NAD WODĄ > Nasze wyniki nad wodą

Pyza na swojskich wodach 2021!

(1/19) > >>

Pyza:
Witam kolegów!
Oto w tym wątku będę wrzucał moje filmy znad wody. Na razie wody PZW, dojdą do tego wody stowarzyszenia i tylko na takich wodach będę kręcił filmy i wędkował :)

//www.youtube.com/watch?v=WbTDT8tw5Fs
Pozdrawiam!

PS. 2 część już się przerabia i wkrótce ją wrzucę :)

motov8:
Dobra robota, nawet ujęcia z drona się znalazły :) Ale to wędkarstwo idzie na przód :P

boruta:
Robercik powiedz mi jak opłacę kartę na świętokrzyskie to będę mógł łowić na kanale bez dodatkowych opłat?

cthulhu:
Pyza zapodałem właśnie filmik przed pracą.... Dobrze widzę z początku, że to ENEA Połaniec :)? Codziennie dymam tam do pracy od 2 lat prawie. Raz nawet wziąłem spina ze sobą by pomachać coś na nim jednak bez efektów. Za to grunciarzy na górze to prawie każda miejscówka zajęta.

Jeśli jesteś stałym bywalcem tego rewiru to nie musiałbyś cukierasów wysyłać. Odebrałbym osobiście :)

cthulhu:

--- Cytat: cthulhu w 01.02.2021, 05:22 ---Pyza zapodałem właśnie filmik przed pracą.... Dobrze widzę z początku, że to ENEA Połaniec :)? Codziennie dymam tam do pracy od 2 lat prawie. Raz nawet wziąłem spina ze sobą by pomachać coś na nim jednak bez efektów. Za to grunciarzy na górze to prawie każda miejscówka zajęta.

Jeśli jesteś stałym bywalcem tego rewiru to nie musiałbyś cukierasów wysyłać. Odebrałbym osobiście :)

--- Koniec cytatu ---

Haha, intro przeszedłem. Oczywiście to ENEA. :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej