Autor Wątek: Gorek TV  (Przeczytany 43071 razy)

Offline koks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #30 dnia: 05.04.2015, 21:42 »
Ja go bynajmniej za przecietniaka nie uwazam a jak juz wspomniano - szacun za dzielenie sie wiedza. A to, ze przy okazji reklamuje swoj biznej - tak sie robi biznes w dzisiejszych czasach i chwala mu za to.


Offline gregorio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 693
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kołobrzeg
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #31 dnia: 05.04.2015, 21:49 »
Po za tym szacun bo dzieli się swoją wiedzą,a że leży też to w jego interesie to wszyscy mamy z tego korzyść,gliny natura tez fajnie się reklamuje,Lorencowi się jakoś nie chce zrobił cztery filmy z reklamą i starczy ,więcej takich przeciętniaków

stas1 co do tego tekstu na temat P.Lorenca to się mylisz , w poznaniu było jego show po czym powstał film cztero godzinny  na temat połowu tyczką, odległościówka, zanęt itp. tu masz link:
http://www.sklep.jbfilmowanie.pl/?30,piotr-lorenc-show-2011
Grzegorz > Kołobrzeg

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #32 dnia: 05.04.2015, 21:52 »
Nigdzie się z tym nie spotkałem,przepraszam pana P.Lorenca :beg: tylko Kacper dzieli się wiedzą za darmo
Staś
Klasyczny Feeder

Offline gregorio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 693
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kołobrzeg
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #33 dnia: 05.04.2015, 21:53 »
Jak coś to naprawdę polecam, bardzo dobry film 8)
Grzegorz > Kołobrzeg

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #34 dnia: 05.04.2015, 21:55 »
Mam jego film z Wrocławia właśnie ale to dawna produkcja
Staś
Klasyczny Feeder

Offline koks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #35 dnia: 05.04.2015, 22:39 »
tylko Kacper dzieli się wiedzą za darmo

 :thumbup:

nic dodac nic ujac.

Offline Dyzma

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 515
  • Reputacja: 183
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #36 dnia: 06.04.2015, 07:00 »
tylko Kacper dzieli się wiedzą za darmo
A może chodzi o reklamie swoich produktów

 :thumbup:

nic dodac nic ujac.
Krzysztof

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 692
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #37 dnia: 06.04.2015, 08:39 »
Gdyby Kacper nie miał biznesu związanego z wędkarstwem, to by nie robił raczej filmów. Nie wiem czy by znalazł operatora, który za darmo wykonuję taką funkcję. Wiem coś o tym... :D

Myślę jednak, że nie ma mu co zarzucać takiego faktu. Facet z tego żyje, korzystają na tym obydwie strony. Lorpio to inna trochę sprawa, on handluje nie tylko swoim towarem. Dlaczego miałby robić filmy? Zarabia sporo mając swój biznes i taka forma własnej reklamy nie jest mu potrzebna.

Co do dzielenia się wiedzą - polska scena wyczynowa to swojego rodzaju zamknięte środowisko, nie dla każdego. Ja pamiętam jeszcze jak 5-6 lat temu trudno było o konkretne informacje. Masa zawodników strzegła swojej wiedzy niczym smok Smaug skarbów w Hobbicie. Teraz wreszcie następuje uwolnienie, powoli sami wyczynowcy widzą, że często nie są już najlepsi - i na takiej komercji mogą często schować sobie tyczkę 'w buty' - bo ktoś obok z feederem łowi o wiele lepiej. 

Jednym z przykładów dziwnej polskiej 'sceny' były dla mnie artykuły w WMH z zakresu spławika. Dwóch wyczynowców, o niewątpliwych umiejetnościach, pisało artykuły o tyczce (piszą nadal). Co ciekawe - wiele z tych informacji była kierowana w próżnię. Bo tyczkarze wiedzą zazwyczaj to co w artykułach było, zaś nie tyczkarze tyczek nie mają i albo nie rozumieją treści lub nie mają jej jak wykorzystać. A dla setek tysięcy potencjalnych spławikowców informacji podstawowych nie było. Nie czarujmy się - wyczynowcy raczej WMH nie kupują. Zamiast informacji jak łowić szybko i skutecznie wciąż były 'mielone' gliny, jokersy, kosze, odleglościówki. Co zresztą nie dziwi, bo tak łowią autorzy (nie mam do nikogo pretensji jakby co - pokazuję pewien 'aspekt').

Teraz już nastąpiło uwolnienie informacji, wielu wędkarzy ma ich tak wiele, że za chwilę sami już będą ich źródłem (już są), ucząc się wielu rzeczy i szlifując swój warsztat.

Co do wędkarskiej filantropii i robienia czegoś za darmo. Często się nie da robić czegoś dobrze, wkładac w to masę czasu i serca, nie mając z tego nic, lub majac jedynie gratyfikację w postaci samospelnienia. W UK to normalne. Niech ktoś pokaże mi film robiony nie przez jakąś firmę, lub w celu wyłącznie dydaktycznym. Myślę, że nie ma w tym nic złego - bo to tak jakby żądać aby ktoś wykonywał jakąś pracę i rozdawał jej owoce za darmo. Każdy z nas praktycznie chodzi do pracy, za co dostaje pieniądze, same pochwały chyba by nie wystarczyły... :D

Kacper robi bardzo dobre firmy, adresuje je do wyczynowców, tych młodszych, uczących się, pokazuje nowe podejście do tematu, nie ma dziwne, że nie po drodze mu z PZW i ich sztywnymi regułami, zawodami o pietruszkę... Obu dalej tak sie działo!


Lucjan

Offline musashi

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #38 dnia: 06.04.2015, 08:45 »
Kacper górecki jest świetnym zawodnikiem.Jego filmy są według mnie skarbnicą wiedzy.Poza tym jest to nieliczny osobnik
z grupy zawodników ,,zawodowców,,,który w sposób przystępny dzieli się wiedzą.Poza nim tylko Zbyszek Milewski ,notabene
przyjaciel Kacpra występujący w kilku jego  produkcjach, też zdecydował się uchylić  nieco,,rąbka tajemnicy,,.Reszta wyczynowców w zdecydowanej większości to świat zamknięty,w relacjach z zawodów  tylko dziwne miny,półsłówka a wręcz arogancja  i niechęć     (i mówię tu wywiadach już po zawodach).

Offline musashi

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #39 dnia: 06.04.2015, 08:50 »
Luk zgadzam się z Tobą w 100% ,polska prasa wędkarska dla mnie nie ma żadnej wartości,oprócz reklam i dziwnych bezwartościowych tekstów oderwanych id rzeczywistości nic ogólnie tam nie ma-a jeśli już, to pojawiają się tylko nieliczne
perełki.

Offline Maro81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 966
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Drennan
  • Lokalizacja: Wroclaw
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #40 dnia: 28.04.2015, 00:01 »

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #41 dnia: 28.04.2015, 05:46 »
Oglądałem wczoraj , jak zawsze dobra produkcja Kacpra
Krzysztof

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #42 dnia: 28.04.2015, 07:51 »
I to jest to :D
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Maro81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 966
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Drennan
  • Lokalizacja: Wroclaw
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #43 dnia: 28.04.2015, 11:52 »
Kacper potrafi sie dostosowac do trudnych warunkow wedkowania,z tym trzeba sie liczyc startujac w zawodach gdzie mozna wylosowac ciezkie stanowisko.

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gorek TV
« Odpowiedź #44 dnia: 28.04.2015, 11:59 »
Pogody również na zawody nie zamówimy, trzeba umieć łowić w różnych warunkach
Krzysztof