Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 801747 razy)

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4830 dnia: 12.01.2022, 08:35 »
Po0nieważ to wątek o sklepie więc napisałem swoją opinie i przemyślenia.
 
Nie mam bólu dupy - jak napisałem - zwisa mi kto gdzie kupuje... jestem na tyle tolerancyjny, że uważam że to jego sprawa i nawet nie wspomniałem gdzie ja robię zakupy.
- cytat poniżej


Drapieżnik trochę jest z tyłu..., ale mi generalnie zwisa kto gdzie kupuje.


A zaraz zniknie, bo już znikały moje posty i nie naruszały regulaminu między innymi z tego wątku.

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 551
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4831 dnia: 12.01.2022, 09:04 »


Ja tak piszę za każdym razem, gdy ktoś palnie, że karty są drogie przez Bitka.
Aż ciężko uwierzyć, że kopiesz ETH, skoro tak napisałeś.
A ja myślę właśnie odwrotnie niż Ty, bo uważam, że to Bitcoin reguluje ceny kart graficznych.
Jak spadał BTC to wszystko zanim leciało wraz z cenami kart. Nigdy nie było innej kryptowaluty, która by potrafiła pociągnąć ten rynek samodzielnie.

A, od tej strony na to patrząc, to oczywiście i bezapelacyjnie masz rację :thumbup:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 261
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4832 dnia: 12.01.2022, 09:41 »
Pytanie całkiem życiowe....

Nie wiecie czemu w drapieżniku nie da się kupić z opcją za pobranie ???
Maciek

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4833 dnia: 12.01.2022, 11:00 »
Panowie, mielenie ciągle tego samego...
Niech każdy robi jak chce, pieczywo też kupujemy w różnych sklepach, ale najczęściej w ulubionej piekarni, bo jest świeże, smaczne, bo lubimy sprzedawczynię etc.
Drapieżnik to bardzo dobrze prowadzony sklep wędkarski i tu nie ma co dyskutować, marketing szeptany jest jedną z form marketingu i to w dodatku jedną z lepszych form, bo nie ma nic lepszego od zadowolonego klienta, który poleci sklep dalej. Czy to nagonka? Uważam, że nie. Bo nawet jak mi kumpel poleci Drapieżnika, to mogę ALE NIE MUSZĘ tam kupić, ale wiem też, że skoro poleca mi kolega, to mogę tam bez obaw zostawić swoje pieniądze, co w obecnej sytuacji wysypu fejkowych sklepów jest również bardzo ważne.
Kwestia cen jest drugorzędna bo te reguluje sam sklep, skoro czynnie uczestniczy w sponsorowaniu zawodów, teamów itd, to wiadomo, ze robi to  z wypracowanych zysków, więc tak ma skalkulowane ceny by dalej być rentownym. Jest w sieci kilka bardzo dobrych wędkarskich, więc po prostu cieszmy się z tego, że mamy wybór, a nie komentujmy, że sklep jest "drogi" bo to dla każdego oznacza coś innego, jednych nie stać zapłacić za wędkę 30zł drożej niż u konkurencji, a inni płacą uważając to za uczciwą cenę, bo wiedzą, że dotrze zgodnie z ustaleniami, jak się nie spodoba to nikt nie będzie marudził itd.
Odmówić nie można jednego-Drapieżnik jest bardzo przemyślanym zarówno sklepem jak i pomysłem na biznes, cała reszta to detale. Skoro klientów przybywa, to oznacza, że ceny jednak nie są za wysokie, a dzięki takiemu rozwiązaniu można aktywnie uczestniczyć w działalności wędkarskiej braci, typu organizacja czy sponsoring zawodów, co też jest jednym z czynników pozyskiwania klientów. Osobiście kupuję w różnych sklepach i kibicuję każdemu, który prowadzi sprzedaż na wysokim poziomie zaspokajając nasze potrzeby.

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 515
  • Reputacja: 200
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4834 dnia: 12.01.2022, 13:33 »
Pytanie całkiem życiowe....

Nie wiecie czemu w drapieżniku nie da się kupić z opcją za pobranie ???

Widocznie klienci ich nauczyli, że nie warto oferować wysyłki za pobraniem. Drugą sprawa to muszą czekać na pieniądze od firmy kurierskiej.

Offline mar_70

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 12
  • Lokalizacja: Lubaczów
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4835 dnia: 12.01.2022, 13:38 »
Ja mam dostępną opcję:
Kurier GLS pobranie
(1-2 dni robocze) – PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Pzdr
Pozdrawiam Marek

Offline Trissot

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bełchatów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4836 dnia: 12.01.2022, 13:47 »
Potwierdzam, również zamawiałem za pobraniem bez większych problemów poprzez GLS.

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 849
  • Reputacja: 313
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4837 dnia: 12.01.2022, 14:12 »
Panowie, mielenie ciągle tego samego...
Niech każdy robi jak chce, pieczywo też kupujemy w różnych sklepach, ale najczęściej w ulubionej piekarni, bo jest świeże, smaczne, bo lubimy sprzedawczynię etc.
Drapieżnik to bardzo dobrze prowadzony sklep wędkarski i tu nie ma co dyskutować, marketing szeptany jest jedną z form marketingu i to w dodatku jedną z lepszych form, bo nie ma nic lepszego od zadowolonego klienta, który poleci sklep dalej. Czy to nagonka? Uważam, że nie. Bo nawet jak mi kumpel poleci Drapieżnika, to mogę ALE NIE MUSZĘ tam kupić, ale wiem też, że skoro poleca mi kolega, to mogę tam bez obaw zostawić swoje pieniądze, co w obecnej sytuacji wysypu fejkowych sklepów jest również bardzo ważne.
Kwestia cen jest drugorzędna bo te reguluje sam sklep, skoro czynnie uczestniczy w sponsorowaniu zawodów, teamów itd, to wiadomo, ze robi to  z wypracowanych zysków, więc tak ma skalkulowane ceny by dalej być rentownym. Jest w sieci kilka bardzo dobrych wędkarskich, więc po prostu cieszmy się z tego, że mamy wybór, a nie komentujmy, że sklep jest "drogi" bo to dla każdego oznacza coś innego, jednych nie stać zapłacić za wędkę 30zł drożej niż u konkurencji, a inni płacą uważając to za uczciwą cenę, bo wiedzą, że dotrze zgodnie z ustaleniami, jak się nie spodoba to nikt nie będzie marudził itd.
Odmówić nie można jednego-Drapieżnik jest bardzo przemyślanym zarówno sklepem jak i pomysłem na biznes, cała reszta to detale. Skoro klientów przybywa, to oznacza, że ceny jednak nie są za wysokie, a dzięki takiemu rozwiązaniu można aktywnie uczestniczyć w działalności wędkarskiej braci, typu organizacja czy sponsoring zawodów, co też jest jednym z czynników pozyskiwania klientów. Osobiście kupuję w różnych sklepach i kibicuję każdemu, który prowadzi sprzedaż na wysokim poziomie zaspokajając nasze potrzeby.

Myślę, że wpis carl23 powinien być podsumowaniem tej całej "afery koperkowej", która się rozpętała wokół tytułowego sklepu.
Osobiście nie rozumiem "bólu tylnej części ciała" niektórych Użytkowników, ale cóż - to mój problem. Robię zakupy w różnych sklepach (zarówno stacjonarnych jak i internetowych) i chcę być należycie obsłużony. A to, że Drapieżnik zawiesił bardzo wysoko poprzeczkę w kwestii obsługi klienta - chwała im za to. To tylko spowoduje, że konkurencja będzie musiała dorównywać jakością obsługi.
Niektórzy w dalszym ciągu uważają, że nie ma wolności wyboru, że są skazani "na jedyny słuszny wybór". Nie Szanowni Użytkownicy, nie jesteśmy skazani. Mamy wolny wybór, wolną rękę i możemy kupować gdzie chcemy. A jeśli się jednemu z drugim nie podoba, to dlaczego bijecie pianę? Wasze ego idzie w górę? A może to frustracja niemożliwością wyjazdu nad wodę, na ryby?
Mi nie odpowiada jakość obsługi w sklepie "gliny..." i nie robię tam zakupów. Nie odpowiada mi podejście jednego sklepu z Gliwic i też tam nie kupuję. Naprawdę - nie odpowiadają ci jeden z drugim ceny w D. - no po prostu tam nie kupuj. Proste jak konstrukcja cepa.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline Boski86

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4838 dnia: 12.01.2022, 16:58 »
Nowości w drapieżniku, przynęty i zanęty firmy promix, co myślicie ?

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 261
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4839 dnia: 12.01.2022, 17:00 »
Potwierdzam, również zamawiałem za pobraniem bez większych problemów poprzez GLS.

Wyczyściłem historie i ciasteczka i gra wszystko.
Maciek

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4840 dnia: 12.01.2022, 19:14 »
Nowości w drapieżniku, przynęty i zanęty firmy promix, co myślicie ?

Widać kolejna firma mocno idzie w kierunku węgierskim. Wydaje się, że waftersy podobne jak Maros to plus bo fajnie pracują ale minus taki, że to szybko może stać się kamieniem.
Podoba mi się miks green. Wydaje się, że bez zapychaczy zbędnych jest. Cenowo wyżej niż Sonu ale wg mnie warto potestować. Tym bardziej, że namaczanie 2/1 będzie :) Pytanie jak to będzie puchnąć i wabić ryby.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline flowgrid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 514
  • Reputacja: 218
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4841 dnia: 12.01.2022, 20:22 »
...Pytanie jak to będzie puchnąć i wabić ryby.
No właśnie. Przy części method mixów jest wyraźnie napisane, że nie zawieraj mączek rybnych.
Marcin

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4842 dnia: 12.01.2022, 20:28 »
...Pytanie jak to będzie puchnąć i wabić ryby.
No właśnie. Przy części method mixów jest wyraźnie napisane, że nie zawieraj mączek rybnych.

Chodziło mi o ten mączkowy. Co do tych innych za 16/20 PLN napisałem do drapieżców, bo opis mówi mało wody a dozowanie takie jak Sonubaits więc coś nie halo chyba :) no i niektóre zanęty mają w składzie trochę pelletu halibutowego a napisane potem jest brak mączek rybnych. Wydaje mi się,  że ten składnik mączki akurat ma.

https://sklepdrapieznik.pl/zanety-promix/77091-zaneta-promix-premium-method-mix-800g-green-rybny.html
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 878
  • Reputacja: 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4843 dnia: 17.01.2022, 07:06 »
W piątek odebrałem paczkę z paczkomatu, kilka pierdół do uzbrojenia Cuzo w tym polecana tacka Traper Concurs, wszystko super ale tacka akurat okazała się pęknięta, wysłałem maila z dwoma zdjęciami w sobotę, chwile temu dostałem maila od drapieżców, że nowa tacka idzie do mojego paczkomatu, i ten miły gest w postaci karty podziękowaniowej z osobiście wpisanym imieniem osoby przygotowującej paczkę :) Może i na allegro znalazłbym część rzeczy 5zł taniej, ale za te 20zł oszczędności życia sobie nie ułożę za to mam obsługę na najwyższym poziomie.
Dzierżno uzależnia

Offline lendzik

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Chojnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4844 dnia: 21.01.2022, 17:19 »
Od dziś kolejne rabaty w Drapieżniku - Maros i Flagman -20% - tylko w przypadku Marosa mam problem , dosłownie dwa dni temu wrzuciłem sobie w koszyk kilka zanęt  takich jak Maros series XXl za 14,90 1kg, Maros serie walter za 14,9 i serie Walter feeder bream 2 kg za 22,90zł a tu dziś Promocja -20% tylko że ceny już inne i oczywiście wyższe i nawet po rabacie -20% wychodzi mnie więcej niż dwa dni temu po moim zwykłym rabacie -11% - Szalone promocje dosłownie! >:O Ja dziękuję za taki rabat !
Catch & Release