Autor Wątek: (S) Okulary przeciwsłoneczne Arctica  (Przeczytany 576 razy)

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
(S) Okulary przeciwsłoneczne Arctica
« dnia: 10.08.2021, 21:57 »
Na sprzedaż oferuję okulary przeciwsłoneczne ARCTICA, zakupione już jakiś czas temu w stacjonarnym sklepie Martens Sport . Okulary używane ale w dobrym stanie , służyły mi głównie na wypady wędkarskie oraz do jazdy autem w słoneczne dni.

Lekko przetarte z lewej i prawej strony wynikające z użytkowania , z prawej strony brak gumowej wstawki która odpadła a ja próbowałem ją nie umiejętnie przykleić :P


Szkiełka całe , nie porysowane . Ale chociaż pewnie jakieś micro ryski się znajdą ciężko widoczne gołym okiem :P

SPECYFIKACJA:
- UV 400
- FILTR UV KAT.3
- POLARYZACJA

( nie pamiętam jaki dokładnie to model, a numer modelu wytarł się ). Cena zakupu 149,99 zł ( brak już niestety gwarancji oraz dowodu zakupu ).

W zestawie :

- okulary Arctica
- sztywne etui
- pasek do okularów na szyję Jaxon ( w pasku zostały gumowe końcówki okularów które ciężko było mi wyciągnąć, a które nie były mi potrzebne i w niczym nie przeszkadzały ).

Okulary świetnie mi się sprawdzały nad wodą z wędką podczas słonecznego dnia i głównie tam ich używałem i śmiało mogę je polecić.

Szybka wysyłka PP priorytet z numerem nadania po zaksięgowaniu pieniążków na koncie.

Cena : 50 zł + 14 zł kw.




Z poważaniem Marcin

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: (S) Okulary przeciwsłoneczne Arctica
« Odpowiedź #1 dnia: 11.08.2021, 12:27 »
Wrzucam parę fotek dla rozjaśnienia sytuacji stanu okularów.

















Z poważaniem Marcin

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: (S) Okulary przeciwsłoneczne Arctica
« Odpowiedź #2 dnia: 13.08.2021, 18:06 »
Jeśli jest ktoś zainteresowany podzielę kw na pół .

Tak więc koszt wysyłki to jedyne 7 zł.
Z poważaniem Marcin