NAD WODĄ > Łowiska

Dobre naturalne łowisko - wielkopolska

(1/2) > >>

lm:
Cześć Koledzy,

Szukam naturalnego akwenu w wielkopolsce (woda stojąca), w którym są duże szanse na połowy płoci/leszczy/linów techniką klasycznego feedera, i nie chodzi tutaj o rekordowe okazy ;-).
Pojeździłem nieco po komercjach, i trochę przejadłem się powtarzalnością, która ma tam miejsce :/.
Do tego, na łowiskach komercyjnych z którymi miałem do czynienia, połowy leszczy/linów graniczą z cudem ;-(.

Zdecydowanie nie odrzucam wód PZW, i nawet trochę za takimi zatęskniłem, nawet bym chciał ;-).
Las, trzciny, zatoczki, kapelony...czasy dzieciństwa...byłoby super, oby tylko jakaś ryba tam pływała.
Moja jedyna obawa, to bardzo negatywne opinie na temat PZW.

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
L.M.

Kozi:
Celowałbym w starorzecza 🙂 problem jest taki, że większość będzie bardzo płytka i zarośnięta.

lm:

--- Cytat: Kozi w 15.06.2021, 21:51 ---Celowałbym w starorzecza 🙂 problem jest taki, że większość będzie bardzo płytka i zarośnięta.

--- Koniec cytatu ---

Cześć Kozi ;-).
Próbuję zinterpretować Twoją sugestię...tj połowy w jeziorach wlkp pzw nie mają sensu?

L.M.

Kozi:
Sens zawsze jest, ale jeśli chodzi o łowienie z marszu to według mnie łatwiej o lina na starorzeczu. Ewentualnie szukaj mniejszych jezior takich po parę hektarów. Na dużych zbiornikach ciężko zlokalizować rybę i łowienie z marszu jest mało efektywne.

lm:
Hm, czyli co, wykaz łowisk PZW z mojego pozwolenia i lake by lake ...?;-).
L.M.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej