SPRZĘT i AKCESORIA > Zakupy

Sklep wędkarski - www.carpride.pl

(1/4) > >>

Karpiowa Jazda:
Cześć,

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jeżeli ten post jest niezgodny z regulaminem, to proszę o informację, lub po prostu usunięcie go.

Tak jak już wcześniej wspominaliśmy, otworzyliśmy sklep wędkarski. Sklep ma punkt stacjonarny (Margońska Wieś 19a, 64-830 Margonin), oraz stronę internetową (sklep online) : www.carpride.pl

Nie chciałbym, żeby ten post został odebrany jako chamska autoreklama, raczej jest to bardziej post informacyjny - wiele osób na forum bardzo pozytywnie reaguje na nasze wpisy, relacje, społeczność SiG jest zdecydowanie jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą społecznością internetową-wędkarską w Polsce. Praktycznie nie ma tu żaru, jadu, toksyczności. Każdy jest dla siebie uprzejmy i to jest bardzo fajne, bo pasja ma łączyć.

Zanim przejdę do sedna, chcemy dać coś od siebie dla Was, dla społeczności SiG.
Chcielibyśmy dać wam kupony rabatowe. Będą miały one ograniczoną liczbę użyć, ale głównie dlatego, że chcemy, żeby były one tylko dla Was, użytkowników forum SiG. Gdy się wyczerpią, dajcie znać, będziemy też sami to kontrolować, i zrobimy kolejne! :beer:

-Kupon rabatowy na 15% na cały asortyment. Wpisz w koszyku kod: SIG15. - Kupon ma limit 5 użyć.
-Kupon rabatowy na 10% na cały asortyment. Wpisz w koszyku kod: SIG10. - Kupon ma limit 15 użyć.
Dodatkowo, w celu potwierdzenia, prosimy o wpisanie swojego nicku z forum w informacjach dodatkowych do zamówienia. Tak jak wspomniałem, te kupony mają być dla Was! Łącznie są to kupony na 20 użyć (20 pierwszych osób), tylko tyle, lub aż tyle. Możliwe, że nikt z Was nie będzie chciał u nas kupować, co jest całkowicie normalne, zobaczymy jak to się przyjmie i będziemy działać dalej, dostosowywać się do sytuacji! Także zapraszamy do zakupów, pamietajcie, ze to nie jest wyścig, bo jeśli kupony sie wyczerpią, to będziemy robić kolejne akcje promocyjne dla użytkowników forum. To jest taka rozgrzewka.

Chcielibyśmy też poprosić Was o opinie. Krytyka mile widziana. Sklep jest nowy, strona internetowa też, może mieć nadal błędy, niedociągnięcia (oczywiście formularz zamówień działa, bo wiele zamowień już przyjęliśmy), chodzi bardziej o aspekt wizualny strony. Jeżeli macie uwagi, pomysły na ulepszenie jej, to będziemy bardzo wdzięczni za opinie. Na bieżąco zamawiamy nowe produkty i dodajemy je na strone internetową (nawet pisze ten post w trakcie dodawania produktów), także z dnia na dzień jest ich coraz więcej. Oczywiście nie mamy oferty miliona produktów, z każdej firmy, jest to dla nas niemożliwe, tym bardziej, że jesteśmy nowi w tej branży.

Do pracy podchodzimy z pasją, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, staramy się jak możemy. Tak jak wcześniej wspomniałem, jeśli post jest niezgodny z regulaminem, proszę o jego usunięcie, ale widziałem w tym dziale wiele postów związanych z sklepami online. Nasz jest kolejnym, mimo konkurencji, mimo setek innych sklepów online, mimo sklepów ''gigantów", chcemy spróbować. Jeśli nie teraz to nigdy!

Mała wzmianka odnośnie naszych relacji wękarskich (dla tych, którzy je śledzą) - oczywiście w tym sezonie też będą, ale na ten moment niestety pogoda nadal nie robi szału, w połączeniu z brakiem czasu daje nam niewielkie możliwości. A jak już jedziemy nad wodę, to wracamy o kiju. Od maja znów atakujemy naszą wodę, także myślę, że coś się ruszy.

Jeśli chcecie możecie nas zaobserwować na facebooku (CarpRide - Sklep Wędkarski), tam staramy się informować o nowych dostawach, ciekawych produktach, przecenach itd.
PS: W sklepie mamy produkty do wszystkich metod wędkarskich, nie tylko karpiowe. Fakt faktem, wędkarstwo karpiowe przeważa, ale teraz zaczniemy uzupełniać też mocno dział spinningowy i feederowy.

Starczy tych wypocin, wracam do pracy.

Pozdrawiamy, piwko dla Was :beer:

ledi12:
Powodzenia chłopaki :bravo: :beer:

Shreku82:
Powodzenia w biznesie

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

mercunio:
Powodzenia chłopaki, zamówienie ode mnie już poszło!

Lukas 78:
Dobry start :thumbup:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej