NAD WODĄ > Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem

Miejsce na wakacyjny odpoczynek nad wodą... prośba o namiary

(1/3) > >>

pianobeg:
Witajcie,

Czas zmienić wakacyjne miejsce i tutaj prośba do Was - polećcie miejsce dobre dla wędkowania (nad jeziorem, rzeką, stawem - czy innym czymś ;). Najlepiej domki lub jakaś miła agroturystyka ... Ale też żeby nie wędkarze mogli się pokąpać i normalnie wakacyjnie spędzać czas. Lokalizacja - tutaj jestem bardzo elastyczny - całe lata jeździłem na Ziemię Lubuską a wcześniej Mazury - chętnie poznam też inne tereny.
Będę wdzięczny za namiary, a po kilku telefonach do znalezionych miejscówek - wiele miejsc jest już zajętych.

Serdecznie pozdrawiam

Piotrek

redaktor:
To prawda, te najlepsze miejscówki znikają już w lutym i marcu, a nawet wcześniej.
Ja preferuję pewien komfort, więc te które polecam tanie nie są, za to standard wysoki i ryby duże :).
W Lubuskim kilka razy byłem w Kormoranie - Sulechów, warto tez odwiedzić Stawy u Sikory koło Bledzewa.
W Świętokrzyskiem doskonałe miejsce jest w Śladkowie Małym koło Buska - Złote Stawy.
Małopolska to Kuter Port w Nieznanowicach i Łowisko Wieniec z nowymi domkami.
W Opolskiem fantastyczny apartament w Łowisku Myślina i łowisko Gajdowe.

Wszystkie miejsca sam sprawdziłem i polecam. :) Może być krucho z wolnymi terminami.

pianobeg:
W Bledzewie nie ma miejsc. Pozostałe obczaję, a Nieznanowice i Wieniec mam w 30-40 minut od domu samochodem ;)
Pozdrawiam
Piotrek

HameR87:
Możesz jeszcze zobaczyć " ośrodek wypoczynkowy gryżyna". Domki pamiętają naszych dziadków ale okolica fajna. I brak zasięgu jeśli chodzi o telefony... Domki są postawione w lesie między drzewami...  Trochę było czuć je "starością" ale ogólnie ok.

redaktor:

--- Cytat: pianobeg w 22.03.2021, 18:42 ---W Bledzewie nie ma miejsc. Pozostałe obczaję, a Nieznanowice i Wieniec mam w 30-40 minut od domu samochodem ;)
Pozdrawiam
Piotrek

--- Koniec cytatu ---
I nie byleś tam? Ja wybieram się w sierpniu do Wieńca.
W Bledzewie nie ma miejsc. Masz na myśli "Tymiany"? Bo Stawy u Sikory to 10 km. dalej w Nowej Wsi. https://stawyusikory.pl/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej