnie pojebana sytuacja :(

Pozdrawiam,
Maciek

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3190 dnia: 08.05.2019, 00:51 »
Wrzuciłem do koszyka towaru za 900zł, pokrowiec, zanęty, drobiazgi i koszulkę Daiwy.
Rozmiarówka odzieży nigdzie nie jest dostępna na stronie drapieżnika, ani nawet w katogu na stronie szkockiej Daiwy.
Do koszyka wrzuciłem xxl, w zamówieniu napisałem, że potrzebuje 115cm w klatce piersiowej, napisałem na fb również prośbe o rozmiarówkę.
W odpowiedzi dostałem info:
"Widzieliśmy status , 2 xxl to jedyny wybór był , w klatce będzie wiecej niż 115".
Nadmieniam, że na stanie jest dostępna "xl".
Koszulka, którą otrzymałem ma 135cm w klatce piersiowej, jest za szeroka o 20cm!! Koszulka fabrycznie zapakowana, nikt jej nie wyciągnął z worka żeby zmierzyć
Na pytanie na fb czy kogoś poje@ło zostałem zablokowany.
Brak szacunku mojego czasu i pazerność.
Byle spakować paczkę i skasować hajs a potem niech ktoś sobie odsyła.

Grzegorz, chyba zbyt emocjonalnie podszedłeś do sprawy (wiem to z autopsji), a znając sklep Drapieżnik i ich podejście do klienta, wystarczyło napisać, wysłać wymiary czy zdjecia z pomiarów i sprawa na pewno by była załatwiona.
Miałem podobną sprawę, zamówiłem bluzę w/g podanych wymiarów w tabeli, po otrzymaniu i przymierzeniu okazało się  ze jest o wiele większa niż podane wymiary na stronie. Napisałem e-maila, chłopaki odpisali że sami mierzą i podają wymiary, ponieważ producent operuje tylko oznaczeniami S, M, L...itd. Zgodzisz się pewnie że nie mierzą każdej sprzedawanej szt. oddzielnie, tylko z po sztuce z rozmiaru. W moim przypadku metka z oznaczeniem L którą zamówiłem była prawidłowa , natomiast rozmiar bluzy był ewidentnie XL . Napisałem jednego i drugiego e-maila, wysłałem zdjecia z pomiarów, otrzymałem zdawkowe odpowiedzi, które mnie wcale nie uspokoiły, i po chwili kiedy opadły emocje, napisałem e-maila takiego "od serca", którym już zajął się sam szef działu reklamacji, wyjaśnił dokładnie co i jak to się odbywa i nie ma żadnego problemu z wymianą na inny rozmiar. w sumie reklamacja została załatwiona bardzo pozytywnie, wysłano kurierem mniejszy rozmiar i jednocześnie kurier odebrał przesyłkę z reklamowaną bluzą.
Doskonale Ciebie rozumiem, ze człowieka ponoszą emocje, gdy "coś" zamawiasz a otrzymujesz zupełnie coś innego, ale też w przypadku Drapieżnika nie można napisać , ....ze pakują byle skasować hajs"..... To nie w tym sklepie i nie u tych ludzi. Ich podejście jest zgoła inne i chyba najbardziej przyjazne w stosunku do innych sklepów wędkarskich na terenie Polski.
Tak jak pisałem, rozumiem Twoje rozczarowanie, ale spróbuj zrozumieć i Ich. Cała załoga robi wszystko co może , żeby towar dotarł na drugi dzień po zamówieniu i to w jak najlepszej kondycji. A że zdarzają się "wpadki", chyba każdemu z nas tak się zdarza, co wcale mnie do ich obsługi nie zrażą i nadal uważam że są nam przyjaźni a my możemy realizować swoje "zachcianki" w pewnym i zaufanym sklepie.
Jednocześnie chce oświadczyć ze nie jestem pracownikiem Sklepu Drapieżnik, nie próbuje ich reklamować , a jestem za to zadowolonym klientem, który może liczyć na zrozumienie i pewność dostawy.
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3191 dnia: 08.05.2019, 01:49 »
Na pytanie na fb czy kogoś poje@ło zostałem zablokowany.
Chyba ich pojebało, że zablokowali Cię za to że zapytałeś na ich FV czy kogoś pojebało. Ogólnie pojebana sytuacja :(

Ja to widzę tak: przyszedł typ numer 4 i odczytał wiadomość. Pyta typa nr 1, czy wie o co chodzi, bo ktoś się nas pyta, czy kogoś pojebało. Typ nr 1 mówi, że nie wie, ale spyta typa nr 3 czy odpowiadał na pytania w sprawie rozmiarówki. Typ nr 3, który się odpowiedziami zajmuje mówi, że nie wie. Późnie,j okazało się, że odpowiedział typ nr 2, który się nie zajmuje pomiarami.
Ale między czasie typ nr 4, który odczytał wiadomość, stwierdził, że nie będzie polemizował z kimś, kto się go pyta, czy go pojebało, ponieważ nie chce rozwijać dywagacji na temat pojebania, szczególnie, że kwestia stanu psychologicznego przekracza jego wiedzę praktyczną, a dalsze drążenie tematu wymagało by konsultacji z psychiatrą, jeśli nie biegłym. To są koszty, ponieważ biegli psychiatrzy mają swoje stawki. Także uważam, że drążenie tematu jest mało sensowne, bo kwestia pojebania, tu przepraszam, ale nie znam odpowiedniego sformułowania medycznego, daleko odbiega od istoty problemu. Sam bym tego nie drążył dalej. Gorzej było by, jeśli takich maili odebrał bym w ciągu dnia, nie wiem, z 10? Tu już bym się poważnie zastanowił. A czy oni może nir mają racji? Jeśli 10 osób mówi mi, że mnie pojebało, to udał bym się do specjalisty, aby stan faktyczny stwierdził. Wszakże jakikolwiek stopień pojebania, czy jak to zwą w medycynie, sugeruje mi potrzebę leczenia, zażywania leków, bądź udania się.na terapię.
Sam, że względu na ograniczone fundusze, staram się ignorować takie sugestie. Jedna z czy 2 są niegroźne. Jeśli jednak zbierze się ich sporo, szczególnie jednego dnia, to ograniczając ewentualne koszty leczenia, odcinam się od tych sugestii. Wszakże zamiast na lekarza od pojebania, wolę wydać te pieniądze na sprzęt wędkarski. Ileż radości więcej da mi nowy kijek do dalekich rzutów, niż wysłuchiwanie, że osobowość dwubiegunowa, pozwala innym stwierdzić, że na codzień jestem normalnym, pogodnym, wychowanym człowiekiem, a jak wchodzę w świat internetowych korelacji, to mnie pojebało. Nawet nie wyobrażam sobie, co stwierdził by specjalista, gdyby zdiagnozował osobowość wieloraką, o podłożu maniakalno depresyjnym. Wtedy to już był bym wielokrotnie totalnie pojebany.
A najbardziej boje się, co by powiedziała moja babcia, która jest dla mnie wzorem, tego starszego, dobrego wychowania. Chyba by stwierdziła, że mnie totalnie pojebało i zablokowała mnie na fejsbuku

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Marcin

Offline Tomnick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 076
  • Reputacja: 103
  • Lokalizacja: Słupsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3192 dnia: 08.05.2019, 07:23 »
No i wszystko jasne :P
Tomek

Offline majestic

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • góru porycia
  • Lokalizacja: Piotrków Tryb.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3193 dnia: 08.05.2019, 08:12 »
Na pytanie na fb czy kogoś poje@ło zostałem zablokowany.
Chyba ich pojebało, że zablokowali Cię za to że zapytałeś na ich FV czy kogoś pojebało. Ogólnie pojebana sytuacja :(

Ja to widzę tak: przyszedł typ numer 4 i odczytał wiadomość. Pyta typa nr 1, czy wie o co chodzi, bo ktoś się nas pyta, czy kogoś pojebało. Typ nr 1 mówi, że nie wie, ale spyta typa nr 3 czy odpowiadał na pytania w sprawie rozmiarówki. Typ nr 3, który się odpowiedziami zajmuje mówi, że nie wie. Późnie,j okazało się, że odpowiedział typ nr 2, który się nie zajmuje pomiarami.
Ale między czasie typ nr 4, który odczytał wiadomość, stwierdził, że nie będzie polemizował z kimś, kto się go pyta, czy go pojebało, ponieważ nie chce rozwijać dywagacji na temat pojebania, szczególnie, że kwestia stanu psychologicznego przekracza jego wiedzę praktyczną, a dalsze drążenie tematu wymagało by konsultacji z psychiatrą, jeśli nie biegłym. To są koszty, ponieważ biegli psychiatrzy mają swoje stawki. Także uważam, że drążenie tematu jest mało sensowne, bo kwestia pojebania, tu przepraszam, ale nie znam odpowiedniego sformułowania medycznego, daleko odbiega od istoty problemu. Sam bym tego nie drążył dalej. Gorzej było by, jeśli takich maili odebrał bym w ciągu dnia, nie wiem, z 10? Tu już bym się poważnie zastanowił. A czy oni może nir mają racji? Jeśli 10 osób mówi mi, że mnie pojebało, to udał bym się do specjalisty, aby stan faktyczny stwierdził. Wszakże jakikolwiek stopień pojebania, czy jak to zwą w medycynie, sugeruje mi potrzebę leczenia, zażywania leków, bądź udania się.na terapię.
Sam, że względu na ograniczone fundusze, staram się ignorować takie sugestie. Jedna z czy 2 są niegroźne. Jeśli jednak zbierze się ich sporo, szczególnie jednego dnia, to ograniczając ewentualne koszty leczenia, odcinam się od tych sugestii. Wszakże zamiast na lekarza od pojebania, wolę wydać te pieniądze na sprzęt wędkarski. Ileż radości więcej da mi nowy kijek do dalekich rzutów, niż wysłuchiwanie, że osobowość dwubiegunowa, pozwala innym stwierdzić, że na codzień jestem normalnym, pogodnym, wychowanym człowiekiem, a jak wchodzę w świat internetowych korelacji, to mnie pojebało. Nawet nie wyobrażam sobie, co stwierdził by specjalista, gdyby zdiagnozował osobowość wieloraką, o podłożu maniakalno depresyjnym. Wtedy to już był bym wielokrotnie totalnie pojebany.
A najbardziej boje się, co by powiedziała moja babcia, która jest dla mnie wzorem, tego starszego, dobrego wychowania. Chyba by stwierdziła, że mnie totalnie pojebało i zablokowała mnie na fejsbuku

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Ale ktoś kto jest pojebany sam o tym fakcie może nie wiedzieć. W szpitalu psychiatrycznym w Bełchatowie ciągle ktoś się gania wokół szpitala sam ze sobą. (osobiście widziałem). Ktoś kto ma nikłą wiedzę o pojebaniu nie rozpozna czy ktoś jest pojebany bo ma coś z głową czy pojebany bo brak mu wiedzy na temat ogólnie przyjętych norm. Dlatego Marcin jak ktoś Cię nazwie pojebanym to nie znaczy, że ma rację bo może sam jest pojebany, albo jest zwykłym chamem.


Chub

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3194 dnia: 08.05.2019, 08:17 »
Ogólnie na plus, że nam się pochwaliłeś co im napisałeś.
Ludzie często "zapominają" o tak "drobnych" szczegółach opisując swoje traumatyczne przeżycia dlatego ja bardzo często do takich narzekań podchodzę z dużym dystansem.
Cała reszta na minus tak się jakichkolwiek spraw nie załatwia z kimkolwiek no chyba , że ktoś Ci powie że jesteś pojebany wtedy to już też masz prawo go zbanować ;D ;D
W pierwszym zdaniu zaznaczyłeś, że wydałeś 900 zł a w tym samym czasie ktoś mógł wydawać 9900 więc chyba nie w tym rzecz.
Do tego w tym samym czasie na FB jak im pisałeś, że ich pojebało 1500 innych osób mogło pisać w bardziej interesującej sprawie więc z braku czasu i chęci na dodatkowe emocje pozbyli się nerwusa proste i zrozumiałe.
A z jakimi ludźmi mają też na pewno do czynienia mogę się spodziewać obserwując na co dzień np. na drogach i wiedząc też choćby jakie tutaj "modele" są na tym forum.
Na przyszłość zalecam mniej emocjonujące podejście to też są ludzie sam tam zostawiłem górę pieniędzy nie będę pisał ile sam się boję tej kwoty :P Wszelkie sprawy załatwiam bezpośrednio z nimi nie latam po forach i wychodzi mi to na dobre. Jestem tak zadowolony z tego sklepu, że często kupuje z jakiejś lojalności mimo, że w innych miejscach jest taniej. Skutkuje to potem tym, że przy sprzedaży "zatroskani inteligenci nie zainteresowani zakupem"podsyłają Ci potem linki do jakichś multifishing w których pewnie nic nie kupują ale fajna opcja do zbijania ceny bo nie wpadną, że ktoś mógł kupić drożej( i nie jest to chęć zdarcia z forumowiczów) więc nie odda za pół darmo produktu bo jakiś tam sklep sobie promocje robi... Także ten podsumowując zalecam bardziej "ciepłe" podejście przy załatwianiu wszelkich spraw a na pewno finał będzie bardziej pozytywny a tak niestety jesteś na liście ale tej czarnej - na przyszłość niestety tak to działa.