Autor Wątek: Black Friday 2020  (Przeczytany 56189 razy)

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 047
  • Reputacja: 671
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #165 dnia: 25.11.2020, 04:41 »
:fish:Mądry wpis kolegi Azymut.

Wędkarskie sklepy internetowe w Polsce dopiero zaczynają być cywilizowane,czego w 95% przypadków, nie można powiedzieć o stacjonarnych.
Żałuję ,że nie ma choćby drugiego takiego zawodnika jak Drapieżnik,wtedy konkurencja by się zaostrzyła. Miejmy nadzieję,że to się zmieni.



Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 828
  • Reputacja: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #166 dnia: 25.11.2020, 06:47 »
Michał ja tak sobie myślę, że feedersklep jest na dobrej drodze. Swoją działalność od razu zaczęli czerpiąc sporo z Drapieżnika. Gratisy, ekspresowa wysyłka, nie sprzedają wirtualnego towaru i mają bardzo duzy piar na Facebooku. Nie wiem czy jesteś członkiem jakiejś grupy feederowej na ww. portalu ale sporo osób u nich robi zakupy i się tym chwali napędzając kolejnych klientów.
Życzę jednemu i drugiemu sklepowi sukcesów. Uważam, że lekka konkurencja jest dobra dla nas konsumentów i powoduje rozwój a nie stagnację ;)

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 278
  • Reputacja: 548
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #167 dnia: 25.11.2020, 07:26 »
Ja mam z kolei nadzieję że sklepów które będą naciskać na Drapieżnika będzie sporo, bo oni też potrzebują czuć oddech na plecach, zdrowa konkurencja jest potrzebna w każdej dziedzinie.... :beer:

Feeder sklep mam nadzieję, że nie ograniczy się tylko do feedera, bo posiadając szeroki asortyment jak do spławika, ciężkiego gruntowania, czy spinningu napewno przysporzy im wielu klientów :)

Niech im się dobrze wiedzie z korzyścią dla wszystkich :)

Były na Śląsku dwa fajne sklepy które 2 lata temu miały fajne perspektywy, mowa o Okoniu w Rudzie Śląskiej, i Eurofishing w Zabrzu. Niestety oba stanęły, a nawet się cofnęły i dziś już nawet tam nie zaglądam bo dla mnie nic ciekawego tam nie ma.
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

KrzysztofS

  • Gość
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #168 dnia: 25.11.2020, 08:22 »
Kadry na pewno prowadzić nie będę, bo przede wszystkim nie mam odpowiedniej wiedzy wędkarskiej.

Podejrzewam, że nie wiesz jakie "osobistości" w przeszłości były trenerami kadr w polskim spławiku :o
Wiedza wędkarska mało miała z tym wspólnego...
Trzymam kciuki :P

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 868
  • Reputacja: 316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #169 dnia: 25.11.2020, 08:36 »
Jak wspomniał Azymut - zdrowa konkurencja jest jak zawsze na miejscu i jest bodźcem do podnoszenia standardów obsługi. Motywuje do solidniejszego dbania o relacje Kupujący-Sprzedający. Na takiej konkurencji tylko i wyłącznie wszyscy mogą zyskać. Nie odkryję Ameryki, konkludując: Nie przetrwają tego swoistego "wyścigu" ci, którzy będą trwali w okowach swoich standardów.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Chub

  • Gość
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #170 dnia: 25.11.2020, 08:47 »
Jak można off topem na chwilę zarzucić bo warto wspomnieć o Drapieżniku w tej konkretnej sprawie. Otóż ja wychodzę z założenia że kilkoma złotówkami większej marzy warto wspierać rozwój firmy, która poza oczywistym celem jakim jest swój zarobek, bardzo aktywnie wspiera nas wedkarzy. Robią fajne zawody, sciagaja do Polski wielkich speców, ale co najważniejsze, nieba przychylą dla nas wędkarzy jak np gdy ściągnęli mi w tym roku wędkę z Drennana z 7 serii, nówkę z Anglii, i to w ciągu niespełna 2 tygodni, bez żadnych dodatkowych opłat czy coś. Wędkę która zniknęła z rynku jakieś 2 lata temu.

. Jasne, że przy wielkich oszczędnościach warto udać się gdzie indziej, ale tu mamy wszystko na tacy w jednym miejscu, przemiła obsługę, zero problemów z reklamacjami, a przy dłuższym romansie ceny bardzo zbliżone do tańszej konkurencji.

Jak można off topem to jak też chętnie :P
Nie przesadzałbym za bardzo ze ściągnięciem "zakurzonej" wędki z Uk, która zalegała na magazynie i się pewne tam ucieszyli pozbywając się tego  a Drapieżnik po prostu pewnie wysłał @ z zapytaniem czy mają i to tyle i aż tyle.. ;D
Bo można odnieść wrażenie jakby "wyprodukowali wędkę na specjalne zamówienie" ;D
Mnie jakoś nie chcieli sprowadzić wielu rzeczy - mając firmy w swojej ofercie także ten - produkt spoza oferty w wielu @ bez dzień dobry , witam cokolwiek. Przemiła obsługa - zależy na kogo trafisz ;)
Przy dłuższym romansie ceny zbliżone?
Też nie do końca - kupując np. pierwszy raz w m6tackle miałem taniej niż przy VIP w D :P
Także nie przesadzajmy z tym "to byłem ja jarzombek" 8)
Mają ofertę i ok ale dobrze, że są inne sklepy bo jakby ich nie było to dopiero bym się poczuł w D jak VIP O:)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 321
  • Reputacja: 900
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #171 dnia: 25.11.2020, 09:03 »
Wracając do tematu.
Wstawiajmy tylko info na temat .
Bedzie latwie w necie nawigować.

Black Weekend 2020 w SprzetLorpio.pl!
W dniach 27-29.11.2020 r. 20% rabatu na wszystko z kodem "BLACKWEEKEND".


Baitbox
https://fb.me/e/1UXzFxEXq

Carp on line
https://m.facebook.com/1655652444698781/photos/a.1658704601060232/2852319611698719/?type=3

Icarp
https://www.facebook.com/1120036301532195/posts/1586578988211255/
Maciek

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 278
  • Reputacja: 548
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #172 dnia: 25.11.2020, 09:32 »
Jak można off topem na chwilę zarzucić bo warto wspomnieć o Drapieżniku w tej konkretnej sprawie. Otóż ja wychodzę z założenia że kilkoma złotówkami większej marzy warto wspierać rozwój firmy, która poza oczywistym celem jakim jest swój zarobek, bardzo aktywnie wspiera nas wedkarzy. Robią fajne zawody, sciagaja do Polski wielkich speców, ale co najważniejsze, nieba przychylą dla nas wędkarzy jak np gdy ściągnęli mi w tym roku wędkę z Drennana z 7 serii, nówkę z Anglii, i to w ciągu niespełna 2 tygodni, bez żadnych dodatkowych opłat czy coś. Wędkę która zniknęła z rynku jakieś 2 lata temu.

. Jasne, że przy wielkich oszczędnościach warto udać się gdzie indziej, ale tu mamy wszystko na tacy w jednym miejscu, przemiła obsługę, zero problemów z reklamacjami, a przy dłuższym romansie ceny bardzo zbliżone do tańszej konkurencji.

Jak można off topem to jak też chętnie :P
Nie przesadzałbym za bardzo ze ściągnięciem "zakurzonej" wędki z Uk, która zalegała na magazynie i się pewne tam ucieszyli pozbywając się tego  a Drapieżnik po prostu pewnie wysłał @ z zapytaniem czy mają i to tyle i aż tyle.. ;D
Bo można odnieść wrażenie jakby "wyprodukowali wędkę na specjalne zamówienie" ;D
Mnie jakoś nie chcieli sprowadzić wielu rzeczy - mając firmy w swojej ofercie także ten - produkt spoza oferty w wielu @ bez dzień dobry , witam cokolwiek. Przemiła obsługa - zależy na kogo trafisz ;)
Przy dłuższym romansie ceny zbliżone?
Też nie do końca - kupując np. pierwszy raz w m6tackle miałem taniej niż przy VIP w D :P
Także nie przesadzajmy z tym "to byłem ja jarzombek" 8)
Mają ofertę i ok ale dobrze, że są inne sklepy bo jakby ich nie było to dopiero bym się poczuł w D jak VIP O:)

Po pierwsze to nie sądzę by ściągnęli coś dla mnie bo mnie "lubią" a dla Ciebie na złość nie ściągnęli bo nie lubią. :beer:
Po drugie jeśli znaleźli frajera i kupiłem zakurzona stara wędkę, to czemu inne sklepy nie polują na takich "frajerów", przecież taki klient to złoto 8) dla mnie to bardzo miły gest, że chciało im się, że napisali, że zaufali (nie płaciłem z góry), że dzięki nim zaoszczędziłem koszty transportu przez pół Europy jakie bym poniósł np na ebay...
Po trzecie uważam że kupując często albo tylko w dużych zamówieniach mimo wszystko większość towaru (nie cały) wychodzi przystępnie cenowo, dla porównania w innym sklepie wędkarskim chciałem zrobić zamówienie i przy kwocie blisko 600 zł musiałem w dalszym ciągu płacić za wysyłkę. :beer:
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline MaRaS!

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 565
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowogard
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #173 dnia: 25.11.2020, 11:29 »
Panowie a może skończyli byśmy z pisaniem na tematy a te sklep to czy ten sklep tamto a skupimy się jednak na promocjach i wyprzedażach  hmm ?
Jeżeli macie ochotę pogadać na temat zadowolenia klientów z danego sklepu to jakiś innym temat do tego by był dobry ? wchodzę tutaj bo widzę nowe odpowiedzi ale okazują się nie na temat...

Offline Wolvie

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 125
  • Reputacja: 21
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #174 dnia: 25.11.2020, 11:32 »
Czy ktoś coś wie o planowanym BF w sklepie Miętus?

Offline Łowca42

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 4
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #175 dnia: 25.11.2020, 11:41 »
Wracając do tematu.
Wstawiajmy tylko info na temat .
Bedzie latwie w necie nawigować.

Black Weekend 2020 w SprzetLorpio.pl!
W dniach 27-29.11.2020 r. 20% rabatu na wszystko z kodem "BLACKWEEKEND".


Baitbox
https://fb.me/e/1UXzFxEXq

Carp on line
https://m.facebook.com/1655652444698781/photos/a.1658704601060232/2852319611698719/?type=3

Icarp
https://www.facebook.com/1120036301532195/posts/1586578988211255/

Sklep Lorpio ma zawyżone ceny więc będzie z czego obniżać na BF.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 321
  • Reputacja: 900
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #176 dnia: 25.11.2020, 11:47 »
Optimal baits - 30%
Maciek

Offline tomahawk

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 306
  • Reputacja: 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kąty Węgierskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #177 dnia: 25.11.2020, 11:58 »
Trotka

Aktualnie 25% na kosze MAPa,

https://sklep-wedkarski.waw.pl/category/oferta-map-kosze-wedkarskie

a wg info z FB od godz. 18 dzisiaj mają być okazje dla miłosników feedera...
Pozdrawiam,

Tomek

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 858
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #178 dnia: 25.11.2020, 12:15 »
Raven ma 21% ale jak chwile temu dzwoniłem to gość nie był w stanie powiedzieć czy to co mnie interesuje jest w rzeczywistości na stanie
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline adamk

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 286
  • Reputacja: 50
  • Lokalizacja: Wawa
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #179 dnia: 25.11.2020, 12:35 »
RAVEN mam różne doświadczenia - rekomenduję zakupy osobiste i to co jest fizycznie na sklepie (ewentualnie potwierdzenie mailowe że towar rzeczywiście mają) + dokładne oględziny towaru lub czytanie gwiazdek/małych literek (mają czasem dobre promocje ale np. na "poprzednie" serie).
W ten sposób (fizycznie na miejscu) kupiłem kilka różnych rzeczy i jest ok. Wysyłkowo to już różnie bywało. Sklep znam bardzo dobrze, często przechodzę obok i z nudów zajrzę 1xtydz.