Autor Wątek: Apel do uczciwych wędkarzy  (Przeczytany 8178 razy)

Offline RAPA

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 3
Apel do uczciwych wędkarzy
« dnia: 15.09.2016, 07:45 »
Szanowni

 PZW od wielu wielu lat jest organizacją zarządzaną między innymi przez współpracowników Urzędów Bezpieczeństwa.

http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails.do?idx=G&katalogId=2&subpageKatalogId=2&pageNo=1&nameId=1319&osobaId=12266&

Obecne władze zamiast naprawiać szkody wyrządzone przez poprzednie zarządy kontynuują pogrom naszego rybostanu. Twierdzą że ryb jest więcej jak było i że rybacy muszą ograbiać nasze wspólne dobra. Jest to czysty debilizm a krótko mówiąc czysty biznes.
Nasze pikiety i rozmowy z zarządem krajowym jak i wojewódzkim nie odniosły żądanych skutków.
Pozostała nam jedyna słuszna droga.
1.Rozglądamy się za uczciwymi kandydatami na delegatów wyborczych.
2. Proponujemy ich kandydatury na walnym zebraniu.
3. Głosujemy ( oczywiście na nich).
4. Jeżeli zostaną wybrani to na wyborach głosują oczywiście za wypierd... obecnych dygnitarzy zastępując ich ludźmi lepszego sortu.
Sam zamierzam być takim delegatem.

Propaguję tę akcję na forach wędkarskich bowiem internet jest potęgą. Jeśli mamy wśród kolegów wędkarzy pozycjonerów sieciowych , bardzo prosiłbym o pozycjonowanie naszego apelu aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się w jaki sposób możemy obalić tę ciemną stronę mocy.
Forum Jerkbait wykasował mój apel ...ciekawe dlaczego ?

Pozdrawiam

Piotr Kozłowski   

RAPA

 

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #1 dnia: 15.09.2016, 08:38 »
Z tego forum ten apel nie zniknie, zapewniam ;)

Trzeba działać, to pewne. Aczkolwiek mam zastrzeżenia, czy ten sposób coś da. Olsztyńskiego prezesa PZW odstrzelono, zarzucając mu wyimaginowane zarzuty, działał w interesie wędkarzy swojego okręgu. Po tym jak potraktowano ostatnio organizatorów protestu -  obawiam się, że wszystkich reformatorów czekać może ten sam los, zarzuty o działanie na niekorzyść związku i sąd koleżeński lub jakieś inne postępowanie dyscyplinarne. Lecz jak nie zrobimy to się nie przekonamy! :D
Lucjan

Offline RAPA

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 3
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #2 dnia: 15.09.2016, 08:48 »
Nie ma innej możliwości .... często w miejsce złodzieja  wchodzi  2  złodziej, zatem musimy tez dokładnie przyjrzeć się kandydatom na delegatów...

Na walnym wstaję i mówię : głosujcie na mnie a ja będę odwoływał obecny zarząd - pokazując na kilku z zarządu, którzy zawsze siedzą przy stole prezydialnym.... i dodam - nie namówią mnie na żadną wódkę :D

Offline Zbigniew Studnik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 035
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • No kill
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #3 dnia: 15.09.2016, 08:53 »
Oby jak najwięcej takich inicjatyw.

Offline matchless

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 167
  • Reputacja: 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #4 dnia: 15.09.2016, 08:56 »
Tylko kto na Ciebie będzie głosował jak w kole przewaga mięsiarzy to 60-80%. Trzeba by ich okłamać, żeby na Ciebie głosowali a potem robić swoje. Jak zaczniesz mówić o łowiskach no kill, jak będziesz chciał wprowadzać rewolucje to Cię zakrzyczą.
Grzegorz

Offline RAPA

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 3
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #5 dnia: 15.09.2016, 08:58 »
Mięsiarzom trzeba wytłumaczyć że ich mięso ginie w siatkach i jak wywalimy rybaków to będą łowić więcej... aczkolwiek dla mnie mięsiarz to to samo co rybak

Offline JKarp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 386
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #6 dnia: 15.09.2016, 09:05 »
Piotrek trzeba zrobić temu towarzystwu wzajemnej adoracji aksamitną rewolucję i raz na zawsze zakończyć tę farsę pod tytułem Polski Związek Rybacki >:O
Dokładnie - trzeba tłumaczyć, że jak nie będzie rybaków to i ryby będą w wodzie.
JK

Offline Merkusz

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 14
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #7 dnia: 15.09.2016, 09:12 »
Rybacy rybakami ale innych wędkarzy też należy powstrzymywać aby nie zabierali wszystkiego co ma łuski :(

Offline RAPA

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 3
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #8 dnia: 15.09.2016, 09:15 »
Gdyby to ode mnie zależało to wprowadziłbym no kill na 25 lat >:O

grzesiek76

  • Gość
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #9 dnia: 15.09.2016, 09:19 »
Z tego forum ten apel nie zniknie, zapewniam ;)

Trzeba działać, to pewne. Aczkolwiek mam zastrzeżenia, czy ten sposób coś da. Olsztyńskiego prezesa PZW odstrzelono, zarzucając mu wyimaginowane zarzuty, działał w interesie wędkarzy swojego okręgu. Po tym jak potraktowano ostatnio organizatorów protestu -  obawiam się, że wszystkich reformatorów czekać może ten sam los, zarzuty o działanie na niekorzyść związku i sąd koleżeński lub jakieś inne postępowanie dyscyplinarne. Lecz jak nie zrobimy to się nie przekonamy! :D

Okręg wrocławski....
A może by spróbować nawiązać koalicję z tymi byłymi prezesami...

Offline Logarytm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 490
  • Reputacja: 184
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #10 dnia: 15.09.2016, 11:01 »

Na walnym wstaję i mówię : głosujcie na mnie a ja będę odwoływał obecny zarząd - pokazując na kilku z zarządu, którzy zawsze siedzą przy stole prezydialnym.... i dodam - nie namówią mnie na żadną wódkę :D

Trzeba by trochę ludzi zebrać, żeby zabrali głos za Twoją kandydaturą. O "no kill" wspomnieć nawet nie można, podobnie nic o tym, że wędkarze też przyczynili się do wyjałowienia wód. Wędkarze są "cacy", a rybacy i Zarząd "be". Trzeba schlebiać niestety każdemu potencjalnemu wyborcy. To jest kurna polityka. Niestety.

P.S. Na forum jest sporo osób z Warszawy i okolic. Należałoby się skrzyknąć na walne zebranie.
Darek
Złów i wypuść, jeśli chcesz.
Lub po polsku:
catch and release, if you want.

Offline RAPA

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 3
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #11 dnia: 15.09.2016, 11:18 »
Zgadzam się w pełni...

Atak będzie przeprowadzony na PZW, kłusoli  Milicję i  PSR

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 518
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #12 dnia: 15.09.2016, 11:44 »
A co tam, Panie, na Jerkbait słychać, że usunięto Twój apel? Ja przestałem tam zaglądać, bo mnie SOB tak w..iał swoimi tekstami o dobrych rybakach, wspaniałych siatach, redaktorze rendaczu i głupocie C&R, że dałem sobie siana.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline RAPA

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 3
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #13 dnia: 15.09.2016, 12:21 »
Podejrzewam że jest to V kolumna PZW... taki typ kolaboracji i szmalcownictwa :)

grzesiek76

  • Gość
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #14 dnia: 15.09.2016, 15:16 »

Na walnym wstaję i mówię : głosujcie na mnie a ja będę odwoływał obecny zarząd - pokazując na kilku z zarządu, którzy zawsze siedzą przy stole prezydialnym.... i dodam - nie namówią mnie na żadną wódkę :D

Trzeba by trochę ludzi zebrać, żeby zabrali głos za Twoją kandydaturą. O "no kill" wspomnieć nawet nie można, podobnie nic o tym, że wędkarze też przyczynili się do wyjałowienia wód. Wędkarze są "cacy", a rybacy i Zarząd "be". Trzeba schlebiać niestety każdemu potencjalnemu wyborcy. To jest kurna polityka. Niestety.

P.S. Na forum jest sporo osób z Warszawy i okolic. Należałoby się skrzyknąć na walne zebranie.

Zgadzam się.