Autor Wątek: Rzeka Jeziorka  (Przeczytany 2782 razy)

Offline Kinior

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 118
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Rzeka Jeziorka
« dnia: 18.06.2017, 18:13 »
Hej, Żona zabiera mnie  na 3 dniowy  wypoczynek do Miejscowości Wilczoruda niedaleko Pniew.
Podobno przy domku płynie ta rzeczka. Czy ktoś może coś więcej napisać ?? może ktoś był ?? w internecie coś jest ale skąpo :)
Dziękuję wszystkim za pomoc.
Marcin

Mazovia Fishing Team

Offline mariusz420

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wody PZW Radom
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rzeka Jeziorka
« Odpowiedź #1 dnia: 18.06.2017, 19:12 »
Cześć :) Łowiłem kiedyś na Jeziorce ze dwa razy na wysokości Grójca. Płotka i okoń na pewno były. Podobno i szczupak pływał. Niestety nie wiem jak to aktualnie wygląda, ale podobno pstrąga tęczowego i potokowego można nadal spotkać - rzeka na tym odcinku jest zdaje się zaliczana do wód górskich. Ogólnie mała rzeczka. Pewnie będzie ciężko o grubszą rybę, ale próbować warto. Jak coś, to będziesz niedaleko łowiska w Osieczku. Tam o rybę zdecydowanie łatwiej - jest tam zalew na rzece należący do pzw i chyba 2 prywatne stawy należące do pobliskiej restauracji/hotelu.

Offline flowgrid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 503
  • Reputacja: 215
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rzeka Jeziorka
« Odpowiedź #2 dnia: 25.02.2023, 15:24 »
Odgrzewam kotleta. Łowił może ktoś ostatnio na Jeziorce przy ujściu do Wisły?
Marcin

Offline pit1984

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 002
  • Reputacja: 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rzeka Jeziorka
« Odpowiedź #3 dnia: 27.02.2023, 08:42 »
Byłem pomiędzy Piasecznem a Konstancinem woda jest wysoka i niesie dużo syfu. Na wypuszczankę z chlebem miałem jedno branko jakiejś drobnicy i to tyle na 3 godziny łażenia. Uważaj pod nogi bo jest pokopane dużo dziur przez bobry a teraz nad brzegiem stoi woda i nie widać czy to kałuża czy jama. Łatwo skręcić nogę. Jak się utrzyma stan wody to w przyszły weekend pojadę na ujście
FEEDER KLUB MAZOWSZE

Offline PrzemekM

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 150
  • Reputacja: 115
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Piaseczno
Odp: Rzeka Jeziorka
« Odpowiedź #4 dnia: 27.02.2023, 10:11 »
Witaj,

ostatnio jestem co niedziela na Jeziorce w okolicach Piaseczna. Ryby są imponujące jak na taką małą rzeczkę.
Wczoraj na chlebek 3 Jazie (48cm, 46cm i 43cm) Był jeszcze jeden największy ale spiął się.
Podejrzewam że gdybym więcej czasu poświecił na wędkowanie a nie usuwanie lodu z przelotek wynik byłby zdecydowanie lepszy.
pozdrawiam
PrzemekM

Offline radek D

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mów mi Radek
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Rzeka Jeziorka
« Odpowiedź #5 dnia: 08.03.2023, 15:05 »
To i ja się pochwalę. ;) Mój debiut na forum. :fish: Kleń około 35 cm , :narybki: z Jeziorki, okolice Głoskowa. Złowiłem go 15 stycznia na przepływankę, na chlebek tostowy.