Autor Wątek: Escafeeder przynęty  (Przeczytany 14358 razy)

Offline LUKAPIO

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #45 dnia: 13.03.2023, 22:11 »
Jest mnóstwo opcji. Chcesz mieć zielonkawą zanętę jak ta od Solbaits, Dynamite Green betaine lub Sonu supercrash green? Kup Ringers dark green i zmieszaj z mielonym allerem/coppensem/skrettingiem lub kup pellety green betaine i zmieszaj z jasnymi zanętami lub mielonymi pelletami.

Jakby to powiedzieli na sesjach "kołczingowych" - mamy obfitość możliwości :P
Profil na Instagramie: lukapio_fishing
Profil na Facebooku: Lukapio Fishing

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 290
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #46 dnia: 13.03.2023, 22:59 »
Może się okazać, że esca robi produkty solidne za wcześnie na opinie ,czas pokaże 🤔

No właśnie :bravo:

Żal wam też załuszcie firmy. Niech wścipscy internauci przeglądają kaeresy...sresy.
Podniecają się i pisząc shit.
Nie mając pojęcia co to znaczy założyć w Polsce teraz firmę wprowadzić nową markę i próbować z tego żyć.
I to wszystko kręci się w granicach 20 pary złotych za produkt.
Panowie ....To nie miliony wywalane z pisu.


A ja w przeciwieństwie do Ciebie bardzo się cieszę że kolega Katystopej poszukał i ujawnił tutaj PUBLICZNE informacje.

Bardzo ciekawa sieć połączeń, która sporo wyjaśniła. Nikt nie ujawnia tajnych czy szkodliwych informacji. Jedynie oni sami (firma+youtuberzy złączeni w pajęczej sieci) mogą sobie zrobić krzywdę jak nie grają w otwarte karty z klientami :)

Wincyj takich postaw jak Katystopej bo zawsze to jest zdrowa relacja gdy klient jest przysłowiowym Panem a nie firma :) oni są dla nas a nie my dla nich ;)

Ja nie rozumiem w czym wogóle jest problem i zdziwienie.
Weśmy tych youtuberków i ich filmiki z pseudo paczkami...
Ludzie to oczywiste lokowanie produktu dostał to skręca filmik i ciśnie reklamę. Taka sama sytuacja jest z filmikami naszych rodzimych gwiazd gdzie w filmie pokazuje gość robale i przez przypadek mówi gdzie je kupił i jaka w dechę dostawa...
A co do tematu przynęt zanęt część youtuberów sama chce żyć z pasji i chwała im za to są przedsiębiorczy robią filmy i git
Osobiście wolę otwartość a nie kręcenie w temacie pseudo zakupu.
Maciek

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 027
  • Reputacja: 220
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #47 dnia: 14.03.2023, 00:21 »
Ja nie rozumiem w czym wogóle jest problem i zdziwienie.
Weśmy tych youtuberków i ich filmiki z pseudo paczkami...
Ludzie to oczywiste lokowanie produktu dostał to skręca filmik i ciśnie reklamę. Taka sama sytuacja jest z filmikami naszych rodzimych gwiazd gdzie w filmie pokazuje gość robale i przez przypadek mówi gdzie je kupił i jaka w dechę dostawa...
A co do tematu przynęt zanęt część youtuberów sama chce żyć z pasji i chwała im za to są przedsiębiorczy robią filmy i git
Osobiście wolę otwartość a nie kręcenie w temacie pseudo zakupu.
Po to jest forum, żeby dyskutować, a nie zamykać temat, bo ktoś patrzy w KRS i dane spółek...
Dla przykładu temat ze sklepem Drapieżnika to jest istna kopalnia wiedzy dla przyszłych czy też istniejących firm jak należy prowadzić biznes i fajnie ten temat się rozwinął na przestrzeni kilku lat.
Tak samo tutaj dyskusja się tyczy na temat przynęt, które są po prostu skopiowane i sprzedawane pod nowym brand'em przez znaną osobowość wędkarską.
Zobacz na Przemka Solskiego - dlaczego usunął wszystkie filmy? Bo reklamował na nich dawniej ringersa, duże pudełko, różne kolory za 30 zł. A gdy teraz sam robi te same przynęty w cenie 2-3x większej to te filmy są nie na rękę, bo lepiej reklamować swój towar skoro ma zasięgi.
Ja tam nic nie mam, niech zarabiają. Tylko ludzie zwracają uwagę, żeby nie tracić kasę na głupoty, bo ktoś popularny na to łowi i mówi, że jest dobre.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 979
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #48 dnia: 14.03.2023, 05:43 »
Internet to najlepsza reklama na nowinkę ale nie oszukujmyj się ,nawet Anglicy cisną swoje towary na filmach,tak to działa czy Esca to droga podróba,sami się przekonamy nad wodą wkrótce,na razie bym nie piętnował towaru 😉

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 979
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #49 dnia: 14.03.2023, 05:46 »
Co do towaru Przemka,ma wielu zwolenników już teraz którzy kupują i są zadowoleni mimo ceny która nie należy do małych 💪

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #50 dnia: 14.03.2023, 06:08 »
Szkoda, że Przemek dalej nie nagrywa, ale, że usunął istniejące produkcje to głupota w czystej postaci. A zaczynał pamiętam od ringersa i zapewne tamtejsza fabryka produkuje mu towar. Cały problem z jego cenami zaczął się gdy moonfin stał się dystrybutorem. Sztucznie kreują towar premium w segmencie spożywki, by tylko ograniczyć podaż sklepów i windować ceny.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline MaRaS!

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 565
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowogard
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #51 dnia: 14.03.2023, 06:46 »
Nikt nie powiedział że przestał nagrywać ;), natomiast co do wypowiedzi wyżej w stylu "skopiowane 1do1" to zabawnie się to czyta muszę przyznać bo przecież każdy producent ma z tyłu napisane składy w związku z czym każdy "Janusz" może to skopiować i zrobić jako "swoje" :facepalm: Jeszcze jedna kwestia co do przynęt, sam kiedyś gdzieś przeczytałem że przynęty Przemka robione są w fabryce ringersa ;D i tak też myślałem... ale no cóż... tak nie jest ;) i 2 lata po tym jak weszły na rynek przynęty Solbaits  tak zwane "Duo" nagle ringers je wprowadza... zastanówcie się chłopy trochę ??? Zaznaczę że nie będę wdawał się w polemikę bo mi się zwyczajnie nie chce niektórych ludzi wyprowadzać z błędu bo i tak wiedzą lepiej także Pozdrawiam.

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 262
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #52 dnia: 14.03.2023, 06:52 »
Cytat: motov8
Zobacz na Przemka Solskiego - dlaczego usunął wszystkie filmy? Bo reklamował na nich dawniej ringersa, duże pudełko, różne kolory za 30 zł. A gdy teraz sam robi te same przynęty w cenie 2-3x większej to te filmy są nie na rękę, bo lepiej reklamować swój towar skoro ma zasięgi.
Lepiej reklamować swój towar jak ma zasięgi i dlatego usunął wszystkie filmy. Logika level master ;D

