PRZYNĘTY i ZANĘTY > Przynęty

Obgryzione kulki proteinowe

<< < (2/4) > >>

Luk:

--- Cytat: Kozi w 10.08.2020, 10:16 ---Węgorz to raczej mięsożerca i padlinożerca.

--- Koniec cytatu ---

Kulki i pellety lubi, i miałem wielokrotnie okazję złowić je na te przynęty. Jednak w UK, nie w Polsce. Jest ich teraz tak mało u nas, że raczej bym wykluczał aby zajmowały się obgryzaniem komuś przynęt.

Mosteque:
Offtop:
Pływa tam coś ciekawego, czy wszystko już w łeb dostało? Bardzo ładna woda, tylko jak z rybostanem?

motov8:
Tak jak powyżej, wiem z własnego doświadczenia: rak lub sumik karłowaty.

Moskvicz:
Na tym łowisku łowiłem węgorze, więc na 100% tam są.
Użyłem popka żeby podnieść zestaw, haczyk leżał na dnie, a zestaw podniesiony - mimo to miękki halibut był obskubany.

Idąc waszym tropem spróbuję następnym razem założyć twardą kulkę o zapachu Homara z TB - w tym roku już się na to jeden misiek połakomił na innym łowisku. Może i tu będą efekty ;)

Mosteque: odkąd się sumiarze dowiedzieli, że pływa sum to był istny najazd...i suma już od 2 zasiadek żadnego nie widziałem/słyszałem. :( Trochę ryb było połapanych, ale sporo siedzi leśnych dziadków co wszystko według zasady "co na brzeg to w łeb". Karpik i amur powinny dalej pływać o ile nikomu innemu nie wzięły :P

Adrian:

--- Cytat: Moskvicz w 10.08.2020, 09:05 ---Macie pomysły co to może być? Średnio chce mi się wierzyć w raki w tej wodzie, ponieważ jest brudna i zaszlamiona (z 1m szlamu na dnie?). 

--- Koniec cytatu ---
Biologiem nie jestem ale u mnie w okolicy raki występują w kilku wodach i każda z nich to syf :D Więc tym bym się nie sugerował.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej