Autor Wątek: (S) Nowy Bat Mikado Atthis Pole 7m  (Przeczytany 678 razy)

Offline glovvacz

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
(S) Nowy Bat Mikado Atthis Pole 7m
« dnia: 18.09.2015, 01:37 »
Sprzedaje nowo kupionego bata raz był nad wodą ponieważ nie przypadło mi do gustu łowienie wędka bez kołowrotka to nie dla mnie a szkoda zeby sie kurzył. Gratis łącznik żyłka (25m) drabinka i spławik.

Cena 249 zl z wysyłką kurierska w tubie ochronnej.(ewentualnie ze osobista to opuszczę z ceny)

Lekkie i szybkie baty wielokrotnie doceniane przez wyczynowców. Surowiec jakim są gęsto tkane maty węglowe o wysokim współczynniku sprężystości przetwarzane w zaawansowanym procesie obróbki termicznej umożliwił uzyskanie perfekcyjnych blanków do budowy wędzisk o wysokich parametrach użytkowych. Baty Atthis pole dzięki temu uzyskały szybką szczytową akcję połączoną z lekkością dająca komfort podczas operowania zestawem. Wędziska są sztywne i mocne przez co szybko odbierają siły holowanej rybie. Pełna szczytówka z włókna węglowego doskonale amortyzuje wszelkie szarpnięcia zaciętej ryby i sprawdzają się podczas szybkościowego połowu ryb małych i średnich przy użyciu haków bez zadziorów. Kije dedykowane są wędkarzom znad zbiorników z wodą stojącą, rzek i kanałów o małym i średnim uciągu.

Długość 700 cm,
waga 402 gram,
dł. transportowa 143 cm,
ilość składań 7
Wędka posiada pełną polską gwarancję na okres 12 miesięcy od daty zakupu.
SERDECZNIE ZAPRASZAM


Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy s3 za pomocą Tapatalka.