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 290
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #53 dnia: 14.03.2023, 07:00 »
Ja nie rozumiem w czym wogóle jest problem i zdziwienie.
Weśmy tych youtuberków i ich filmiki z pseudo paczkami...
Ludzie to oczywiste lokowanie produktu dostał to skręca filmik i ciśnie reklamę. Taka sama sytuacja jest z filmikami naszych rodzimych gwiazd gdzie w filmie pokazuje gość robale i przez przypadek mówi gdzie je kupił i jaka w dechę dostawa...
A co do tematu przynęt zanęt część youtuberów sama chce żyć z pasji i chwała im za to są przedsiębiorczy robią filmy i git
Osobiście wolę otwartość a nie kręcenie w temacie pseudo zakupu.
Po to jest forum, żeby dyskutować, a nie zamykać temat, bo ktoś patrzy w KRS i dane spółek...
Dla przykładu temat ze sklepem Drapieżnika to jest istna kopalnia wiedzy dla przyszłych czy też istniejących firm jak należy prowadzić biznes i fajnie ten temat się rozwinął na przestrzeni kilku lat.
Tak samo tutaj dyskusja się tyczy na temat przynęt, które są po prostu skopiowane i sprzedawane pod nowym brand'em przez znaną osobowość wędkarską.
Zobacz na Przemka Solskiego - dlaczego usunął wszystkie filmy? Bo reklamował na nich dawniej ringersa, duże pudełko, różne kolory za 30 zł. A gdy teraz sam robi te same przynęty w cenie 2-3x większej to te filmy są nie na rękę, bo lepiej reklamować swój towar skoro ma zasięgi.
Ja tam nic nie mam, niech zarabiają. Tylko ludzie zwracają uwagę, żeby nie tracić kasę na głupoty, bo ktoś popularny na to łowi i mówi, że jest dobre.

I znowu na językach.... Co jak co Ale Przemka wplątywać w temat kolejnej jadki( czy ktoś z was malkontentów zna Przemka , czy może ktośz nim pisze o wędkarstwie przez neta... jest cena - i jest krytyka ( nawet nie próbując towaru  ale czego że kogoś nie stać - ja nie kupuje bo drogo i tyle . Po co hejt i ciśnienie - dla upustu swego ego w klawisze 8) :P :'( :facepalm: :-X)
Ale co tu udowadniać przez kolejne wpisy...
Że populizm rządzi , część userwów jest wścipska , a inna zadrosna do tego obgaduje.... - tak samo jak wkręcają wędkarze w reklamę z filmów , tak samo wkręcacie się w dyskusje - bo oni próbują to se trzeba krs przeglądnąć. Popisać o ścisku tylnej części i znaleść upust argumentowi bo nie kupie ( nie masz miedzi to sie na tylnej części siedzi 8) :-X :'() .
Tak... tak cały sezon jadę na bułce tartej , jeden pelet a  na włos jedne sprawdzone dumble zakładam.
A w realu trzęsie jeden z drugim przy rozrabianiu towaru jaką dziś w wziąść zanęte bo mam ich tyle :-X. Na plerach tyra z torbą słoików nad wodę. A w necie pisze tak jedna zanęta , tak jedna przynęta. 8) :-X :'(

Jak nie macie kasy to proponuje maść ( dla znawców wszystkiego i recenzentów z bożej łaski )- nie lepiej pisać o tych przynętach niż o ich właścicielach , obrabiać im du...y i szydzić bo spróbowali.
To takie Polskie.

Jak że środowisko forumowe było by inaczej nastawione gdyby właściciele firmy o której piszecie dali na pożarcie za free ze 20 szt pudełeczek. Jakie by były achy. Ochy ... bo se za darmo można spróbować .... Zaraz by było miło i po maśle. A tak trzeba jechać po towarze.
Jeszcze nikt tego towaru nie testował , mało kto miał go w łapach - ale już pisane jest że to tamto.

Towar może się sprawdzi ... może nie... czas pokaże a ryby same dadzą odpowiedź , ale Panowie spokojnie. Są sklepy , jest wybór- można próbować.



Maciek

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 250
  • Reputacja: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #54 dnia: 14.03.2023, 07:25 »
Powiedział to Maciek, który wcale się nie nakręcił wydając epopeje forumową, bo mu się KRS nie spodobał 8) Właśnie próbujesz karcić użytkowników za to, że ze sobą rozmawiają i spekulują o własnym środowisku :beer:
Plum

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 884
  • Reputacja: 338
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #55 dnia: 14.03.2023, 08:04 »
Maciuś, odkleiłeś się ;D  Dawid Moska, Przemek Solski, Bartek z Feeder Bait, Pan Ryba, MC Karp oni wszyscy jaśnie i otwarcie reklamują swoje produkty, Esca feeder to póki co tajennica poliszynela kto stoi za pomysłem, jakby to NASA projektowało. Ja w miarę możliwości lubię wiedzieć, czyj produkt kupiłem i jeśli się sprawdzi, kogo będę polecał i reklamował nad wodą. Sam wziąłem pudełko dużych canibali bo im dobrze w nosie śmierdzi ;D
Dzierżno uzależnia

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 290
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #56 dnia: 14.03.2023, 08:24 »
Maciuś, odkleiłeś się ;D  Dawid Moska, Przemek Solski, Bartek z Feeder Bait, Pan Ryba, MC Karp oni wszyscy jaśnie i otwarcie reklamują swoje produkty, Esca feeder to póki co tajennica poliszynela kto stoi za pomysłem, jakby to NASA projektowało. Ja w miarę możliwości lubię wiedzieć, czyj produkt kupiłem i jeśli się sprawdzi, kogo będę polecał i reklamował nad wodą. Sam wziąłem pudełko dużych canibali bo im dobrze w nosie śmierdzi ;D

Od czego...

No cóż wy piszecie swoje zdanie ja swoje i to jest piękne.
Co do tajemnicy nasa : w towarze z zachodu też jest klucz do bram niebios...
Czy może brend firmy temat załatwia - a jednak. Od lat pisze wszyscy lub prawie wszyscy twórcy "wędkarscy z you tuba na coś liczą..."
I to kolejna liczanka. A to że na razie nikt oficjalnie na dłoni nie pokazał że to ja stworzyłem lub to ja za tym stoję ...
Może boi się że po klapie sie mu nazwisko obs....a.
He.. na rynku polskim jest też jedna Polska marka - notabene mocno znana - oj zachęcam tropicieli senacji do podjęcia tropu kto stoi za tą firmą lub stał ... he... ale będzie news jak wytropicie ścieżkę kto był lub jest właścicielem.
Panowie czy to ważne kto i co - nawet jak ktoś stoi to może nie mieć nic wspólnego z produktem . Bierze kasę za  brend na siebie dealuje nazwą czy łowi na to lub nie łowi  - on wie. Ale filmy powstają towar jest na piedestale ( nawet cały team na siate nieraz pracuje... - a na fotcce to ja złowiłem - na to i tamto)  bałagan w głowy ciśnie - kasa się zgadza i wszyscy są zadowoleni. A że ryby nie biorą ... ta nie ta woda , ta nie ten dzień.... ha... ha ....
Panowie troszkę mniej ciśnienia w tym temacie......
Maciek

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #57 dnia: 14.03.2023, 08:44 »
Cwaniactwo i chciwość ,czy coś w tym złego …może nie róbmy sztucznych bogów i świętych krów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Pozdrawiam Łukasz

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 979
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #58 dnia: 14.03.2023, 08:45 »
Nie rozumiem tej nagonki haha,chcesz bierzesz na testy nowy towar i sam ocenisz co i jak to że to polski produkt dla mnie fajnie luzik,czy się sprawdzi wody zweryfikują co mnie obchodzi kto z kim to robi ,mam to gdzieś ,Angole wszystko na filmach promują spuszczacie się tutaj jakby nic więcej nie było dobrego ,a jak coś nasze to już będę😋

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 290
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #59 dnia: 14.03.2023, 08:48 »
Nie rozumiem tej nagonki haha,chcesz bierzesz na testy nowy towar i sam ocenisz co i jak to że to polski produkt dla mnie fajnie luzik,czy się sprawdzi wody zweryfikują co mnie obchodzi kto z kim to robi ,mam to gdzieś ,Angole wszystko na filmach promują spuszczacie się tutaj jakby nic więcej nie było dobrego ,a jak coś nasze to już będę😋

No właśnie.
Maciek