Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 801923 razy)

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3555 dnia: 04.02.2020, 12:36 »
W sumie - dobrze, nie ma przerzucania odpowiedzialności na innych. Każdy robi swoje i nie ma nieporozumień.
Kto zje...ł - stawia piwo ;)  ;D (ew.piecze ciasto)
 Jesteśmy tylko ludźmi, pomyłki mogą się zdarzać.
Górek, już wcześniej miał taki system.
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline S76

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 57
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3556 dnia: 04.02.2020, 14:27 »
A mnie się wydaje, że system karteczek z imionami osób pakujących to pokłosie grudniowej akcji z wędką kolegi Grzegorz88.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 027
  • Reputacja: 220
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3557 dnia: 04.02.2020, 14:34 »
A mnie się wydaje, że system karteczek z imionami osób pakujących to pokłosie grudniowej akcji z wędką kolegi Grzegorz88.
Bardziej to służy do szybszej weryfikacji przy użyciu monitoringu, nie muszą siedzieć cały dzień i patrzeć na video z każdym pracownikiem co pakował i komu.
Takie systemy działają na magazynach właśnie, gdy ktoś nowy pakuje z innego działu - w szczególności w okresie świątecznym (grudzień), gdzie bierze się kazdego ze sklepu, magazynu, produkcji do pakowania, bo tego jest po prostu tak dużo.

Z drugiej strony kolega z wędką zrobił aferę z niczego, lekko mu się poobijał pokrowiec i tyle. Fakt, że błąd zrobił sklep, który przyzwyczaił do solidnego zapakowania.

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3558 dnia: 04.02.2020, 15:28 »
Kontrola, sprawdzanie, monitoring... Cudne czasy nastały :facepalm: A gdzie zaufanie, empatia? Może ta karteczka to po prostu miły gest w stronę klienta, podziękowanie i pokazanie, że po drugiej stronie nie stoi jakiś robot, tylko (i aż) człowiek? :-\
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3559 dnia: 04.02.2020, 15:33 »
Fakt, że błąd zrobił sklep, który przyzwyczaił do solidnego zapakowania.

 Nie jest to błąd. Tylko pokazanie, że się da, pakować sprzęt w odpowiedni sposób. Przy czym, jest to poszanowanie sprzętu jak i pieniędzy(klienta) na, które pracujemy.
Dodam, że dzięki takiemu podejściu, jest, na pewno, mniej problemów ze zwrotami, dyskusjami, kłopotami sprzedawca - klient.
Kto, na tym wychodzi lepiej ?  Dwie strony :)
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 187
  • Reputacja: 139
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3560 dnia: 04.02.2020, 16:35 »
A mnie się wydaje, że system karteczek z imionami osób pakujących to pokłosie grudniowej akcji z wędką kolegi Grzegorz88.


Z drugiej strony kolega z wędką zrobił aferę z niczego, lekko mu się poobijał pokrowiec i tyle. Fakt, że błąd zrobił sklep, który przyzwyczaił do solidnego zapakowania.
Wsadź w neoprenowy pokrowiec wędke za którą zapłaciłeś 1400zł, a potem poobijaj troszkę ten pokrowiec :) nagraj filmik i podeślij mi na priv.
Będziesz dla mnie GOŚĆ z cojones! :)

Żeby nie było offa to ostatnio przyszły trzy paczki. Między innymi: Acolyte ultra float 13ft, Stradic 4000mhg, Daiwa Ballitic 4000, zanęty Marcela, kosz Acolyte, spławiki Drennana, żyłki Trabucco i jakieś tam drobiazgi.

Wszystko super zapakowane i zrealizowane :)


Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 265
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3561 dnia: 04.02.2020, 16:54 »
A mnie się wydaje, że system karteczek z imionami osób pakujących to pokłosie grudniowej akcji z wędką kolegi Grzegorz88.


Z drugiej strony kolega z wędką zrobił aferę z niczego, lekko mu się poobijał pokrowiec i tyle. Fakt, że błąd zrobił sklep, który przyzwyczaił do solidnego zapakowania.
Wsadź w neoprenowy pokrowiec wędke za którą zapłaciłeś 1400zł, a potem poobijaj troszkę ten pokrowiec :) nagraj filmik i podeślij mi na priv.
Będziesz dla mnie GOŚĆ z cojones! :)


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
. :bravo:
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 027
  • Reputacja: 220
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3562 dnia: 04.02.2020, 17:00 »
Kontrola, sprawdzanie, monitoring... Cudne czasy nastały :facepalm: A gdzie zaufanie, empatia? Może ta karteczka to po prostu miły gest w stronę klienta, podziękowanie i pokazanie, że po drugiej stronie nie stoi jakiś robot, tylko (i aż) człowiek? :-\
Hmm wyobraź sobie, że kupiłem w AD wiele wędek i miałem różne przypadki.
Raz wysłali mi z pękniętą przelotką...
Drugi raz wysłali mi speedcasta i po otwarciu tuby był tylko pokrowiec z szczytówkami... a wędka 900 zł kosztowała, ale na szczęście zawsze nagrywam filmy z unboxingu drogich rzeczy.

Są różne przypadki, a co do karteczek i podpisu to na fakturze dla sklepu z kompletacji i pakowania towaru również pracownik podpisuje się swoim nazwiskiem, numerem lub pieczątką - takie są standardy i ułatwiają później proces reklamacji w celu weryfikacji zamówienia na etapie pakowania.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 027
  • Reputacja: 220
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3563 dnia: 04.02.2020, 17:06 »
A mnie się wydaje, że system karteczek z imionami osób pakujących to pokłosie grudniowej akcji z wędką kolegi Grzegorz88.


Z drugiej strony kolega z wędką zrobił aferę z niczego, lekko mu się poobijał pokrowiec i tyle. Fakt, że błąd zrobił sklep, który przyzwyczaił do solidnego zapakowania.
Wsadź w neoprenowy pokrowiec wędke za którą zapłaciłeś 1400zł, a potem poobijaj troszkę ten pokrowiec :) nagraj filmik i podeślij mi na priv.
Będziesz dla mnie GOŚĆ z cojones! :)


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Hmm to wyobraź sobie, że zamówiłem speedcasta z AD i po otwarciu tuby był tylko pokrowiec ze szczytówkami. Wystarczy ?
Mogę Ci podać jeszcze przykład bata Maver freccia za 1400 zł, który został wysłany w spłaszczonej tekturze bez żadnej tuby tylko włożona :)
Jak dla mnie i wielu innych kolegów po prostu podszedłeś na wyrost do sprawy przez co zwracaliśmy Ci uwagę. Rozwiązałeś sprawę jak chciałeś i tylko się cieszyć.
Ja mam jeszcze inne kwiatki, gdzie wędki był tragiczne do mnie wysyłane, ale dochodziły cała i nie reklamowałem, że wędka może pęknąć itp podczas użytkowania.


Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3564 dnia: 04.02.2020, 17:20 »
Koledzy, temat był już przerabiany, po co robić znowu goowno burzę? :beer:
Adam

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3565 dnia: 04.02.2020, 18:00 »
Kontrola, sprawdzanie, monitoring... Cudne czasy nastały :facepalm: A gdzie zaufanie, empatia? Może ta karteczka to po prostu miły gest w stronę klienta, podziękowanie i pokazanie, że po drugiej stronie nie stoi jakiś robot, tylko (i aż) człowiek? :-\
Hmm wyobraź sobie, że kupiłem w AD wiele wędek i miałem różne przypadki.
Raz wysłali mi z pękniętą przelotką...
Drugi raz wysłali mi speedcasta i po otwarciu tuby był tylko pokrowiec z szczytówkami... a wędka 900 zł kosztowała, ale na szczęście zawsze nagrywam filmy z unboxingu drogich rzeczy.

Są różne przypadki, a co do karteczek i podpisu to na fakturze dla sklepu z kompletacji i pakowania towaru również pracownik podpisuje się swoim nazwiskiem, numerem lub pieczątką - takie są standardy i ułatwiają później proces reklamacji w celu weryfikacji zamówienia na etapie pakowania.

A jak to się ma do tego co napisałem? :facepalm:
Pozdrawiam,
Maciek

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 027
  • Reputacja: 220
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3566 dnia: 04.02.2020, 19:05 »
Kontrola, sprawdzanie, monitoring... Cudne czasy nastały :facepalm: A gdzie zaufanie, empatia? Może ta karteczka to po prostu miły gest w stronę klienta, podziękowanie i pokazanie, że po drugiej stronie nie stoi jakiś robot, tylko (i aż) człowiek? :-\
Hmm wyobraź sobie, że kupiłem w AD wiele wędek i miałem różne przypadki.
Raz wysłali mi z pękniętą przelotką...
Drugi raz wysłali mi speedcasta i po otwarciu tuby był tylko pokrowiec z szczytówkami... a wędka 900 zł kosztowała, ale na szczęście zawsze nagrywam filmy z unboxingu drogich rzeczy.

Są różne przypadki, a co do karteczek i podpisu to na fakturze dla sklepu z kompletacji i pakowania towaru również pracownik podpisuje się swoim nazwiskiem, numerem lub pieczątką - takie są standardy i ułatwiają później proces reklamacji w celu weryfikacji zamówienia na etapie pakowania.

A jak to się ma do tego co napisałem? :facepalm:

Są różne przypadki, a co do karteczek i podpisu to na fakturze dla sklepu z kompletacji i pakowania towaru również pracownik podpisuje się swoim nazwiskiem, numerem lub pieczątką - takie są standardy i ułatwiają później proces reklamacji w celu weryfikacji zamówienia na etapie pakowania. :facepalm:

Jak ktoś uważa, że paczka jest więcej razy przerzucana niż 5-6x to pogratulować, bo niektórzy tutaj myślą, że paczka cały czas jest rzucana aż do momentu doręczenia...
Nie, paczka sobie spokojnie leży i tyle.
A najlepszy przykład to ostatni z życia, kupiłem sobie płytę indukcyjną używaną z olx, gość mi ją wysłał po kartonie z pizzy. Tak, po kartonie z pizzy i wiecie co? Doszła cała. A tydzień wcześniej żona zamówiła z allegro nową i doszła potrzaskana fabrycznie zapakowana w styropiany, kartony.

Co do drapieżnika to tak jak pisałem wcześniej. Uważam, że niepotrzebnie produkują folię i zanieczyszczają planetę, bo wszystko, ale to wszystko owijają w bąbelki, gdzie świat stara się rezygnować z plastiku i uważam, że pakowanie zanęty w bąbelki to głupota.

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3567 dnia: 04.02.2020, 20:30 »
Kontrola, sprawdzanie, monitoring... Cudne czasy nastały :facepalm: A gdzie zaufanie, empatia? Może ta karteczka to po prostu miły gest w stronę klienta, podziękowanie i pokazanie, że po drugiej stronie nie stoi jakiś robot, tylko (i aż) człowiek? :-\
Hmm wyobraź sobie, że kupiłem w AD wiele wędek i miałem różne przypadki.
Raz wysłali mi z pękniętą przelotką...
Drugi raz wysłali mi speedcasta i po otwarciu tuby był tylko pokrowiec z szczytówkami... a wędka 900 zł kosztowała, ale na szczęście zawsze nagrywam filmy z unboxingu drogich rzeczy.

Są różne przypadki, a co do karteczek i podpisu to na fakturze dla sklepu z kompletacji i pakowania towaru również pracownik podpisuje się swoim nazwiskiem, numerem lub pieczątką - takie są standardy i ułatwiają później proces reklamacji w celu weryfikacji zamówienia na etapie pakowania.

A jak to się ma do tego co napisałem? :facepalm:

Są różne przypadki, a co do karteczek i podpisu to na fakturze dla sklepu z kompletacji i pakowania towaru również pracownik podpisuje się swoim nazwiskiem, numerem lub pieczątką - takie są standardy i ułatwiają później proces reklamacji w celu weryfikacji zamówienia na etapie pakowania. :facepalm:

Jak ktoś uważa, że paczka jest więcej razy przerzucana niż 5-6x to pogratulować, bo niektórzy tutaj myślą, że paczka cały czas jest rzucana aż do momentu doręczenia...
Nie, paczka sobie spokojnie leży i tyle.
A najlepszy przykład to ostatni z życia, kupiłem sobie płytę indukcyjną używaną z olx, gość mi ją wysłał po kartonie z pizzy. Tak, po kartonie z pizzy i wiecie co? Doszła cała. A tydzień wcześniej żona zamówiła z allegro nową i doszła potrzaskana fabrycznie zapakowana w styropiany, kartony.

Co do drapieżnika to tak jak pisałem wcześniej. Uważam, że niepotrzebnie produkują folię i zanieczyszczają planetę, bo wszystko, ale to wszystko owijają w bąbelki, gdzie świat stara się rezygnować z plastiku i uważam, że pakowanie zanęty w bąbelki to głupota.

Widać, ze niektórzy są przed okresem, wariują i próbują rozkręcić gownoburze
Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3568 dnia: 04.02.2020, 20:53 »
A ja pochwalę drapieżników. Zamówiłem część produktów ze stałej oferty, trochę z promocji, a kilka na specjalne zamówienie. Wszystko w dobrych cenach i z bardzo rzeczową obsługą. Nawet jak pomyliłem numery części rzeczy sprowadzanych na zamówienie, to zwrot i zamówienie nowych przebiegł szybciutko i bezboleśnie.

Offline Tomek81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 843
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3569 dnia: 04.02.2020, 21:06 »
Sklep jest 10/10 nie mam większych uwag.

Jest tylko jedna rzecz która moim zdanie zaczyna trochę odstawać. Już chyba o tym wspominałem ale stronka sklepu nie jest najwyższych lotów.
Trochę za często cała się przeładowuje i gubię z oczu kontekst menu gdzie byłem.
Jest za wąska (nie wykorzystuje szerokich ekranów)

Ktoś podawał kiedyś jak powinna wyglądać fajna stronka sklepu, z mojej strony mogę wskazać na www.rockworld.pl

Drapek mam nadzieje ze coś z tym robicie, w końcu ta stronka to faktyczny sklep w którym spędzamy czas i może być  przyjemniej :)

Tomek