Autor Wątek: Witamy wszystkich Feeder Maniaków  (Przeczytany 47669 razy)

Offline Bartek.B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #15 dnia: 21.09.2017, 10:40 »
Z inicjatywą i przedsięwzięciem nosiliśmy się już od dłuższego czasu. Do startu, jak to zawsze w życiu bywa był potrzebny impuls. Cele ustawiliśmy sobie jasno. 1. Jakość, 2. Jakość , 3 Jakość. W zalewie stron nie oferujących niczego ( nie mam tu na myśli SiG :) ) stwierdziliśmy, że jest potrzeba i zapotrzebowanie na taką stronę i zadziałaliśmy szybko. Jako wędkarze mamy spore pole do popisu, mnóstwo jezior, Odra, Kanał Ciepły czy wody morskie, o komercjach nawet nie wspominam.  Cieszy nas niezmiernie fakt, iż największe zainteresowanie wzbudziliśmy u młodych osób, które szukają informacji i chcą się rozwijać. Jest to nasz jeden z głównych celów. Promocja etycznego i profesjonalnego wędkarstwa u młodych ludzi. Jak czasu starczy na pewno zawitamy do Gdańska bo z Mardead umawiam się od zlotu :) Jeśli ktoś ma ochotę na publikację jakiegoś fajnego merytorycznego artykułu, opisu łowiska lub innej inicjatywy na naszej stronie czy grupie jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Offline Czarek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 550
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • FKM
    • Galeria
    • FKM
  • Lokalizacja: Wawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #16 dnia: 21.09.2017, 17:25 »
Gratulacje i powodzenia!!
Tak jest. W kupie siła :D
Pozdrowienia
Czarek FKM

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #17 dnia: 21.09.2017, 18:24 »
Niech moc będzie z Wami :D

Offline Bartek.B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #18 dnia: 21.09.2017, 19:25 »
Dziękujemy Panowie i nie ukrywam, że liczymy również na Was :)

Offline JacekB

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 634
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #19 dnia: 21.09.2017, 23:21 »
Witam ostatnio w kluczewie obserwowałem was z drugiego brzegu i i powiem szczerze że tylko wy i tylko my z kolegą łapaliśmy ryby było was więcej to daliście nam szkołę wędkarską aczkolwiek u nas wylądował karpiszon o wadze 8100 i niewiem czy nie była to ryba dnia bo relacji na SIG nie widziałem z waszych połowów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Zembro

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 841
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: C-nów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #20 dnia: 22.09.2017, 07:15 »
Pozostaje życzyć powodzenia! :thumbup: :fishonhook:
-Paweł-

Offline bibosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfino
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #21 dnia: 22.09.2017, 07:56 »
Witam ostatnio w kluczewie obserwowałem was z drugiego brzegu i i powiem szczerze że tylko wy i tylko my z kolegą łapaliśmy ryby było was więcej to daliście nam szkołę wędkarską aczkolwiek u nas wylądował karpiszon o wadze 8100 i niewiem czy nie była to ryba dnia bo relacji na SIG nie widziałem z waszych połowów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na ostatnim wypadzie Bartek miał karpia 9kg, rano też ktoś podobnego wyciągnął. Jak będziecie następnym razem, podejdźcie pogadać, będzie miło Was poznać :) :thumbup:

Na SiG Bartek ma wrzucić krótką relację, ale wszystkich zdjęć nie da rady. Całość możesz zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/FeederManiak/
Pozdrawiam - Robert


Feeder Maniak
https://www.facebook.com/FeederManiak/

Offline JacekB

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 634
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #22 dnia: 22.09.2017, 11:44 »
Witam ostatnio w kluczewie obserwowałem was z drugiego brzegu i i powiem szczerze że tylko wy i tylko my z kolegą łapaliśmy ryby było was więcej to daliście nam szkołę wędkarską aczkolwiek u nas wylądował karpiszon o wadze 8100 i niewiem czy nie była to ryba dnia bo relacji na SIG nie widziałem z waszych połowów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na ostatnim wypadzie Bartek miał karpia 9kg, rano też ktoś podobnego wyciągnął. Jak będziecie następnym razem, podejdźcie pogadać, będzie miło Was poznać :) :thumbup:

Na SiG Bartek ma wrzucić krótką relację, ale wszystkich zdjęć nie da rady. Całość możesz zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/FeederManiak/
Nie chodziło mi o ostatni raz czyli tydzień temu tylko 2 jak wasza ekipa cała łowiła  a tydzień temu tylko Bartek wędkował a wy raczej tylko wszystko dokumentowaliścieszkoda tylko że tak udzielacie się tylko na FB nie każdy go ma lub chce mieć.Mimo to życzymy powodzenia bo pomysł przedni nawet przez wasz profil na FB rozważałem zarejstrowanie się ale w ostateczności odpuściłem bo pewnie zaniedbał bym swojego mistrza jakim jest SIG a tego raczej nigdy nie zrobię tu się urodziłem jako wędkarz od nowa pozdrawiamy i będziemy was obserwować z drugiego brzegu jak coś



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline bibosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfino
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #23 dnia: 22.09.2017, 12:13 »
Witam ostatnio w kluczewie obserwowałem was z drugiego brzegu i i powiem szczerze że tylko wy i tylko my z kolegą łapaliśmy ryby było was więcej to daliście nam szkołę wędkarską aczkolwiek u nas wylądował karpiszon o wadze 8100 i niewiem czy nie była to ryba dnia bo relacji na SIG nie widziałem z waszych połowów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na ostatnim wypadzie Bartek miał karpia 9kg, rano też ktoś podobnego wyciągnął. Jak będziecie następnym razem, podejdźcie pogadać, będzie miło Was poznać :)

Na SiG Bartek ma wrzucić krótką relację, ale wszystkich zdjęć nie da rady. Całość możesz zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/FeederManiak/
Nie chodziło mi o ostatni raz czyli tydzień temu tylko 2 jak wasza ekipa cała łowiła  a tydzień temu tylko Bartek wędkował a wy raczej tylko wszystko dokumentowaliścieszkoda tylko że tak udzielacie się tylko na FB nie każdy go ma lub chce mieć.Mimo to życzymy powodzenia bo pomysł przedni nawet przez wasz profil na FB rozważałem zarejstrowanie się ale w ostateczności odpuściłem bo pewnie zaniedbał bym swojego mistrza jakim jest SIG a tego raczej nigdy nie zrobię tu się urodziłem jako wędkarz od nowa pozdrawiamy i będziemy was obserwować z drugiego brzegu jak coś



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jacek, do tej pory udzielaliśmy się tylko na facebooku ponieważ inne rzeczy były bądź jeszcze są w przygotowaniu. Nie mamy zamiaru nikogo odciągać od SiG, wręcz przeciwnie, zamierzamy jak największą liczbę osób z facebooka zachęcić do rejestracji na forum. Wczoraj powstał dział Feeder Maniak na SiG i tutaj też będziemy zamieszczać informacje z naszej działalności. Wymagało to jednak pewnych ustaleń z Lucjanem i Moderatorami, aby nie robić samowolki. W trakcie budowy mamy również blog feedermaniak.pl, więc każdy znajdzie wgodny dla siebie sposób udzielania się w naszej grupie

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam - Robert


Feeder Maniak
https://www.facebook.com/FeederManiak/

Offline Bartek.B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #24 dnia: 22.09.2017, 13:08 »
Trochę Jacek sprecyzuję 😊  Na forum udzielamy się jak najbardziej i SiG jest naszym forum, któremu wiele zawdzięczamy. Z projektem Feeder Maniak wystartowaliśmy dopiero dwa tygodnie temu, więc siłą rzeczy nie mogło być dużo informacji na forum 😊  Tak jak napisał Robert musieliśmy uzyskać zgodę głównodowodzących i stąd pewna latencja w postach jako Feeder Maniak. Będziemy wspierać SiG gdzie się tylko da ponieważ mamy ogromny dług wdzięczności, jako wędkarze, ale również mamy tutaj wspaniałych przyjaciół. Zapraszamy następnym razem do bliższego poznania i wspólnych wypadów. 😊

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 853
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #25 dnia: 22.09.2017, 15:28 »
:bravo: Wy fajna inicjatywa jak bym mieszkał bliżej Was tez bym chciał należeć to tego grona wędkarzy. Powodzenia Panowie gratuluję pomysłu
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #26 dnia: 22.09.2017, 17:18 »
Siema
Krzysztof

Offline Bartek.B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #27 dnia: 22.09.2017, 17:58 »
Siema
Cześć Krzysiu. A Ty kiedy w końcu znajdziesz czas na ryby 😊

Offline JacekB

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 634
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #28 dnia: 25.09.2017, 22:37 »
Robert z Bartkiem pierwsze kroki z method feeder mieli niezbyt udane. Pierwszy kupiony pellet znanej polskiej firmy i próba przygotowania do podajnika. Zgodnie z wiedzą nabytą u Luka na filmach, zalaliśmy go w całości na 2 minuty. Następnie odsączenie wody i czekamy 30 minut aż pellet dojdzie do siebie. Jakież było nasze zdziwienie gdy okazało się, że konsystencja przypomina glinę, a nabity podajnik może leżeć w wodzie tydzień i jego zawartość zostanie nienaruszona. Dzisiaj się z tego śmiejemy, ale takich sytuacji było dużo więcej. Gdybyśmy znali wtedy jakąś osobę z większą wiedzą z pewnością oszczędziłoby nam to czasu i pieniędzy

Z większa wiedzą od Lucjana ???
Bo coś tu nie mogę zrozumieć niewiem jak to czytać dziwne to trochę takie słowa wstępu do Feeder maniaków

Offline bibosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfino
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #29 dnia: 25.09.2017, 22:42 »
Robert z Bartkiem pierwsze kroki z method feeder mieli niezbyt udane. Pierwszy kupiony pellet znanej polskiej firmy i próba przygotowania do podajnika. Zgodnie z wiedzą nabytą u Luka na filmach, zalaliśmy go w całości na 2 minuty. Następnie odsączenie wody i czekamy 30 minut aż pellet dojdzie do siebie. Jakież było nasze zdziwienie gdy okazało się, że konsystencja przypomina glinę, a nabity podajnik może leżeć w wodzie tydzień i jego zawartość zostanie nienaruszona. Dzisiaj się z tego śmiejemy, ale takich sytuacji było dużo więcej. Gdybyśmy znali wtedy jakąś osobę z większą wiedzą z pewnością oszczędziłoby nam to czasu i pieniędzy



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jacek chyba gdzieś wcięło Twoją wypowiedź, bo widzę tylko cytat mojego tekstu.
Pozdrawiam - Robert


Feeder Maniak
https://www.facebook.com/FeederManiak/