PRZYNĘTY i ZANĘTY > Zanęty

Konopie

(1/90) > >>

Karolo:
Witam ;)
Zakupiłem parę kg ziaren konopi. Jeszcze nigdy nie stosowałem tego dodatku. Więc mam do was pytanie. Jak ja przygotowujecie? Dokładnie mi chodzi o sposób ich przygotowania i proporcje w jakich dozować. Chcę dodać ich do miksu, jak i sypać całymi ziarnami. Myślę też o używaniu ich na hak ( o ile się da ;p ) Tak więc jak ktoś może to niech opisze mi co i jak :)

maniek:
zalezy ile potrzebujesz. a wiec przykladowo.odsyp pol litra ziaren do pojemnika,zalej litrem wody,a nawet troche wiecej,jesli chcesz troche ja stuningowac to mozesz dac np chili,papryke, w tedy bedziesz mial ostrzejsze,albo czosnek bedziesz mial czosnkowe,najlepiej jest namoczyc 24godziny w tedy woda wsiaknie ladnie w konopie.gotuj 20-30 min od zagotowania.bron boze nie wylewaj wody z konopii.to swietny eliksir do zanety,bardzo dobrze natluszczony, tluszczykiem z konopi co daje super efekt  ;) powodzenia

Mateo:
Warto też pomyśleć o pasteryzacji.
Zawsze do tej pory gotowałem dzień przed wyprawą lub kupowałem gotowe w puszkach, ale pomyślałem, że porobię sobie słoiki i potem będzie mi wygodniej.

Karolo:
Ale do miksu lepiej dodawać zmielone konopie gotowane czy prażone?? No i jak długo je się praży?

maniek:
Jasne tez tak można.wyciagasz i masz jak kompocik ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej